8

bir kızı çok sevmiştim

aylardan hazirandı daha yeni yeni tanımıştım bunla baya bir tanıştık kaynaştık ilk beni iplemiyordu sonra ben buna çok fena tutulmaya başladım ama öyle böyle değil gece rüyalarımda görüp uyanırdım onun facebook hesabına girip fotoğraflarına bakıp yatardım yine uyuyamazdım geceler uzundu 1-2 ay her gece bu özlem bu sevgi arttı konuşuyoruz biz bunla baya bir sonra beni bir iplemeye başladı sevindim ben tabi işe gidiyordum onun için işten kaçıp onunla konuşuyordum geceleri neredeyse sabaha kadar konuşuyorduk ve ramazan ayı geldi biz halen konuşuyoruz bu beni gece kaldırıyordu sahura ama nasıl mutluydum varya sanki şampiyonlar liginde bir futbolcunun gol atması gibi gol sevincini yaşaması gibi neyse bana alısmıştı hatta baya birbirimize alışmıştık bu beni sevdiğini söyledi o gece sabaha kadar elim ayağım titredi çok tuhaf olmuştum o gece çıktık biz bu kızla 1,2,3 ay felan süper geçiyor du sonra bir şeyler oldu ayrıldık biz ayrıldıktan sonra bu eski sevgilisiyle yine konusmaya başlamış ve o çocukla çıkıyor ve ben halen o kızı rüyalarımda görüyorum unutamıyorum yine aklıma geldi be ne günlerdi halen özlüyorum 10 ay oldu lan bu da böyle bir aşk anımdır (biraz kısaltarak yazdım)

edit: evlendi.
 • 3
  vasiliagayev 3 yıl önce
  "sanki şampiyonlar liginde bir futbolcunun gol atması gibi gol sevincini yaşaması gibi" bu kısımda kalbim durdu kardeşim.üzüldüm Allah kavuştursun.
  0
  mokoko 3 yıl önce
  inşallah kardeşim amin
 • 1
  manny 3 yıl önce
  vay be içim burkuldu be akşam akşam
 • 2
  eski46lik 3 yıl önce
  Kardeşim kızma da reklam arası gibi geçmiş o. Bu neydir la sana seviyom de sonra eskisine dön.
  1
  mokoko 3 yıl önce
  Öyle oldu sende haklısın bea
  1
  eski46lik 3 yıl önce
  ben lise de evlenmelik düşünüp bi kızla çıkmaya başlamıştım ailem falan biliyodu sen düşün sonra üniversiteye geldim kız izmirden korktu bıraktı. Aq izmirde ne yol bilirim ne iz bilirim ne arkadaşım var derdimi anlatacak tanıdık insan yok bişey yok. kalbimin ağrısından sol yanıma yatamadığımı bilirim öyle düşün halimi mecalimi. Öyle yaşamayı öğrendim ama öğreniyo insan yaşanılıyoda ölmüyo yani. 6 yıldır görmedim yüzünü. kütahya ufacık şehir gün gelir de karşılaşırsam naparım hiç bilmiyorum. Velhasılı hepimizin var acısı herkesin ki kendine kadar ama sittir et geçer :)
  1
  mokoko 3 yıl önce
  Herkesin vardir bir yara izi reis haklısın siktir etmek lazım
 • 1
  sanmarinokalecisi 3 yıl önce
  Boşver be kanka zaten orospuydu xd
 • 1
  mokoko 9 ay önce
  kız evlendi.
  0
  banabubade 9 ay önce
  :(