metin 2 karakterleri

  1
  hellomyfriend 9.1.2017 14:01
  karakter sınıfları
  her oyuncu karakterini oluştururken kendine bir sınıf seçer bunlar; savaşçı, ninja, sura, şaman ve lycandır.

  savaşçı

  becerileri ve ağır zırhlarıyla savaşçılar yakın dövüş konusunda büyük rol oynarlar. güçlerini kuvvetli fiziksel yapılarından ve dengeli zihinsel yapılarından alırlar.

  seçtikleri özelliğe göre çift el silahlarıyla rakiplerini yıkıma uğratabilir veya kılıç ve kalkanlarını beceriyle kullanarak kendilerini savunabilirler. oyunda en çok tercih edilen karakterler arasındadır.

  ninja

  ninjalar pusu kurarak saldırabilen profesyonel suikastçilerdir. hızı ve hareketliliği sağlamak için hafif zırhlar giyerler.

  kendilerini bu yeteneklere adadıkları için, ninjalar hançer ve yay kullanan usta dövüşçülerdir.

  sura

  suralar kötülük tohumunu kollarında büyütmeye karar verdiklerinde sihirli güçler kazanan savaşçılardır. bu nedenle yakın dövüş savaşçılarına karşı ustadırlar uzak mesafeden büyü ile saldırı yapabilirler.

  bu yeteneklere olan gereksinimlerinin sonucu olarak, saldırı sihirlerini güçlendirebilirler ya da ek destek büyüleri kazanabilirler.

  şaman
  şamanlar zekidirler ve büyü ve sihir kullanırlar. savaşırken ve arkadaşlarına destek olurlarken, onların mistik güçleri çok etkilidir.

  bu yeteneklerdeki uzmanlıkları sayesinde, bir şaman saldırıların gücünü artırabilir ya da iyileştirme ve destek büyülerini güçlendirebilir.

  lycan
  lycanlar, iri yarı kurt yaratıklardır. çaresi olmayan bir virüse yakalanıp insan görünümlerini kaybederek yaratıklara dönüşmüşler.

  tükenmeyen güçleri ve gelişmiş içgüdüleri sayesinde muazzam yakın dövüşcülerdir. kavgadan kaçmazlar. daima cephede olmak isterler. ağır silah kullanmayıp,ninjalar gibi hızlıdırlar.

  kaynak
  ^ homepage der gameforge 4d gmbh (europa).
  ^ a b homepage von z8games.
  ^ a b homepage von tec-ınteractive.
  ^ homepage der ymir entertainment co. ltd..
  ^ metin2 homepage (korea).
  ^ diebstahl im onlinespiel. polizei fahndet nach phönixschuhen. auf: spiegel online, aufgerufen am 29. januar 2009. vgl. onlinespiel-charakter bestohlen: polizei ermittelt. auf: chip online, aufgerufen am 30. januar 2009.
  ^ "g4box ınc. celebrates chinese new year and valentine's day with action-packed events for metin2" (ingilizce). ıgn. 1 şubat 2010. 24 aralık 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. erişim tarihi: 15 mart 2014.
  ^ a b c metin2 bei gıga tv 1/2 und metin2 bei gıga tv 2/2.