2
okulda yaşadığınız ilginç anılar.
ben başlayayım.
en arka sırada telefon oynuyoruz.
hoca bir metini okutmaya başladı.
tabi biz oynamaya devam ediyoruz .
hoca bir anda 190322a oku dedi ve bana p.ç gülüşünü attı.o sırada ilahi bir güçmü geldi mi bilmiyorum ama rastgele biryerden okumaya başladım . ve kimse ses çıkarmadı o arada anladım ki doğru yeri okumaya başlamışım.metni bitirdikten sonra bütün nezaketimle hocaya bana söz hakkı verdiği için teşekkür ettim ve aynı şekilde ona p.ç
gülüşü atıp derse devam ettim .

sizde anlatın bizde dinleyelim .

bekliyorum.
 • 1
  planbasitkacin 10 ay önce
  fazla uzatmıycam lisede edebiyat öğretmeni şöyle kopya çektirmem böyle kopya çektirmem yakaladıklarıma böyle yaptım filan anlatıyo sınav öncesi.bize de gazel vermiş ezberleyin sınavda sorucam diye.tabi ben ezberlemedim blok nota yazdım.en önde oturuyorum öğretmenin karşısında o da kamil benden şüphelenmek aklına gelmiyo.çatır çatır çektim kopyayı yakalayamadı.ama tabi sonradan bile anlatmadım öğretmene.zoruna gider disipline verir diye.
  0
  190322a 10 ay önce
  güzelmiş
 • -1
  safbakir 10 ay önce
  okul zamanlarımı en çok malafatüse borçluyum, önüne geleni beceriyordu, öğretmenler dahil, çok yaşa malafatüs. emin olun rahmine boşalmadığım kız kalmadı ve hiç bir şeyde olmadı :) halen becerecek leydiler arıyorum.
 • 2
  rockefeller 10 ay önce
  yıl 1995. 2. sınıftayım. çok sıkışmıştım. öğretmenimiz tuvalete gitmemize izin vermiyordu. artık dayanamadım. patlayacaktım. bende salıverdim. full pantolonum çiş oldu. o gün hiç bir teneffüse çıkmadım. neyse ki kimse anlamadı derken. kadın sınıf öğretmenimiz beni soru çözmek için tahtaya çıkardı. tabi pantolon full ıslak. arkamdan mırıldanmalar başladı. altına işemiş diye. bende o sırada panikledim. yüzüm kıpkırmızı.
  sonuc: rezil oldum.
 • 2
  tombalaci 10 ay önce
  lise zamanlarımız. ders ingilizceydi. her erkek gibi arkada oturmuş ortam yapıp gülüp söylüyorduk. birden hoca beni kaldırdı. ayıptır söylemesi ingilizcem iyidir. "bana yerli bir yemek söyle" nin ingilizcesini söyledi. anlamamamı bekliyordu herhalde garip. ekledi; "türkçe söylesen de olur :)))" diye. ben de saymaya başladım kuru fasulye döner kebap falan. bitirdiğimde hoca donakalmıştı. masasına doğru oturmaya giderken el hareketimi de yapıp sınıftan alkışımı aldım.
  1
  hamsiavlayankanarya 10 ay önce
  kabab ıs my favourıte one, also that ıs the most famous turkısh meal around the world.
 • 1
  huseyinargun 10 ay önce
  ilkokuldayken bi gün okula gidiyorum.. yok yok vazgectım yok benım okulda ılgınc anım.


 • puivesor

  Puiv üyelerine sorular sorulan bölüm.

  235 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  garavel
  hellomyfriend
  • soracağınız soruyu başlığa tam olarak yazın
  • soruyu yarım bırakıp içerikten devam etmeyin
  • soru cümlesi olmayan başlıklar açmayın
  • belli bir konudaki soruyu ilgili bölüme sorun (örnek: tarih)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...