programlamaya başlamak

  7
  emirhanndemircii 13.2.2016 21:19

  Seneye bilişime gidicem ve ondan sonraki yıl web programlama dalını seçicem. Ama ben şimdiden kendimi geliştirmek istiyorum. Programlamaya nasıl başlamalıyım . Web programlama için php kullanılıyor diye duydum . Programlama adına hiç bir şey bilmiyorum. Hangi uygulamaları kullanmalıyım vs. vs.

  Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

 • -1
  canfakedead 13.2.2016 21:28
  Merhaba. 11. sınıf öğrencisiyim ve şöyle söyleyeyim. İlk başta HTML sonra CSS öğretiliyor. İlk dönemin sonlarına doğru javascript az bişey 2. dönemde ağırlıklı olarak ASP.net . HTML ve CSS öğrenmeye ufaktan başla derim. Ayrıca Grafik Animasyon'da ilk dönem Photoshop 2. dönemde Flash görülüyor.
 • 0
  yunusemredayi 13.2.2016 23:40
  Arkadaşım öncelikle insanın bilmediği zor glir o yüzden seneyi beklemeden şimdiden php vs giriş yap netetn bir eğitim seti ile başlangıç yapabilirsin. sanalöğretim web adresinde php eğitim seti var. onunla başlayabilirsin. önceden öğrenmen derslerde daha çabuk ilerlemeni sağlar. ve eğitim seti anlatım tarzı okullardan çok daha faydalıdır. vs fiyatıda ucuzdur.

  Buradan: seti inceleyebilirsin. site güvenilirdir. daha önce eğitim seti aldım ve kullandım.
  http://www.sanalogretim.com/PHP-Seti--Adan-Zye-/29/SetDetay
  set içerisindeki eğitimi bir kurstan almak istesen ortalam vereceğin ücret 4000 tl den başlar.
 • -1
  kisacaed 18.2.2016 17:36
  Algoritma dan başla kardeş sonra html sonra ufaktan css ve c++ kat araya internetten videolarını bulabilirsin
 • 0
  emrah 18.2.2016 18:36
  Web programlama için php ve mysql öğrenebilirsin. Tasarımla uğraşma, hazır kullanırsın. Hazır tasarıma kendi kodlarını entegre edecek kadar temel seviyede html bilgin olması lazım. Tavsiyem öncelikle html'den başla. Bootstrap öğrenmeye başlarsan bu aşama daha hızlı olur.