emine bulut'un annesi fadime bulut: torunum, 'anneanne ben ambulans çağırın diyorum, onlar çekim yapıyor' diyor

  10
  systemfailed 24.8.2019 23:50
  emine bulut'un annesi fadime bulut, "kızım orada çocuğu ile çırpınırken o sırada eli tutuyor da çekim yapıyor, çocuk orada çırpınırken nasıl oluyor da onlar seyrediyor. orası dönerci ise illaki imkan vardı. hiç mi biri bir şey fırlatmadı? onların da annesi, babası, ailesi var. yazıklar olsun onlara. 10 yaşındaki torunum, 'anneanne ben ambulans çağırın diyorum, onlar çekim yapıyor' diyor" dedi.
 • 0
  domocono 24.8.2019 23:52
  ilk yardım bilinci çok önemli, yine eğitime geliyoruz işte eğitim eksikliği var
 • 0
  bizanskurdu 24.8.2019 23:52
  çeken adam olmasa yalnız kimsenin haberi bile olmazdı bu olaydan, bunu da düşünmek lazım. evet çekim yapması çok öküzce bir hareket fakat ortada boğazı kesilmiş de bir kadın var, belki o anda adam da şoka girmiş olabilir.
 • 0
  zeynepgm 24.8.2019 23:54
  çekim yapan o şu bu önemli değil, önemli olan kadını bıçaklayan orospu çocuğunun en ağır cezayı alması. o adam en ağır cezayı almadıkça, bu olaylar yaşanmaya devam edecek.
 • 1
  gamzeszgin 25.8.2019 04:05
  bu konuda iki taraftan da haklı sebepler var bence.tabiki bir anne orada ölürken insanların sadece bakması can yakıcı hatta sorumsuzca.ama o görüntüler ortaya çıkmasaydı yani çeken biri, o çığlıkları tüm türkiye'ye duyuran biri olmasaydı bu olay da daha nicesi gibi unutulup gidecek bu kadar tepki görmeyecek hatta o cani hakettiği cezayı almayacaktı bile belki de .
20 saat önce
 • gündem

  gündemi yakalayan ilgi çekici ve sıcak başlıkların eklenmesi gereken bölüm.