istanbul taksiciler esnaf odası başkanı aksu: istanbul halkı 3-5 ayda taksici esnafının vizyon ve misyonunu değiştirdiğini, günün teknolojisine ayak uydurduğunu görecektir

  6
  ignelifici 4.6.2018 14:17
  yasadışı olarak faaliyet yürütüğü iddiasıyla uber'e erişimin engellenmesine ilişkin 10. asliye ticaret mahkemesi'ndeki davanın duruşması bugün görüldü. mahkeme uber'e tedbir konulmasına yönelik bilirkişi raporunun da hazırlanması için de bilirkişilere iki haftalık süre verdi. dava, 7 kasım'a bırakıldı.

  kaynak
 • 1
  mkll 4.6.2018 14:19
  tabi tabi, oradan aptal gibi görünüyoruz herhalde. ölüm kalım olmadıkça bineni çingeneler yalasın
 • 0
  ferdiucuncu 4.6.2018 14:30
  kim ister elim adamı gelsin bizim ülkemizde esnafımızın elinden ekmeğini alsın ? peki sormak istiyorum yıllardır komşularımız abilerimiz esnafımız taksicilerimiz dururken neden uber tercih ettik ?

  çünkü havalimanı patlamasında yaptığınızı unutmadı bu millet, çünkü her gün bindiğimizde sanki siz bize para verecekmişsiniz gibi absürt tavırlarınızı unutmadık, çünkü 10 liraya gidilen yolu 50 liraya götürdüğünüzü, itiraz edincede kaba kuvvete başvurduğunuzu, acil işimiz olduğunda kısa mesafe diye gitmediğinizi, saçma sapan tavırlarınızı bu insanlar unutmadı sıkıyorsa bırakın uberi kalsın piyasada bir rakibiniz olsun biz daha kaliteli hizmet veriyoruz diyin ispatlayın kendinizi buyurun ama yok siz uber araçlarına, şoförlerine saldırarak kamera karşısında devleti tehdit ederek halletmeye çalışıyorsunuz bu bile gösteriyor sizin ne kadar kalitesiz olduğunuzu sizin.