haftanın sanatçı önerisi: tuğkan

  8
  aydakigunes 30.12.2019 18:58 ~ 18:59
  bir kısmını 2019'da, bir kısmını 2020'de geçireceğimiz bir haftanın daha başına gelmiş bulunduk. yeni yıldan beklentilerimizi sıralarken, şimdiden keyifli ve müzik dolu bir yıl diliyorum sizler için.

  bu haftanın önerisi hemşehrim olduğunu öğrendiğim tuğkan. asıl adıyla tuğkan kurt. 17 ocak 1996 tarihinde sakarya'da dünyaya gelmiş ve sakarya üniversitesi devlet konservatuarı'nda eğitimine devam etmekte.

  müzik piyasasına 2016 yılında amatörce paylaştığı şarkılarla giriş yapmış. 2017 yılının kasım ayında geber isimli şarkının klibi youtube’da yayımlamış, asıl ününe de 2018 yılında seslendirdiği ele layık isimli şarkı ile kavuşmuş.

  doğruyu söylemek gerekirse ben onu ilk kez (pi: @usenendeli)'nin de katkılarıyla bu kalp seni unutur mu şarkısına yaptığı cover ile tanıdım. hakikaten güzel söylüyor.

  bu kalp seni unutur mu

  küçük civcivim

  aşkın kanunu -bu şarkının adını ilk duyduğumda belkıs özener'in şarkısı olan aşkın kanunu sanmıştım. yanılmışım. iyi ki de yanılmışım. çünkü bu şarkı inanılmaz güzel.-

  geber

  unuttun mu beni

  inanılmaz sevdim bu adamı. konseri olsa gideceğim, ki 23 şubat'ta sakarya'ya gelecek.

  sona doğru gelirken, sağlıkla huzurla mutlulukla ve bol çikolatalı bir yıl diliyorum. iyi seneler!
 • 1
  usenendeli 30.12.2019 20:14
  tuğkanı ben ilk "gökyüzü" şarkısı ile 2018'de keşfetmiştim. daha sonrasında "sen benim" eşlik etmişti. şimdi ise hemen hemen bütün şarkılarını bilmekteyim. çok değerli bir sanatçı. başarılı olacağına inanıyorum. kendisini daha çok aşk şarkıları ile piyasada göreceğimizi söyleyebilirim. değerli yorumun ve güzel dileklerin için teşekkür ediyorum. umarım 2020 yılı güzel bir yıl olur. (hepimiz için)