14

ölümü kabullenememek

21 yaşıma kadar bana abilik yapan her şeyde desteğini gösteren teyze oğlum abim intihar etti. içine kapanık, derdini paylaşmayan bir insandı. 27 yaşında gözlerini yumdu. 3 gündür hiç uyumadim ve ilk kez olum gerçeğini bu kadar şiddetli hissettim.
edit: hayat gerçekleri yüzümüze kimi zaman bir anda kimi zaman aşamalı şekilde vuruyor o yüzden bundan daha büyük acılar yaşamış herkesten özür dilerim.
 • 2
  bizanskurdu 5 ay önce
  sevilen kişinin bir anda öylece kaybolması, gerçekten kabul edilemeyen bir şey. yapımıza ters galiba ama bir süre sonra maalesef ki alışıyorsun canki :( başın sağolsun, inşallah mekanı cennet olur. kim bilir neler yaşıyordu ki sonunda bu duruma geldi. çok da gençmiş, üzüldüm gerçekten.
  2
  canki 5 ay önce
  çok zor geliyor hiç kabullenemiyorum.
 • 1
  karakartal1903 5 ay önce
  allah rahmet eylesin
 • 2
  sjense 5 ay önce
  insanoğlu ölümü kabullendiği gün, kıyamet günüdür. başın sağolsun dostum, gerçekten üzüldüm. ne tavsiye verilirse verilsin, bir kulağından girecek ve çıkacak, bununla söz ile yada birileriyle ile başa çıkamazsın, daha annemizin babamızın üstüne toprak atacağız..

  allah yaşatmasın ama, yaşatacak. malesef ki.

  hayata küsüyor insan böyle durumlarda. bilirim. sen dik durmaya çalış, çalış yapamasanda boşver.. zorundada değilsin.

  ölümün olduğu bir dünyada daha ciddi bir şey olamaz.
 • 1
  everest 5 ay önce
  maalesef devamı da geliyor, daha çok gençsin daha çok ölüm göreceksin. en kötüsü de ani ölümler işte, bir anda mermi yemişe dönüyor insan. ölüm olunca zaten anlıyorsun ne kadar bomboş bir dünyada yaşadığımızı. ahiret diye bir şey olmasa, nefes almaya değer hiçbir şey yok dünyada.
 • 0
  leopoldiye 5 ay önce
  emin ol daha kabullenmekte güçlük çekeceğin bir çok tarifi zor ölümler gösterecek sana hayat.bunda yıkılma alışmaya bak başkaları da yerlebir etmesin seni.
  başınız sağ olsun allah geride kalanlara sabır versin.
 • puiv dertleşme

  puiv yazarlarının yeri geldiği ağladığı, yeri geldiğinde güldüğü; anılarını, hikayelerini gerekse gündelik olaylarını paylaştığı sohbet havasında başlıklar açıp, bu başlıklarda sohbet ettiği bölümdür.

  6 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  ibrahimisbilir
  huseyinargun

 • bu bölüm #sosyal bölümünün alt bölümüdür.
 • 1. başlıklar bölüm açıklamasına uygun olmalıdır.

  2. açılan başlıklarda milli değerlerimize ve dinlere hakaret etmek yasaktır.

  3. açılan başlıkları beğendiyseniz (+)

                         beğenmediyseniz  (-) oy veriniz.

  4. küfür ederken spoiler olarak işaretlemeye özen gösteriniz.


  iyi puivlemler :)