2
adıyaman tütüncüsü
adıyaman tütünü ( 0532 704 85 69)
türkiye’nin her köşesine perakende – toptan adıyaman çelikhan tütünü gönderiyoruz..!
dünyaca ünlü adıyaman / çelikhan tütün’ünü ayağınıza kadar getiriyoruz. artan sigara fiyatlarından şikâyetçiyseniz neden paranızı amerikan malı sigaralara veriyorsunuz. dünyanın en kaliteli tütünü olarak bilinen adıyaman tütünü özellikle adıyaman’ın çelikhan ilçesinde yetiştirilmektedir. toptan fiyatına satışlarımızı internet aracılığıyla bize ulaşan müşterilerimize uyguluyoruz. piyasada 80 tl ye kadar satılan tütün, şimdi çok daha uygun fiyata…

tamamen kendi yetiştirdiğimiz tütünü hiç bir katkı maddesi kullanmadan doğal olarak yetiştirip kişiye özel şekilde hazırlayıp, sizin özel tününüzü size gönderiyoruz. isteğiniz doğrultusunda kıyım yapmaktayız (kalın kıyım, orta kıyım, ince kıyım, )

size göndereceğimiz tütün tek çeşit olmayıp yaklaşık 8 farklı tütün çeşidimiz mevcuttur. tüm çeşitler aynı fiyattır ancak herkesin damak tadı farklı olduğundan bazıları hafif, bazıları ağır bazıları orta sever, bu yüzden satış sorumlumuz

ihsan parlak ile irtibata geçtiğinizde kendisi sizinle konuştuktan sonra size en uygun tütünü gönderecektir. adıyaman çelikhan tütüncülük.

türkiye'de hemen her şehirde açık tütün bulmak mümkündür ancak birçok yerde kar amacı güdülerek en kötü kalite tütünler yüksek fiyattan satılmaktadır. insanların birçoğu doğal olarak iyi ve kötü tütün arasındaki farkı ayırt edememektedir. eğer sizde sigara içmekteyseniz muhtemelen sizde hayatınızın bir döneminde tütünü denemiş ancak boğazınız yandığından, ağır olduğundan şikâyet ederek tütünden vazgeçmişsinizdir. ancak şu kadarını söyleyebilirim ki bize ulaştığınız takdirde size en uygun tütüne karar verilip size ulaştırılacaktır. sitemizde ayrıca tütün saklama, sarma, filtre kullanma hakkındaki bilgilere de ulaşacaksınız.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...