-1
batı düşmanlığı ve ülkemizin %90 ının müslüman olma durumu
ulan pezevenk oturduğun koltuktan izlediğin tv tel pc ye bindiğin otomobile geçtiğin köprüye kadar hepsi onların icadı haddini bil istersen.

"ama biz batının ahlaksızlığına laf ediyoruz" ulan orospu çocuğu yine sana söylüyorum bu ülkede 45 çocuğa aynı kişi tecavüz ediyor ona ses çıkarsana. türkiyeden binlerce kişi ışide kafa kesmeye gidiyor ona ses çıkarsana. sen %90 ı müslüman olduğunu bildiğimiz ülkeyi önce bir eleştir. hırsızı katili tecavüzcüsü teröristi hepsi bu ülkede doğup büyüyüp yaşıyor. demek ki sen ve senin gibi orospu çocukları bu dini yanlış öğretiyor öyle 5 vakit namaz kılmayla 5 yaşındaki kızın başını örtmeyle bitmiyor.
 • 0
  kesikcayir 1 yıl önce
  hırsız hheryerde hırsızdır kardewsım sımdı sakın ol ve şınav çek.
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  türkiyede islam anlayışı kendi eşi kızı kapansın evde otursun erkek bile görmesin - erkek istediğini sikebilir diğerleri zaten orospu
 • 0
  lethe 1 yıl önce
  ben açıkçası batının ahlaksızlığını her köşede bulunan yol kesip haraç kesen birbirine bıçak çeken tiplere tercih ederim. bak bunlar en masumları. daha neler var.

  batının ahlaksızlığı yanında batının ahlaklı olması da var. unutmasınlar. aynı bizdeki gibi. onlarda bizim gibi insanlar neticede. ancak kurallara daha saygılılar. refah seviyeleri daha yüksek. şehirleri daha planlı. kısaca daha düzenli bir yaşamları var. avrupa insanının tek kötü yönü çok temiz olmamasıdır. şimdi sen gidip sadece olumsuz bir iki şeyi gösterip de kötüleyeceksen, kötüleme. kimse batının kötü yönlerini benimseyelim demiyor. batı açık ara daha gelişmiş durumda, daha mutlu insanlara sahipler. bunu inkar ediyorsan körsündür. insanlar diyor ki bunları böyle yapan unsurları alalım yani "batılılaşalım", sonra da onlara yaklaşıp öne geçmeye çalışalım. yıllardır anlayamadım zaten ya şu batının ahlaksızlığı neymiş ne değilmiş. adam içkisini içiyorsa içer ama gidip buradaki gibi sahilde içip içip millete sataşmıyor. gidiyor barda veya evinde içiyor. zararı varsa da kendine. bence gayet ahlaklı. birçok konudan benzer şeyler örnek gösterilebilir. bazı şeyleri çok abartıyoruz milletçe. sıkıntımız bu. insanlar mutlu oluyorlarsa istediklerini yapsınlar, bırakın. size mi kaldı değerlendirmek? sen yine kendi hayatını yaşayacaksın.


 • karışık

  Karışık

  41 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...