10

bu ne? @gaddarus

(pi: incekalem>gaddarus) başlığımı açtıktan sonra garip bir şekilde gaddarusun puanı artmaya başladı ve yine en üst sıraya yerleşti. bu ne demek (pi: @gaddarus)? en üstte kalmak için etik olmayan olaylar mı dönüyor?
 • 3
  lazcoder 28 gün önce
  gaddarus'u yedirmeyiz!
  0
  msaid08 28 gün önce
  ne alaka? ben ne diyorum sen ne diyorsun ya...
  0
  wertyus 27 gün önce
  hepsi benim işim. puivin karanlığında gaddarcımı kolluyorum :) (pi: @gaddarus) özlettin yavrum kendini
  1
  gaddarus 27 gün önce
  az kaldı :)
  0
  wertyus 27 gün önce
  bekliyorum sensiz olmuyor buralar :)
  0
  gaddarus 27 gün önce
  eyvallah puvo :)
  0
  msaid08 27 gün önce
  karanlık? gadd mı ışığımız? o olmadan da buralar galaksinin en parlayan yeriydi sen fazla kasma kendini
  0
  wertyus 27 gün önce
  sen bilmezsin ama (pi: @gaddarus) ile ben puivin ve (pi: @mortal) ın pis işlerini yapıyoruz. galakside bundan daha fazla parladığı günleri de senden daha fazla gördüm ben. ben senin için yaşayan tarihim...
  -1
  msaid08 27 gün önce
  hehe eminim öylesindir... boş yapma da hadi uygulamayı düzelt bari
 • 2
  adolfbey 28 gün önce
  harbi ;d bence gadsevenler + atmışlardır
  2
  lazcoder 28 gün önce
  gad gad <3
  -2
  msaid08 28 gün önce
  gad gad benim lafım hayırdır la sen
  2
  lazcoder 28 gün önce
  telif ihlali varsa buyurun dava açın?
  0
  msaid08 28 gün önce
  kullanmana izin verdim
  1
  lazcoder 28 gün önce
  nasıl memnun oldum anlatamam...
 • 4
  nefretediyorum 28 gün önce
  ben oy verdim açıkçası
  0
  msaid08 28 gün önce
  peki
 • 6
  bizanskurdu 28 gün önce
  seveni çok reyizin, oy vermişlerdir. durduk yere rekabet çıkarma amk :d
  0
  msaid08 28 gün önce
  hay amk
  -1
  nusret 27 gün önce
  evet ben verdim,
 • 5
  gaddarus 28 gün önce
  ne bilim ben yokken napıyorsanız artık
  1
  msaid08 28 gün önce
  haydaaa
 • 0
  sewo 27 gün önce
  imkansız, kimse algoritmaya dokunamaz. tepe listesi sizin emeğinizdir biz onu korumakla görevleyiz, kimse dokunmaz, dokunamaz. böyle düşünceleri aklınıza bile getirmeyin. eğer öyle olsaydı.
  1. sıra (pi: @mortal)
  diğerleri ise ilk 5 moderatör ekibi ile dolu olurdu. bakınız ben sıralamada bile yokum.
  -1
  msaid08 27 gün önce
  eminim xd güzel savunma dkkdkskfkskfkakdkldşhkldlhlslfldkvksks
  0
  sewo 27 gün önce ~ 27 gün önce
  ikna etme zorunluluğuna sahip değilim.

  puiv yönetim ekibi

  1, 3, 7 ve 13. sıralarda mevcutlardır. mortal dahil kimse manüpilasyon yapmaz, yapamaz. bak altını çiziyorum yapamaz. çünkü puanlama bir algoritmaya dayanır. yani sen birine artı"+" attığın için puanı yükselmez. çok fazla sebep vardır burada algoritmayı anlatacak değilim. bu yüzden kimse haksız yere o sırada değildir.
  zaten tepe listesinde bulunmayan hiçbir içerik açmayan puiv'de kötü bir yazarı biz neden moderatör veya süper moderatör yapalım.

  ancak manipülasyon yapılmaya çalıştığı anda ise sistem fark eder ve direk " mortal " tarafından cezalandırılır. puiv kimsenin malı değildir. tek gayesi puiv'e destek olan moderatörleri boşuna zan altında bırakıyorsunuz.
  kimi zaman saatlerce süren toplantılar yapan ve bir beklentisi olmayan kişilerin üstüne gitmeniz,yazık başka sözüm yok sayın hakim.
  -2
  msaid08 27 gün önce
  ya bak xdndkkflskflslgkskfkdksodkgldlld savunmaya gelelim
  diyon ki yok birimiz 13 birimiz 7 ee ne olucaktı? hiç başlık açmadığı halde mortalı mı 1.yapıcaktınız hahah komik olma evladım etrafımda o kadar mühendis var neyin yapılıp yapılamadığını biliyorum zeki genç seni.
  -1
  sewo 27 gün önce
  genç? hmm komik çocuk.

  sistem izin vermiyor. ne gaddarus, ne başka biri puan manipülasyonu yapamaz.

  sen nasıl manipülasyon yaparsan oda aynısını yapabilir sistem fark eder ve cezalandırır. kimse puiv'de dokunulmaz değildir.

  örnek olarak yeni olduğundan bilmiyorsun ancak puivden yetkileri alınan çok fazla moderatör oldu. eskilerden bir yazara sorarsan bilgilendirilirsin sonuçta açıklamam anlamsız. insan yerine konup boş yapmanı insan gibi açıklama yapıyorum keşke az kitap okusanız insanlarla nasıl konuşcağını bilmeyen insanların bile fikirleri var yazık.
  eğitimsiz olunca bilgisayar mühendisi bile bağnaz olabiliyormuş onu öğrendim.
  -1
  msaid08 27 gün önce
  tanımadığın hatta adımı bile tahminen bildiğin bir insana kitap okunuyorsun demek hahahahahahsh senin gibi birisinden beklerdim zaten... aynen senin yazdığın sistem sana izin vermiyor hatta adminliği giden modlar oldu diyorsun eh tamam işte sistem etkilenmiş ve sitenin sahibi gitmiş adminliğini almış bu kadar basit.
  etki ettiğinde ceza vermesi etki edemediğini göstermez, asıl etki edilebildiğini ancak cezalandırılıcağını gösterir.
  tanımadığın adını bile bilmediğin insana kitap oku diye tavsiye vermek anca senin sığ düşünceli bir varlığa yakışırdı...
  artık ben de gördüm ki hem düşüncesiz, hem aklını kullanmayan hem de kaba bir insan olabiliyormuş. wow
  0
  sewo 27 gün önce
  kitap okuyan insan karşısında bir kişi onun endişeli düşüncelerini güzel bir dille ve kanıtları ile en yetkili mecri olarak açıklamaya çalışırken.

  açıklamaya bak xdxd
  açıklamaya gel xd
  ahahajahajaj

  gibi cümleler ile kırıcı olmaz.

  google türkiye de görev yapan biri olarak çok rahat söyliyebilirim. youtube'dan bile daha güvenli bir algoritma ile korunuyor içerikleriniz tek bir yol ile değil 5 faktörlü algoritma destekliyor.

  google gibi güçlü bir devin bile açıkları olabiliyor. 17 yaşında amerika'da yaşıyan bir çocuk geçtiğimiz yıl inanılmaz bir açığı keşfetti ve artık google'da çalışmaktadır.
  elbette hata yapılır, elbette suistimal olabilir. ancak bunu sistem görür ve kim yaptıysa cezasını çeker.
  geçmişte örnekler mevcuttur. brolane bizde işlemez biz yazarların özgürlüğü için saatlerce toplantılarda tartışırız kendi çıkarlarını gözeten birisi puiv'de yönetim ekibinde yer alamaz.

  elbette etki olabilir görevi kötü kullanan birisi dünya'nın her yerinde çıkabilir. sonucu olarak hesabı uçurulur.
  cümlenin sonunda bile saygısız ve kifayetsizsiniz değerli yazar. ne yapalım okumuş mühendis olmuşsunuz ancak insanlık çok apayrı bir vasıf.
  0
  msaid08 27 gün önce
  sendeki ego ve körlük beni bitiriyor... yaptığın onca boşun üzerine haksız olduğunu biliyordun ve benim dediğimle alakasız olan cevaplar vermeye devam ediyorsun... sistem güvenli ya da güvensiz demedim etkileyebilirsin dedim ve sen ilk 2 cevabında yalanladığını bu cevabında kabul ettin bence sen kendine bir bak.

  insanın ahahajajxd yazımından bile kitap okumadığını anlayabiliyorsan seni nasaya fln göndermemiz lazım çünkü bu üst seviye ama şunu bilmen lazım ki yaşının katları kadar kitap okudum yani rahat dur.

  ben şuan mühendis değilim daha okuduğunu anlamayıp bana edep dersi vermeye çalışman senin ne kadar sığ, egoist ve ben her şeyi bilirimci olduğunu gösteriyor.

  kendi yazdıklarına bak bi istersen yalanladığını kabullenip benim "gülüşümden" benim hakkımda ne çıkarımlar yaptın pes doğrusu bu kadar boş yapabilen ve bu kadar egoist olan biriyle ilk karşılaşmam.
  0
  sewo 27 gün önce
  değerli yazar evet kitap okumayan cahil yobaz maalesef bağnaz birisiniz.
  üslubunuzdan ve konuşmanızdan akıyor. kitap okuyan edepli bir insan edepsizi anlar. çünkü kendisine benzemiyordur.

  son noktayı koyuyorum. hayır yapamaz. bırak bir süper moderatörü, bir yazarı sisteme giremez. mühendis olmamışsın bencede olmamalısın. ne algoritmadan ne sistemden anlayıp boş atıp dolu tutmaya çalışan birisiniz.
  hiçbir şeyden bilginiz olmamasına rağmen fikriniz mevcut.
  lütfen ben bir şeyi kabul etmedim. açık yok demek internet aleminde yalandır. ancak şuanlık tespit edilen bir açık mevcut değil. gelir buraya muazzam bir donanıma sahip kişi açık elde edebilir o kişi google gitse orada da açık bulur diyorum.
  ancak bilişim hakkında bilginiz olmadığı için maalesef kitap okumadığınız içinde bir şeyin yokundan anlamıyorsunuz.

  hiçbir moderatör sisteme girip " aa dur kendime puan basayım." diyebilceği bir sistem değil bu algoritmalar mevcut bu algoritmalar sonucu puan artışı mevcut.

  bilal'e anlatır gibi anlattım. ne diyim bundan sonrası için yardımcı olamayacağım. lütfen anlayamadıysanız biraz kitap okuduktan anlayışınızı arttırdıktan sonra tekrar gelip yazdıklarımı okuyun. iyi günler dilerim.

  0
  wertyus 27 gün önce
  yalaaan yalaaan söylüyorsun diye bir replik vardı :) bu iş nereye gidiyor böyle. at yarışından daha zevkli olmaya başladı hehehe
9 saat önce
 • puiv sorunları

  varsa bir sorun,bildiri,şikayet buradan sesinizi duyurabilirsiniz.

  1 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  zıdan

 • bu bölüm #puiv bölümünün alt bölümüdür.