8

menemen olayı ve madımak olayı ile kılıçtaroğlu'na saldırılmasının

benzerliği var. hepsi aptal ve cahil insanların birbirinin gazlamasıyla ortaya çıkmıştır ve ikisi tanesinde devlet yönetiminin parmağı vardır. insanları taşlamak ve yakmak türk toplumunun içindeki karanlıktır. cehaletin yüz yıldır kırılamadığının göstergesidir. bugün "çok abartıyorsun amına koyayım" dediğiniz bu olay menemen ve madımak olaylarının başlangıcına benziyor. üçüncü bir cehalet saldırısı türkiye'de muhafazakarlığı bitirir. bütün içtenliğimle söylüyorum bu profildeki insanlar toplum içinden dışlanır ve insan müsveddesi gibi muamele görür. bu tür olayları tetikleyenlerin iç savaş istiyor olması ve hükumetin sürekli "iç savaş çıkar" demesi bence tesadüf değil.
 • 1
  ciddiyetsiz 7 ay önce ~ 7 ay önce
  bu halk mal olduğu için yok ya olamaz öyle şeyler diyemiyorum.
  1
  filozofunsakali 7 ay önce
  iki olayda da iki salak çıkıp diğer salakları toplayıp yapmıştı bunları. bu olayda da aynısı oldu. kılıçtaroğlu'unun olduğu ve kundaklasalardı ve bu görüntüler ortaya çıksaydı en basitinden süleyman soylu kaçacak delik arardı. kimse bu insanları evinde tutamazdı. bir üçüncüsünü bu ülke kaldıramaz.
  0
  ciddiyetsiz 7 ay önce
  insanlar ne zaman ki kendileri bir şeyler düşünmeyi başaracaklar o zaman bu ülkeden adam olur diye düşüneceğim. bunların gözleri medya, dilleri siyasiler. allah bize o beyni çalıştıralım diye vermiş zahmet olmazsa en azından yaptıklarının nelere yol açacağını düşünebilsinler.
  0
  ciddiyetsiz 7 ay önce
  bu arada biri eksiliyor seni ama anlamadım jfjdjdjs
  0
  filozofunsakali 7 ay önce
  aynı kafada olan adamın hoşuna gitmeyeceği sözler bunlar :d
  0
  ciddiyetsiz 7 ay önce
  :)
 • 1
  mkll 7 ay önce
  bu sadece bir denemeydi muhtemel. belki de ölebilirdi kılışdar bu saldırıda, belki de şansa kurtuldu.
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  609 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.