uncharted serisi

  4
  raniajacobs 1.2.2018 21:21
  bu mükemmel seri için kimse başlık açmamış, ben açayım dedim. uncharted: drake's fortune, uncharted 2: among thieves, uncharted 3: drake's deception ve uncharted 4: a thief's end olmak üzere dört oyundan oluşan (uncharted: the lost legacy adlı dlc'yi de sayarsak beş) bu seriyi oynamadıysanız mutlaka oynayın derim. oynayanların da görüşlerini beklerim.

  ilk üç oyunun incelemesi için: uncharted: the nathan drake collection incelemesi

  son oyunun incelemesi: uncharted 4 incelemesi

  dikkat: incelemeler spoiler içerebilir!!!!!
 • 1
  logic 1.2.2018 21:24
  anladığım kadarıyla oyun senaryo ile beraber yürüyor. kontrolün bende olmadığı oyunlardan pek zevk alamıyorum, istiyorum ki hikayeyi de senaryoyu da ben belirleyebileyim.
  0
  raniajacobs 1.2.2018 21:30
  aynen öyle, belli bir senaryo var. siz heavy rain, beyond: two souls tarzı oyunları seviyorsunuz anladığım kadarıyla. belki biliyorsunuzdur ama yine de söyleyeyim, beyond: two souls'un yapımcı şirketi detroit: become human adında bir oyun çıkarmaya hazırlanıyor. böyle oyunlar ilginizi çekiyorsa ve henüz bakmadıysanız bir göz atın derim.
  0
  logic 1.2.2018 21:34
  şimdi tanıtımını izledim, çok ilgimi çekti. teşekkür ederim. senaryo var fakat onlarca farklı ihtimal tasarlanmış.
  0
  raniajacobs 1.2.2018 21:36
  rica ederim, her zaman.
 • 1
  zenginmutfagi 2.2.2018 09:10 ~ 09:44
  uncharted, gerek enfes hikayesi, gerek mekan tasarımları ( ikinci oyunda bir bölüm istanbulda geçiyor), gerek esprili karakterleri ile harika bir seridir. oyunda nathan drake karakterini okan yalabık çok güzel seslendirmiş, keza diğer karakterler de oldukça iyi tasarlanmış, müthiş bir doğa, hazine avı için girilen esrarengiz tapınaklar, mağaralar, şelaleler, çok zevkli bulmacalar, bazen fena korkutan mistik öğeler, kıran kırana çatışmalar, duygusal bir çok an. naughty dog gibi güzeller güzeli bir şirketin elinden böyle enfes bir seri çıkardı zaten, evet biraz fazla övdüm çünkü fazlasıyla hakediyor, bu arada tüm seri içinde favorim uncharted 2: among thieves dir :)
 • oyunlar

  Oyunlar hakkındaki düşüncelerinizi veya paylaşmak istediklerinizi,tavsiyelerinizi,yeni kişiler ile tanışıp yeni oyunlara katılmak isterseniz bölümümüze bakmanızı tavsiye ederim. -Bölüm Yetkilisi;KnighT

 • küfür ve argo içerik yasaktır.

  pornografik görüntü paylaşmak yasaktır.

  spam,flood yasaktır.


  kuralları çiğeneyenler bölümden engellenir veyahutta siteden engellenebilir.