2

halı yıkamacılar

halı yıkamacılarla ilgili bir çok öneriler, temizlik ürünleri var. kaliteli ve profesyonel halı yıkama kimyasallarına malesef ulaşmak kolay değil.

artan piyasa koşulları ile halı şampuanı* ve *halı leke çıkarıcı ürünlerde çok artmış, piyasada vasıflı ürün bulunamamaktadır.

halı yıkama şampuanı niteliği itibari ile konsantre olup düşük maliyetli olmalı, iyi temizlik sağlayıp halıların canlı parlak ve yumuşacık olmasını sağlamalıdır.

halı şampuanı fiyatları ve çeşitleri piyasada değişim göstermektedir. limprox markasından aldığımız numune ve daha sonrasında gelen ürünlerden anladığımız kadarı ile ürünlerinin 1. sınıf profesyonel oldugunu görmekteyiz.

halı şampuanı adına limprox ürünlerini tavsiye ediyoruz. üstün kalite ve temizlik adına önemli bir hizmet olduğunu düşünmekteyiz.

denemekte fayda var. benim sokağımdaki halı yıkamacı başka marka kullanırken, daha uygun bulduğu limprox halı şampuanı ürünlerini kullanıyor.
 • tanıtım

  bir içeriği geniş yığınlara tanıtmak, beğendirmek ve böylece o içeriğin sürümünü sağlamak amacıyla yapılan çalışmaların tümü.

  8 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  shewolf
  delibiri

 • bu bölüm #karışık bölümünün alt bölümüdür.
 • +her konuda tanıtım yapabilirsiniz

  +argo küfür yasaktır

  +reklam yasaktır