1
açıktan sinsi çomar hücumu rehberi
bir rehberle daha hepinize merhaba sevgili okurlarim. bugün siz anadolu çomarlarına, deniz üzerinde kakamızla kitlelere taarruz etmeyi öğreteceğim.

öncelikle neden bu tekniğe ihtiyaç duyacağınızdan bahsedeyim. herkesin plajda sevmediği tipler vardır.kimi beyaz donla karı-kız kesen kekolardan, kimi yanında kız olup etrafa tehditkar bakışlar atan götverenlerden, kimi de egosu tavan yapmış kızlardan nefret eder.birer beyoğlu beyefendisi olarak tabiki kaba kuvvete başvurmayacağız. düşmanı daha sinsi ve daha ölümcül bir yöntemle vuracağız. bunu yaparken de matematiğin ve doğa ananın gücünden faydalanacağız.olay kabaca şöyle işliyor.hücumdan 12 saat önceden yemeye başlıyoruz.yediklerimize göre bazı parametreler değişkenlik gösterse de genel olarak akıntı ve rüzgar hızı hesaplamasıyla, kakamızı istenilen bölgeye yüzdürüyoruz ve hedefi psiko-kimyasal olarak etkileyip gününü mahvediyoruz.aşağıda başarıya ulaşmanız için bilmeniz gereken bazı detayları vereceğim;

***mermi faktörü***
mermiden kastımızın ne olduğu bariz. kakamız. operasyondan 12 saat önce kuru yiyecekler yemek, kakamızı daha kıvamlı ve psikolojik olarak daha yıpratıcı kılar. misal,ishale dönük bir kaka,deniz üzerinde daha çok alana yayılacağından geniş kitlelere taarruz ederken daha uygundur.fakat dezavantajı daha seyrek olmasıdır. öyle ki bazı zamanlar kurban sadece kokuyu alır,malzemeyi teşhis edemez. bu olmasını istemediğimiz bir durumdur. kokuyu alarak kimyasal saldırımıza maruz kalmasının yanında,kakayı da tüm çıplaklığıyla görmeli ve psikolojik olarak etkilenmelidir. katı kıvamdaki kakalar ise hem kimyasal hemde psikolojik olarak çok etkilidirler.fakat matematiği ve uygulanması zor olduğundan daha fazla ustalık ister.usta bir götten bırakılmış etkili bir kuru kaka,cam gibi bir denizde 100 metre ötedeki bir camış grubunu dağıtabilir.

***operasyonel ivedilik***
bildiğiniz gibi zaman geri getiremeyeceğimiz bir kavramdır ve hayati önem taşır.eğer kakayı bırakma süreciniz çok uzarsa yani zamanlamayı iyi ayarlayamazsanız -ki genelde yakınınızda insanlar varken yada kabızken olur bu- siz sıçana kadar hedef çoktan yer değiştirmiştir. dolayısıyla saldırıda kullanacağınız parametreler de değiştiğinden yeni bir hesaplama yapmanız gerekecektir.

***"kim sıçtı?" muamması***
iyi bir hesaplama ve sıçıştan sonra işin büyüsüne kapılmayıp derhal sudan çıkmanız gerekir.sıçışın akabinde kendinden emin ve serkeş adımlarla kıyıya yönelin.sote bir yere yatıp kaka-kurban buluşmasını uzaktan izleyebilirsiniz.bu,olası bir "hangi amına kodumun çocuğu sıçtı lan?" durumunda şüpheli durumunda olmamanızı sağlayacaktır.çünkü suda bile değildiniz ;) böyle bir durumda olayı kınayan topluluğa katılın ve gözlem yeteneğinizi kullanın.

***kıvrak zekanızı kullanın***
geldik hücumun olmazsa olmaz değişkenlerine.öncelikle sayısalcı puvilerim zorluk çekmeyecektir.nehir geçme problemlerini hatırlarsınız yada fizikte bileşke kuvvet problemlerini. işte bu da böyle bir sorunsal.kakayı bıraktığınız noktaya etkiyen rüzgâr ve akıntı yönüne göre,kakaya uygulanan kuvvetler bileşkesinin yönü kurbanı göstermeli.genelde rüzgår ve akıntı yönü aynı olur,böyle durumlarda rüzgãr üstünden kakayı bırakabilirsiniz.fakat rüzgår ve akıntı farklı yönlere ise bir keskin nişancının rüzgar yönü ve bullet drop'u hesaplaması gibi sizin de hesaplama yapmanız gerekir.rüzgar ve akıntının bileşkesini bulun hangisi daha güçlü ve birbirlerine göre olan yönleri önemli.sonra o bileşke kuvvetin yönünü ters çevirip başlangıç noktasını kurbanın olduğu noktaya denk getirin.işte kuvvetin gittiği yer sizin kaka yapacağınız yerdir.yakından yada uzaktan sıçmanız sadece kakanın hedefe ulaşma süresini etkiler.sadece o istikamette sıçın ve uzaklaşın.bu arada zor da olsa kaka giderken rüzgarın yada akıntının yön değiştirme ihtimali var,bu durumda kaka ıskalayacaktır. ufak bir ihtimal de olsa gerçekleşebilir.bu kısım tamamen şansınızla alakalı.

***olay yerine ilk siz varın***
olayın ardından keyif veren birşey varsa o da umarsızca kurbanın yakınına gidip kakacıyı kınamaktır.mükemmel bir haz yaşatır ve üzerinizdeki şüpheleri azaltır.ayrıca kakanın durumunu da görüp aldığı mesafe,kıvam gibi detayları ilk elden inceleyebilirsiniz.böylece sonraki aktiviteleriniz için bilgi toplamış olursunuz.

okuduğunuz için teşekkürler.rehber öncesinde daha önce hücum ettiğim bir anımı paylaşmıştım ona da göz atabilirsiniz kafanızda yer etmesi açısından.

(pi: açıktan sinsi çomar hücumu)
 • -1
  lazcoder 1 yıl önce
  seni sevmem ama bu sefer iyi yazdın. bu tür saldırıya bizzat uğradım ve hemen olay mahallinden uzaklaştım. bu saldırıyı yapmak büyük cesaret, özgüven ve kakaya ihtiyaç vardır. gerisini zaten çocuk tacirimiz yazmış.
  1
  cocuk_kaciran 1 yıl önce
  saol puvi.ama duygulandırdığın için eksi.
  1
  lazcoder 1 yıl önce
  yine gider ayak yapacağını yaptın, biliyorum sana az eksi vermedim, nickinin anlamını da biliyorum, çalıştığın iş ile alakalı yanlış anlamadıysam.
 • 2
  keyiftuccari 1 yıl önce
  kampanya yapalim okullarda ders diye okutulsun.
  yarisindan sonra okumadim ama baslikda cok cekici olmus


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...