güzel geçirilecek zamanı p*ç eden insan

  10
  gozluklukedi 2.3.2018 02:26
  güzel ve anlamlı geçirilmesi gereken vakitleri saçma ve sürekli kendisinden bahsederek heba etmesi, sinir katsayımı arttırıyor.

  o anların kıymetini bilin, yanınızdaki ile zamanı p*ç etmeyin rica ediyorum
 • 1
  champ 2.3.2018 02:45
  var öyle insanlar, iki dakika susta anın keyfini çıkar
  0
  gozluklukedi 2.3.2018 02:46
  boş laf kalabalığı başka bir şey değil yaptıkları
 • 0
  armutovski 2.3.2018 22:13
  en güneşli günde bile dışarıda kapkara bulutlar varmış hissiyle yaşayan karamsar insanlar...her şeye bu kadar negatif bakmanızı hayatta hiç zorluk çekmemiş olmanıza bağlıyorum.
  0
  gozluklukedi 2.3.2018 22:41
  o dediğin sınıfa maalesef ben giremiyorum, zorluk kısmını emin ol bölüm sonu canarlarıyla birlikte aştım o yüzden genelleme yaptığınız için size kızamayacağım. zira empati yapamadığınız için bu yorumu yazmış olmanıza bağlıyorum.
  0
  armutovski 2.3.2018 22:55 ~ 23:02
  başlık: "güzel geçirilecek zamanı p*ç eden insan"
  benim için böyle olan insan tanımı:en güneşli günde bile dışarıda kapkara bulutlar varmış hissiyle yaşayan karamsar insanlar...her şeye bu kadar negatif bakmanızı hayatta hiç zorluk çekmemiş olmanıza bağlıyorum.
  olayı kişisele neden bağladınız anlamadım.yazdığınız şeyi okudum,size göre sürekli konuşan insanmış bana göre de her şeye negatif yaklaşan insan benim zamanımı mahveder.bunu belirtmek istedim.burada bunu yapmıyor muyduk ? ki beni de tanımıyorsunuz zannettiğinizin aksine fazlasıyla böyle insanlarla empati kurup yine de dinleyip anlamaya çalışırım.tırnağı kırılsa aşılamayacak sorun olarak gören insanlar benim veya dediğiniz gibi sizin başınıza gelenleri yaşasa kim bilir ne tepkiler verecekti diye düşünürüm.
  karşılıklı okuduğumuzu anlama sorunu oldu sanırım.tanımıyorum sizi manyak mıyım ben şöylesiniz böylesiniz diyeceğim,yazdıklarınızdan bunu çıkaracak size bunu diyecek kadar sığ mıyım?her neyse polemiğe giremeyeceğim.okuduktan sonra beni anlayacağınıza inanıyorum.
  0
  gozluklukedi 2.3.2018 23:17
  'çekmemiş olmanıza bağlıyorum', üstüme alınmama eden oldu zira bu açıklamadan sonra yanlış düşündüğüm için yüzüm kızardı bi saçma hale geldim. saldırgan anlardan birisine geldiğiniz için çok afedersiniz. velhasıl karşılıklı anlaştığımızı düşünüyorum. polemiğe gerek yok polemik durumlarını perde asamadığımız zaman gerçekeştiriyoruz.
  uzun açıklamalarınız için teşekkür ederim.
 • 0
  normalinsan 3.3.2018 17:49
  kibirli oç