caroline meijer
 • 0
  ssl 4 gün önce
  caroline meijer değil bu kız. lulu nickname ile kendi resimlerini paylaşmış birisi. nasıl şahinklık yapıyorsun!
  2
  benikimsesevmiyor 4 gün önce
  olsun gideri var sdfsdg
  0
  sahink 3 gün önce
  osun yinede ona benziyor


 • güzel kızlar

  Bu bölümde ünlü veya ünsüz güzel kızların fotoğrafları paylaşılır. Resim paylaşırken önemli olan yetişkin içerikleri paylaşmamanızdır. Bikini serbesttir önemli olan çıplaklığın olmamasıdır.

  17 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  darkier

 • flood yasaktır.
  +18 içerik yasaktır. 

  şimdilik bu kadar. 


  güzel kızlar ve güzellik mutluluktur.

  güzellik, zaman boyunca, çeşitli kültürlerde ve dünyanın farklı algılamalarında çeşitlilik göstermektedir. güzellik, aklımıza nüfuz eden resim ve kavramlarla tasvir edildi. güzellik pek çok açıdan tanımlanmıştır. ben keşfettim ki güzellik basittir. güzellik mutluluktur.

  ruhlarımızın en seçkin ve olağanüstü cazibesini canlandıran ve temsil eden görüntüler ve anlar var. özgür ve gerçek hissettiğimiz anlar. gurur duyduğumuz ve seçkin olduğumuz anlar. hayatta hissettiğimiz anlar. öyle görünüyor ki bu unsur doğası gereği olmalı, değil.

  güzellik sıklıkla çarpıtılır, yanlış anlaşılır ve çelişkili baskılarla engellenir. bu, mutlu anlarımızın gerçek özünü görmek yerine sonsuz gayretle çabaladığımız bir şey.

  en mutlu olduğum zamanları ve bunların ortak güzellik standartlarıyla uyumlu olup olmadıklarını düşünüyorum. saçlarımın bozulmadan kaldığı geceler, vücut cazip giyinmiş ya da kusursuz bir şekilde parladı cilt olmamıştır. mutluluğumdan dolayı güzellik hissettiğim anlardı, ki bu benim görünüşümden türetilmedi - hiç de değil.

  dağınık saçlarımın arkasında sevgilimin eli ile bedenim boyunca titreyen güzelliği ve dudaklarımı benimkine karşı bastıran güzelliği seviyorum. kumsamda hissettiğim güzelliği seviyorum, saçlarım tuzlu okyanus suyuyla yüzüme yapıştı ve cildimin kumdan ve güneşten etkilenmeye başladığını hissediyorum. bir konserde şarkı sözlerini kemerli tuttuğum için terli yüzümün güzelliğini ve ses tonunu seviyorum. güzelliğini anlarken güzelliği yakalayan fotoğrafları seviyorum. hayatta olduğum için en güzel hissettiğim zamanlar bunlar; dış bir imge bana inanmak için beyin yıkamış olması yüzünden değil.

  aksine inanmalarını söyleyen mesajlarla sürekli bombardımana uğrayanların ruhlarında gerçek bir güven ve güzel alevi tutuşturan bu sansasyonlar. küçük anlar, biri size saygı ve hayranlıkla bakarken olduğu gibi. insanlara ve yerlere sihirli kolay bir şekilde aşık olma gerçek ecstasy. başarmadan yorulmadan çalıştığınız bir hedefe ulaşmak için böyle hissetmenin yolu budur. her zahmetsiz gülümsemenin kırışıklıkları ve yüzünü kusursuz hale getiren güçlü kaş kırışıkları. olmak ve olmaya çalıştığımız kadınları inşa etmenin anları. güzellik kalpte, ve yol boyunca parlıyor.

  her biri benzersiz kadınlarız, tecrübelerimiz ve anılarımız, kendi güzellik çeşitlerimizin bir örtüsüne sorunsuz bir şekilde bağlanıyor. farklı şekil, ebat, renk ve mirasız. bizler anneler, kızlar ve büyükanneleriz. bizler aktivistler, yenilikçiler, başarılar ve ilham kaynağındayız. bizler yarattığımız yaşamlar ve değişimizdir ve bu güzelliktir.

  vücutlarımız, sadece bu deneyimleri ve başarıları bize yansıtmamızı sağlayan bir kabuktur. bunlar, dünyanın bizimle paylaşacakları en mutlu ve en inanılmaz deneyimimizi gösteren bir dava. hiçbir kültür, şirket veya konsept güzellik tanımlayamaz. bu, gücümüzün üzerinde duran anları içermektedir ve yaşamak bizi olağanüstü ve sarhoş edici bir tecrübe ile tüketmektedir.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...