1
emlak reklamları sorunsalı
artık gına gelinen durum, bir reklam arasında en az 5 farklı emlak reklamı çıkması insanı ev almaktan soğutur. bıktık artık, zaten az televizyon izlerdim şimdi hiç televizyon izlemeyecegim(!)
 • 1
  hukuk582 1 yıl önce
  istanbul un tam ortasında metroya 5 dk havayoluna 10 dk mesafede puvo rezidans puiv inşaat garantisi ile tükenmeden alin :)

  bide yazıyorlar tükendi mk tükendiyse neden reklamını yapıyorsun
  1
  lazcoder 1 yıl önce
  nedense hepsi istanbul'un merkezinde. topu dolandırıcı bunların. hepsinde aynı laflar, hepsinda karanlık yerlerinde uydurulmuş sözler, bitti diyorlar ya oda yalan. aynen dediğin gibi madem bitti niye reklam yapıyorsun. demek ki hiç satılmıyor ağlıyorsun
  1
  hukuk582 1 yıl önce
  istanbul un her yeri orta :)
 • 0
  ucakadam 4 ay önce
  son dönemde istanbul semtlerinde kiralıktan ziyade satılık daire ilanlarını daha fazla görmeye başladık. genelde gördüğümüz ilanlar beylikdüzü satılık daire, esenyurt satılık daire gibi ilanlar. ama beylikdüzü kiralık daire ilanlarını pek görmüyoruz. sanırım mili gelirin artması ve bu açıdan da bankaların kredi teşviki ve ödeme kolaylığı ile insanlar daha çok ev almaya yönelip kendilerini sağlama alma çabası içinde. ne diyelim hayırlısı olsun.


 • reklam

  reklam ajansları, reklam ve promosyon

  3 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  cagzeta

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...