6
dünya hakimiyeti ve illüminati hedefleri
dr. john coleman, "conspirator’s hierarchy" isimli kitabında illuminati’nin hedeflerini söyle sıralıyor:

1- tek bir din ve onların kontrolü altında olan tek bir para sistemi ile bir dünya hükümetinin kurulması.

2- insanların tüm ulusal kimlik ve ulusal gururunun mutlak şekilde imhası. (çünkü ancak böyle bir uluslar üstü dünya hükümeti toplumlara kabul ettirilebilir.)

3- bütün yeryüzündeki dinlerin gözden düşürülmesi ve imhası. (sadece onların dini satanizm hariç.)

4- dış uyaranlarla zihin teknikleri, 25. kareler, subliminal mesajlar ile kontrol edilebilen ve bu sinyallere, mesajlara cevap veren insan robotların yaratılması.

5- bilgisayarın ve hizmet sektörünün dışında sanayileşmenin sonu. (amaç, bir "post-endüstriyel sıfır büyüme toplumu"dur. kalan sanayiler düşük maliyetli üçüncü dünya ülkelerinde üretilecek.)

6- uyuşturucu kullanımı ve pornografiyi yasallaştırarak toplumlara yaygın olarak kabul ettirmek ve sonunda gayet normal kabul edilir bir "yaşam biçimi" yapmak.

7- büyük şehirlerden kente göçü zorlamak ve kamboçya’daki gibi pol pot çizgisinde faaliyetler.

8- illuminati hedeflerini hizmet verenlerin dışında tüm bilimsel gelişmelerin bastırılması.

9- 2050 yılına kadar üç milyar insanın erken ölümüne neden olacak bir taraftan "lokalize savaşlar" diğer taraftan "açlık ve hastalık".

10- insanların moralini zayıflatarak ve kitlesel işsizlik ile işçi sınıfını demoralize ederek böylece ilaç ya da alkol bağımlılığına sürüklemek, gençlerde uyuşturucu kullanımının ve agresif müziğin teşvik edilmesi, aynı zamanda aile biriminin zayıflaması ve dağılmasına yol açar.
 • 0
  kalcasever 1 yıl önce
  bknz:açlık oyunları
 • 0
  advertiser 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  yarisinida basarmis gorunuyorlar
 • 0
  vasiliagayev 1 yıl önce
  bi ara cok arastirmistim takilmistim bu mevzulara insana kafayi yedirtir
 • 0
  makhnovist 1 yıl önce
  "çok gizli" diye bahsedilen örgütün içinin ve hedeflerinin bu kadar iyi bilinmesi ironi yaratıyor. illüminati varsa da bu kadar iyi bilemememiz gerekir.
 • 0
  biryakisikli 1 yıl önce
  illumunate araştırıp düşündüğümde bu kadar hedeflerin herkes tarfından bilinmesi hepsi bir reklam kendilerine aleni şekilde adam topluyorlar bence.
 • 1
  cemal_abi 1 yıl önce
  illüminati kuruluş zamanında tamamen bilimi, özgürlüğü ve bilgeliği hedeflemiştir.
  galili, tüm dünyaya ve kilisenin dayatma düşünce engelinden kaçıp pek çok işler başarmış bir bilim adamıdır. kaldi ki kiliseye karşı gelmek büyük dşşk gerektrir o dönemlerde. zamanla kilise karşıtı pek çok bilim adamı bir araya gelerek ilim irfan fen işlerinde kendini geliştirmiştir. zaman içinde kiliseye olan nefretleri kendi içlerinde kilise inançlarının tersini benimsetmiştir. (biraz tarih atlıyorum üç nokta) .... illüminati zaman içerisinde kendi icatları ile uğraşırken dışarda büyük bir kargaşa vardır. haçlı seferlerinde bozguna uğrama sonucu halk kiliseye inancını yitirmeye başlamış fakat bardağı taşıran son damla ise tamamını küçük çocukların oluşturduğu bir grubu haçlı seferlerine yollamasıyla olmuştur(bak bu bilgi ruhi çenet'ten restpect. ) kilise zayıfladı, osmanlı baskısı azaldı ve halk artık bir şeyler yapmak istiyor.
  (illüminatinin yükseliş bölümü)
  halk devrime ihtiyaç duymaya başladı fakat bu devrim için yeterli örgütlenmeyi sağlayamıyorlardı bu eksikliği illüminati çözmüştür ve değil fakir resmen aç olan insanları yönetime karşı "kendi aydınlanmış düşünceleriyle" bilgilendirerek hareket başlatmıştır ve luiz'in ölümüyle artık yeni bir devir başlamıştır. rönesans'ın yankısı öyle bir resmen italyadan vurdu venedikten inledi.
  (illüminatinin değişim süreci )
  rönesans sadece ülkeleri değil illüminati içindekilern akıllarında da yeni fikir tohumları oluşturmuştur. biz kilise'yi durdurup osmanlının parçalanmasına sebep olduysak dünyayı da yönetebiliriz fikri hakim olmuştur. o günden bu güne illüminati bilim ve teknolojiyi bir yana bırakıp gerçek aydınlanmayı söndürüp yerine siyah bir ateş yaktılar.  bir konunun geçmişini bilmeden geleceğinin nasıl olmasını kafanızda şekillendiremezsiniz.
 • -3
  cccuzunadamccc 1 yıl önce
  iluminati kimin köpeği oluyo
  sizin bu dediğiniz 2001den önceydi
  artık birisi türkiye dediğinde akan sular duruyor
 • 0
  sosyopat 1 yıl önce
  adamlar yapiyor valla


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...