3
lanet olsun artık ne kadar sıradanlaştı bu haberler
direk yapıştırdım kusura bakmayın ama artık insanlıktan çıkmışız yani daha neler yapabilir ki insanlğlu

15 yaşındaki çocuğa uyuşturucuyla, hamile kadına ise işkenceyle fuhuş yaptırmışlar

adana polisi, eşine hamileyken ve doğumdan sonra işkenceyle fuhuş yaptırdığı ileri sürülen kocayla birlikte kardeşini ve babasını gözaltına aldı.
iki kardeşin yurtta kalan 15 yaşındaki bir kız çocuğunu eroine alıştırıp daha sonra da uyuşturucu vaadiyle fuhuş yaptırdığı belirlendi. gözaltına alınan babanın da bir kadına fuhuş yaptırdığı ileri sürüldü.
adana polisi, eşine hamileyken işkenceyle fuhuş yaptırdığı ileri sürülen kocayla birlikte kardeşini ve babasını gözaltına aldı.

olay, sarıçam ilçesinde meydana geldi. iddiaya göre, adana emniyet müdürlüğü asayiş şube müdürlüğü ahlak büro amirliği ekipleri 21 ekim 2015 de eşi asiye ç. (24)'ye fuhuş yaptırmaktan cezaevine giren mehmet ç. (27)'nin asiye ç.'nin şikayetinden vazgeçmesi üzerine şubat ayında cezaevinden çıktığı ve eşi ile birlikte 15 yaşında yurtta kalan y.b.k.'ya da zorla fuhuş yaptırdığı ihbarını aldı.

ahlak polisi, ihbar üzerine mehmet ç.'yi takibe başladı. yapılan takip sonucu mehmet ç.'nin eşine, kardeşi yakup ç. (29)'nin ise yurtta kalan sevgilisi y.b.k.'ya fuhuş yaptırdığını tespit etti. polis, araştırmayı derinleştirdiğinde hurdacılık yapan babaları ekrem ç. (52)'nin de rabia ç. (29) isimli bir kadına fuhuş yaptırdığını belirledi.
 • 1
  gaddarus 1 yıl önce
  idam şart..
  0
  ilteris 1 yıl önce
  hemde normal degil öyle bi idam ki duyan gören aklına dahi getiremeyecek bi daha
  0
  gaddarus 1 yıl önce
  aynen insan bu tür suçları yapmaya korkocak hatta aklının ucundan bile geçirmicek..
  0
  ilteris 1 yıl önce
  iki seçenek var bence ya devlet devletten güçlü birşey olamaz anlayışı ile harbi caydırıcı cezalar verecek
  yada (sözlükte sürekli bir tartışma varya) islamm gerçek islam ruhunu yeni nesillere yaşatarak olmaması gereken şeyleri olduğunda 'bak kötü birşey olmuyor' gibi göstermeden aşılamak.
 • 1
  eski46lik 1 yıl önce
  doğuş aklıma geldi. babadan oğula nesil bi orospu çocukları.. idamı bilmem de hadım şart. sikini kesicen toptan şerefsizin salcan geri bak bakalım noluyo ondan sonra
  0
  ilteris 1 yıl önce
  en agır neyse onu yapmak lazım sıçarlar insan haklarına felan dogru söylemiş doğuş gardaşım


 • burası türkiye

  Türkiye'de olan her türlü güncel olayın paylaşımı; *başka ülkede yaşayamam *yurdum insanı *sıradan bir güm Diye başlayan cümlelerin başlığı

  3 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ilteris

  rick

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...