17

cübbeli ahmet: kadınların çalışması çok büyük bir fitne fesatlık, ekonomideki bozukluk buna bağlı

kamuoyunda "cübbeli ahmet" olarak bilinen ahmet mahmut ünlü, ekonomideki bozukluğun nedenini kadınların çalışmasına bağladı.

youtube'da yayın yapan lalegül tv'de konuşan cübbeli ahmet, "kadınların çalışması çok büyük bir fitne fesatlık. misli yok, kadınların çalıştığı ortama erkek sinek girmeyecek. kadınların erkek ortamında çalışması gibi bir fesat varken böyle bir memleket düzelir mi? her şey buna bağlı; işsizlik buna bağlı, erkeklerin maaşındaki düşüklük buna bağlı, ekonominin bozukluğu buna bağlı" ifadelerini kullandı.
 • 2
  gamzeszgin 7 gün önce
  evet evet memleketin tek sorunu kadınların çalışması zaten kesinlikle cinayetlere kurban gitmeleri şiddet görmeleri değil hatta kıyamet de biz kadınların yüzünden gelecek.bu nasıl zihniyettir ya bugün de tiksindik çok şükür.
 • 2
  hedap 7 gün önce
  bu adam geçen ismail saymaz la tartıştıktan sonra hala nasıl konuşma cesareti gösterebiliyor? ben olsam ülkeyi terk ederim.
  ama dur dur. etmem. peşimden gelen o kadar yobaz varken, çatır çatır yanmaz kefen, görünmezlik duası satıp para kazanırken niye gideyim ki?
 • 0
  imperium 7 gün önce
  sakalına bir beynine iki
 • 1
  sjense 7 gün önce
  allah seni alsın hoca. vallaha alsın. kadın figürü, gerek eski türk geleneğinde, gerek eski islamiyette ve islamiyetin genelinde hep el üstündedir. hiçbir zaman ikinci sınıf ve erkeğin altında muamele görmemiştir. bunları söyleyen birisi ne müslümandır ne türktür. istediği kadar hacı hoca olsun. bugünlerde böyle cümleler kurup insanların kafasında yanlış algı bırakan, toplum tarafından belli sayıda takipçisi olan bu insanlar, ülke dışılı edilip, suudi arabistan gibi gerici ülkelerine gönderilmesini şiddetle istiyorum. kibarlığımı bozmak istemiyorum ama, senin aklına, vicdanına, zihnine sıçayım ben hoca. adam madam olmaz sen ve senin gibilerden.
 • 0
  nuktedan 6 gün önce
  cübbeli ahmet hoca : error
 • 0
  banu123 6 gün önce
  adamı sevmezdim zaten iyice nefret ettim teşekkürler puvo.
 • 0
  ismail1907 5 gün önce
  bu konuşan mahlukata ekonomisi bozuk olmayan ve ejınımide söz sahiplerinin kadın olduğu ülkeleri örnek verip zamanımızı boia harcamayalım o kafasının üstündeki sarığın içinde yaşamaya devam etsin.
 • 0
  ismail1907 5 gün önce
  bu mahlukata ekonomisi bozuk olmayan ve kadınların ekonomide söz sahibi oılduğu ülkeleri örnek gösterip zamanımızı boşa harcamayalım bu kafasının üstündeki sarığın içinde yaşamaya devam etsin.
 • -2
  politicsinturkey 5 gün önce
  cubbeli ekonomist degil bunu hepimiz biliyoruz boyle konusmasinin temelinde ayet var islami kabul edenin muslumanim diyenin bu ayette gecenleri hayatinda uygulamasi gerekmektedir

  ayette musluman kadinin yabanci bir erkege gorunmemesinden bile bahsedilmis cubbelinin bu degerlendirmesini bu ayet uzerinden yorumlamak gerektigini dusunuyorum cubbeli gibiler %99u musluman olan bir toplumda mevcut durumu fesatlik olarak adlandirabilirler tipki chpnin oy aldigi kiyi sehirlerimizdeki insanlarin yasam bicimlerine ithafen ozellikle de icki icenleri hedef alan trolllerin depremler gibi dogal afetlerin sebebini insanlarin yasam bicimlerine baglayarak degerlendirdikleri gibi

  sonuc olarak ortada yazili kurallari olan bir din var, o dinin hocasi oldugunu iddia eden bir sahis ve bu sahsin uzmani olmadigi bir konu hakkindaki sacmalamasi var ve bir de bu dini modernlestirme cabasinda olan insanlar var
  0
  systemfailed 5 gün önce
  adam seçimden önce imamogluna oy vermek kafirliktir demeye getirmişti yanlış anlamışım dedi işin içinden çıktı tv seytan işidir dediler senelerce adamların kendı tvleri var bu ornekler mılyonarca olabilir işte bu yüzden artık her söylediği göze batacaktır..
  1
  politicsinturkey 5 gün önce
  bazilari belki buna cubbeli de dahildir gundem olabilmek icin boyle sacmalayabiliyor ne yazik ki spor yorumcularindan sanatcilara..
 • 2
  armutizm 5 gün önce
  cahil beyinden çıkan zırvalar
 • 0
  emkare 4 gün önce
  peki cünupken çalışan erkeklerin memleket düzenine nasıl bir katkısı var acaba? hocamdan cevap bekliyorum inşallah
 • 0
  hissizblog 3 gün önce
  abi buna sadece gülüyorumm
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  607 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.