fox yeni savaşçı dizisi hakkında.

  4
  hellomyfriend 21.1.2017 23:40
  fox tv’den yeni bir terör ve asker dizisi daha izleyicisi karşısına çıkması için hazırlanıyor. ülkemizde son zamanlarda yaşanan terör olayı sebebi ile ülkenin gündeminin teröre dönmesi ile terör dizilerinin hortlayacağı daha önce posta gazetesi yazarı mesut yar tarafından açıklanmıştı.  fox tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak savaşçı dizisinde doğu anadolu bölgesinde yaşanan terör ve terörist konu alınacak. terör ile mücadele eden bir özel tim konu alınacak.  savaşçı dizisi ise ünlü yapımcı hayri aslan tarafından limon film’e üstlendirilecek.  savaşçı dizisi oyuncu kadrosu şuanda açıklanmadı; ancak savaşçı dizisi oyuncu kadrosunda daha önce çok fazla ekranlarda görmediğimiz yeni ve genç oyuncular yer alacak. türk askerinin terör ile amansız mücadelesinini anlatılacağı savaşçı dizisi için cast ve senaryo çalışmaları tamamlandı.

  mehmet korhan fırat savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu
  savaşçı dizisi oyuncu listesi

  mehmet korhan fırat

  ekip 1 de canlandırdığı keskin nişancı şahin karakteri ile ünlenmiştir. son olarak sungurlar dizisinde rol almıştır.  mert kılıç

  39 yaşındadır. şefkat tepe dizisi ile ünlenmiştir. amasya merzifonludur. son olarak sungurlar dizisinde rol almıştır.'

  kaynak:dizibilgi.tv/...u-kadrosu-ve-karakterler

  tanıtımı bu şekilde yapılmış. açıkçası askeri dizileri severim ama fox izlerim. ınsignia harmanlanmasi ve mert aydın denen askeri dizi hayranlarının sevdiği bir kişinin gelmesi fox için yararlı olur.