11

kasım ayı dolar kuru

7.50 üstünü bulur mu?
 • 0
  shewolf 6 ay önce
  8 babuj
 • 0
  altaydangelenbarbar 6 ay önce
  inşallah uzun süredir bozduramadık şu bolivyarları a bidakika yanlış gelmişim amk
 • 1
  bozuklimon 6 ay önce
  10 olmazsa götüm burada
  0
  anilcan 4 ay önce
  ıhm ıhm
  0
  leketutmayankazak 2 ay önce
  oldu mu? :)
 • 1
  siyaasiyabend 2 ay önce
  hocam nerede sabit kalacağını tahmin edemem ama bana göre 9-10 lira arasında 1-2 saat seyredecek gibime geliyor. bunu nereden biliyorsun ya da çıkarıyorsun derseniz eğer, 450 milyar dolar borç ve iç karışıklıklar diyebilirim. fakat illa sabit seyredeceği bir kur isterseniz eğer, 7-8 lira diyebilirim.

  yahut şu da olabilir, imf(onların tabiri ile, ay-em-ef) ten ilkte küçük bir miktarda borç, ardından yüklü miktarda bir borç ile memleketin götünde bağıran ayının sesini kısabilirler. tabii bu borcu alırken bin bir kılıf giydirerek alacaklar oda ayrı konu. tabi alınması muhtemel olan bu potansiyel hatta kesinleşmiş olan borcun, doların 20 lira olmasından daha tehlikeli olduğunu da eklemek gerekir...
  0
  anilcan 2 ay önce
  ne gibi tehlikeleri var?
  0
  siyaasiyabend 2 ay önce
  hocam imf gibi kurumlar, gelişmekte olan ve hakim dünya siyasetine kafa tutan ülkelerin çanına ot tıkamak için kurulmuştur. böylesi oluşumlar, sen battıktan sonra sana gelip, borç para verirler. ve, bazı şartlar koyarlar. örneğin, tarım üretimini azaltacaksın, kenevir ekmeyeceksin, madenlerini belli başlı ülkelerin maden şirketlerine kiralayacaksın, şurada şu limanın var onu bize kirala vs vs.. yani, seni topla tüfekle onca harcama yaparak işgal etmek yerine, senden hem para kazanıp hem de, statükosunu sana dayatarak seni işgal ederler.
 • 0
  ademak 2 ay önce
  hangi kasım aq
dün dün dün