21

modern erkeklerin sapıklığı

metroda bacağını açar bacağı deyince tahrik olur, otobüste eliyle tuttuğu demirde başka bir kızın eline hafifce dokununca zevk alır.

yoook artık. erkekler giderek daha da sapıklaşıyor. bu arada bu dediklerimi herkes yapıyor öyle tescilli sapıklar değil.

fortlamak artık bir halk kültürü olmuş durumda.
 • 0
  selver 8 ay önce
  amk ben kızım bana abaza diyorlae normal mi
  0
  kizil_heryerde0 8 ay önce
  bi sebebi vardır 😂
 • 2
  shewolf 8 ay önce
  tırnağa oje sürsen de dikkat çekersin
  2
  sineboy 8 ay önce
  0
  shewolf 8 ay önce
  kadın olsun da isterse nuri olsun bakışı
 • 3
  kegisupertramp 8 ay önce
  bunlar küçükken çok fazla baskı görmüş erkeklerin yapacağı şeyler. rahat büyüyen, kız arkadaş olayını küçük yaşta deneyimleyen kişilerin böyle davranacağını sanmıyorum.
 • 0
  tiridinebandim 8 ay önce
  ya şu bacak açma muhabbetinin biyolojik nedenini öğrenmediniz mi hala?
 • 1
  jrbatus 8 ay önce
  ben bu durumun temel sebebinin " evlenmeden olmazcılık " olduğunu düşünüyorum. tabii ki bu bi genelleme. gerçekten sapıklık eğilimi olan hastalar da fortlamaktan öteye gider olur. ama birey olarak cinsel deneyimi ve hatta bi kadınla konuşmayı yada ona dokunmayı dahi yirmili yaşlarından sonra tecrübe eden arkadaşlar sert bi açlıkla giriyor toplumun içine. bu bir bahane yada özür değildir kesinlikle fakat erkekte bu olay çok etkili bi faktör hanımlar. bizler belirli anlarda irademizi oraya kaptırabiliyor ve istemdışı bazı şeyler yapabiliyoruz. bunu söylüyorum lakin fesata çekilmesin. uçkuruna düşüp herşeyini kaybedenlerden, canını kaybedenlere kadar uzar bu liste. batı medeniyetinde kadın-erkek ilişkileri ve cinsellik kavramı küçük yaşta oturduğundan bu tarz sapıklıklara pek gerek görmüyorlar çünkü halihazırda çok daha fazlasını tecrübe etmiş oluyorlar. ama benim güzelim anadolumda bu durum böyle mi? eşek makatından referans alıp damacanaya kadar uzayan bir açlığın hikayesi yatıyor yurdumun çomar topraklarında. suçlayalım elbette, elbette yanlış ve olmamalı fakat bi o kadarda dinlerimizi, gelenek ve göreneklerimizi de suçlayalım bence.
 • 2
  littlegod 8 ay önce
  kardeşim boş boş konuşma genellemeye alarak her insanı kirletme. ben minibüste kadın yanıma oturduğunda rahatsız olmasın diye kendimi daha da kenara sıkıştırırım. herkesi kendi pis dünyanla karşılaştırma
  1
  plumerion 8 ay önce
  bu konunun 20 + oy alması puiv'in de artık leş bir yer olma yolunda epey ilerlediğinin kanıtı.
  0
  littlegod 8 ay önce
  çok eski bir kullanıcı değilim ama haklısın (pi: @plumerion)
 • 0
  anilcan 8 ay önce
  ne alaka amk bacak açmak sapıklıkmı
 • 0
  bombadil 8 ay önce
  modern erkeklerin sapıklığı bilgisayar,telefon,otomobil gibi endüstrinin bizlere sunduğu teknolojik ürünlere bağlılığıdır.bunun dışındakiler binlerce yıldır aynıydı.
 • 0
  6nuraysecetin7 8 ay önce
  gunumuzun modasi sapiklik haline geldi bu sadece erleklere ozel deil kadin tacizcilerde var ama sonuc olarak ahlak seviyemizi dusurduk
 • 1
  bombadil 8 ay önce
  modern erkeklerin sapıklığı bilgisayar,telefon,otomobil gibi endüstrinin bizlere sunduğu teknolojik ürünlere bağlılığıdır.bunun dışındakiler binlerce yıldır aynıydı.
 • 0
  mecnun58 8 ay önce ~ 8 ay önce
  bide kaş göz atanlar kadın rahatsız oluyor işte yapma yaw . bende buna tutuluyorum anlayabiliyorum
  (genelleme yapmıyorum yavşaklık etmeyin)
 • 0
  aquilus 8 ay önce
  genelleme yapmayın diyoruz her seferinde. o erkelerden biri seni s..se keşke kardeş.
 • 0
  hamzabey 8 ay önce
  dogru diyor. neden boyle oldu benim hemcinsim amk?
 • 0
  monacorum 8 ay önce
  gavatlıkta atladığımız seviyelerde hiç mi payımız yok acaba ?
  otobüste metroda çoluk çocuğun liseli bebelerin önünde öpüşüp sevişen abi ve ablalarımzdan bir şeyler elbette öğrendi bu gençler. söyle bana puvom hangimiz o tiplere ayıptır dedik. bak demedik böyle nesiller ortaya çıktı
 • 0
  atsiz2929 8 ay önce
  her şeyin normal sayılıp gözler önünde yapılması otobüste öpüşen yalaşan vb. ve bir çok kişinin yarı çıplak dolanması ve internet aracılığıyla pornografinin hastalık haline gelmesi her reklamda kadının cinsel bir nesneymiş gibi göstermesi böyle bir topluluğun çıkmasına yol açtı ama hala yanındaki kız rahatsız olmasın diye iyice otarafa sıkışan erkeklerde haksızlık yapma
1 saat önce 2 saat önce 2 saat önce 2 saat önce 22 saat önce 22 saat önce 22 saat önce