6

abdullah öcalan'ı neden öldürmüyoruz?

şimdi dağda bir terörist görünce öldürülüyor sorun olmuyor da, bu apo neden öldürülmüyor. 40 bin türkü öldüren ve hala da öldürmeye devam eden bu orospu çocuğu neden öldürülmüyor?

reis mesela her konuda banane amerikadan banane avrupadan diyor, e o zaman öldürsene şunu reis. valla oyların %60'ı bile geçer.
 • 2
  ofsaytsizburak 8 gün önce
  hapis cezasına çarptırılmayıp sıcak savaşta karşı karşıya gelinseydi öldürülebilirdi. ama yakalandıktan sonra öldüremezsin. gerisi hakimlerin,savcıların işi.
 • -1
  furis 7 gün önce
  (pi: ileri demokrasi) demokrasi ile alakası olmayacağını düşünüp aradaki bağı kurmakta zorlanacaksınız. ama bu şerefsiz vatan haini adeta t.c yasalarına karşı bir çok suçu bulunduğu hâlde yine de inatla tekrar türkiye cumhuriyeti tarafından korunuyor, besleniyor. bizim vergilerimiz oraya kadar ulaşmıyor mu sanıyorsunuz? bizzat bir kürt kardeşimin sitemini yazayım buraya...

  "furis, ben her gün o adanın önünden ido'da çalıştığım için geçiyorum, kürtlerin (!) hakkını savunduğunu mücadele ettiğini söyleyen bu vatan haini ermeni senden benden daha iyi şartlarda hayatını yaşıyor, onun kan kokan davasının yolcuları ise leş olarak geberip gidiyor."

  apoya idam! idam az kalır gerçi!
 • 1
  aramiss 7 gün önce
  yapacagimiz bu şekilde bir eylem ile ülkede ve dunyada baslayacak olan yeni bir politik mucadelenin icine gireriz. ayrica öcalan'ın elimizde hala canli olmasi fetö'nun abd tarafindan bize karsi bir silahsiz saldirida bulunmasi gibi ortadoguya olan hakimiyetimizde sesimizi cikartmamizi sagliyor(ortadoguya bok gibi politikalar yuzunden hakim degiliz bu arada)

  öcalan canli bir sekilde bize daha cok lazim anlayacaginiz. yaşadigi sartlar evet hepimizi rahatsiz etse de buna devlet bakacak ve ne yazikki her seyi kusursuz yaptigini iddia eden devlet buna el atmiyor.

  dipnot: yaptiklari her sey kusurlu...
  0
  reelsamurai 23 saat önce
  mükemmel yorum
  0
  yavuzsultanmehmet 22 saat önce
  koca ülke 70 yaşında bir orospu çocuğunun kalbinin atmasına bağlı yani
  0
  aramiss 5 saat önce
  türkün kürtün lazın cerkezin ve diger ulkesine bagli tüm etnik kökenlerin hayatı ve devletimizin surekliligi icin bu adamin kalbinin atmasina dayanamayacak hale geldiyseniz, ulkeyi bu hale sokanlara da sesinizi cikartmalisiniz. bu isler sosyal medya araclari kullanilacak bir durum degil ne yazik ki.
36 dakika önce 5 saat önce 5 saat önce 9 saat önce 9 saat önce 9 saat önce dün
 • soruyorum

  SOR CEVAPLA KATIL ABONE OL

  32 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  samurai
  reelsamurai

 • bu bölüm #sor bölümünün alt bölümüdür.
 • küfürsüz ve kardeşce takılacağınız bir ortam  

  lütfen abone olmayı unutmayınız

  puiv kuralları geçerlidir!

  her türlü soruyu saygı çerçevesinde sorabilirsiniz.