7

engelli bir çocuğu doğurmak istemeyen anne

engelli bir çocuğu büyütmenin başta psikolojik daha sonra maddi yükünü sırtlamaya kendini hazır hissetmediğini söyleyip bana göre cinayet işleyen annedir.sağlıklı çocuklarını kürtaj yapanları konuşmuyorum bile.
 • 0
  hellomyfriend 1 yıl önce
  engelli cocugun kendine ait bir hayati iradesi mutlulugu uzuntusu ne yazik ki olmuyor. kimse oyle bir hayat yasamak istemez yataga veya bir sandalyeye bagli... bence bir sikinti yoktur diger alternatif ise bir anne cocugun bunlarin yasamasina vicdani el vermiyor olabilir.
 • 0
  watson 1 yıl önce
  bence doğru yapıyor hiç bir anne çoçugunun kötülüğün isdemez belki anne engelli çocuğuna hayatının sonuna kadar bakar ama max bu 20-25 sene olur en iyi ihtimal ya sonra ne olacak belki hiç bakamayacak sonra ne olacak o çocuğun hali birde böyle düşünelim.boyle durumlara romanizimle diyil reyalizimle anlaşmak gerek yaşadığımız dünyanın hicde melekler yonetmiyor maalesef..
 • -1
  pcghost 1 yıl önce
  doğrudur çocuk için sıkıntıları duşunun
 • 0
  har 1 yıl önce
  biz toplum olarak nekadar mutluyuz ? hangimizin anne ve babası çocuk yetiştirme konusunda uzman ? ınançlı olanlarımizdan hangi birine din seçme hakki ve doğru sorgulamayı ögrettiler.sağlıkli olmamıza rağmen çogumuza sana sorulsaydı gerçekten doğmak istermiydin sorusuna evet cevabı verebilecek kisı orani kaçtır ? hangi birimiz geleceğimiz konusunda kuşkulu değiliz ? ve cocugumuz icin hangi birimiz çok iyi bir gelecek vaat edebiliriz ? cocuk mutsuz anne mutsuz baba mutsuz bu tablo bir ömur nasıl yaşanabilir ? bence bir insani hayatı boyuncs mutsuz olabileceğini bile bile bunun yaşanmasıni sağlamak en büyuk cinayettir.hal böyleyken bilinc oluşmadan cenin alınmasını yanlıs bulmuyorum...
 • -1
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  bkz:cehennemden kombine bilet almak
 • 0
  deaconfrost 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  dış kapının dış kolu olup da eleştirmesi kolay tabi ki de, bu durum tamamen aileyi bağlayacak ve onların geleceğine etki edecek bir durum buna karar verecek kişilerde kendilerinden başkaları olamaz.