faydalı mobil uygulamalar ve siteler

  7
  bablisok 4.9.2020 17:48 ~ 17:50
  musixmatch :ingilizce veya başka bir dili öğrenmek isteyenler için faydalı bir şarkı çeviri uygulaması. telefonunuzla senkronize olup varsayılan müzik uygulamasında açtığınız şarkılar otomatik olarak çevirir spotify, soundcloud, playmusic vb. uygulamarı da destekler.

  voloco :rap söylemeyi seviyorsanız sesinize hoş bir ton katmak için autotune ekleyen bir uygulama. sadece rap değil normal bir türkü için bile uygun ses tonlayıcı efektleri mevcut

  textnow :ücretsiz bir şekilde yabancı numara alabileceğiniz bir uygulama aldığınız numara üzerinden wp bile açabilirsiniz. kullanımı biraz karışık olabilir bunun için youtube'ta bazı videolara göz atabilirsiniz.

  snaptube :ücretsiz video-müzik indirme uygulaması youtube, instagram veya twitterda gördüğünüz videoları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz bu uygulamaya benzer bir çok uygulama mevcut ama yıllardır ben bunu kullanıyorum ayrıca androidler için bu uygulamayı playstore da bulamayabilirsiniz ama google üzerinden apk olarak indirebilirsiniz

  whatsapp plus :bu uygulama hakkında çok şey yazabilirim ama kısaca şunlar söyleyeceğim yazıyor yazısını kaldırabilirsiniz çift tik zımıbırtısını da siz mesaja cevap verene dek tek tik olarak kalır açıp okusanız bile. ayrıca çevrimiçi yazısını bile kaldırabilirsiniz

  spliter.ai :bu bir internet sitesi pc üzerinden ve mobilden şarkılarda müziği sesten, sesi müzikten ayırmak için çok iyi bir program karaoke veya müzik remixlemeyi seviyorsanız çok işinize yarayacaktır.

  inshot bu uygulamayı bilmeyen yoktur diye düşünüyorum ama gerçekten kullanmayı bilen çok az insan var eğer kurcalarsanız içinde bir hazine sakladığını görebilirsiniz tabi paralı kısımları açarak.

  picsart :inshot'ta dediğim gibi ağer parasını verirseniz hazineler bulabileceğiniz bir uygulama profesyonel fotoğraf deneyimi veriyor olması sadece fotoğraf değil aynı zaman videolarıda düzenleyebilmesi harika bir şey para konusunda canınızı sıkmayın google amca sayesinde ücretsiz unlocked modu indirebilirsiniz.

  ve yıllardır beni yanlız bırakmayan canım dostum

  fl studio :bunu çoğunuz biliyordur genelde pc üzerinde kullanılsa da mobil uygulaması ayrı bir nimet canınız her sıkıldığında girip küçük beatler hazırlayabilirsiniz elinizdeki bir orkestra her an heryerde yanınızda taşıyabileceğiniz istediğiniz zaman girip ritim oluşturabileceğiniz hatta şarkıları remixleyebiliceğiniz bir mobil uygulama.
 • 1
  systemfailed 4.9.2020 18:30
  eline saglık puvo
  0
  bablisok 5.9.2020 11:46
  (pi: @sjense) nin dediği gibi afiyet olsun :))
  1
  systemfailed 5.9.2020 21:53
  yahu oda kayboldu gıttı gelsede az lak lak yapsak
  1
  bablisok 7.9.2020 00:34
  puiv artık eski tadı vermiyor. eski neşesi, karnaval havası yok. bazen hesabımı kapatmayı bile düşünüyorum bizi ne hale getirdiler bea.
 • 2
  tez 4.9.2020 21:04
  whatsapp plus gibi uygulamalar yazışmalarınızı ve görsellerinizi çekebilir, dikkat edin derim ben.
  -1
  bablisok 5.9.2020 11:47
  evet ama pekte kasmamak lazım benim arkadaş gurubuna attığım ağlayan neymar videosu kimin ne işine yarayabilir ki
  0
  lazcoder 6.9.2020 00:25
  sadece mesajlarını kaydettiğini sanma ki bu bile kabul edilemez. senin kamerana ve mikrofonuna da kolayca erişebilirler o üçüncü parti uygulama ile.
  0
  bablisok 7.9.2020 00:29
  aslında şuan kullandığımız bütün sosyal medya platformları bunu yapabiliyor zaten hatta sosyal medya bir tarafa oynadığımız oyunlar bile puiv bile mobilde depolamamıza erişebiliyor galerim müzik listem herşeyim puiv tarafından görülebiliyor belkide bazen mortalla beraber aynı şarkıyı dinliyoruzdur eğer gerçekten sakladığınız birşey varsa bunu telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan uzak tutun
 • 1
  imperium 4.9.2020 22:36
  1 tanesini bilmiyorum, ne kadar da faydasız bir insanmışım.
  -2
  lazcoder 6.9.2020 00:26
  saydığı çoğu şey gereksiz.
  0
  bablisok 7.9.2020 00:24
  senin için gereksiz olabilir ama uzun zamandır kullanıp memnun kaldığım uygulamalar bu konulara pek kafa yoran bir insan değilim bu başlıktaki amacım yorumlarda yeni uygulamalar keşfetmekti ama kimse pek tınlamamış eğer senin bildiğin gerekli ve faydalı uygulamar varsa bizimle paylaşabilirsin.
  0
  lazcoder 7.9.2020 11:27
  üstteki yorumuna cevap olarak, resmi uygulamalarda bunu engelleyebilirsin. işletim sisteminin gizlilik ayarları buna izin veriyor. fakat 3. parti casus yazılımda bunu engelleyemezsin. whatsapp durduk yere olmadık yerlerde kamerana erişmez, ama whatsapp plus erişir bunu aleyhine kullanabilirler. bu bardakta olan sıvının zehir olduğunu bile bile içmekle aynı şey.
 • 1
  systemfailed 7.9.2020 00:47
  yaz oldugu için böyle kışın daha iyi olur sanırım..herkes giderse buraları hep dutluk olur olmaz