beyler ilişkim hakkında lütfen ciddi yardım

  19
  almankornosu 2.5.2018 11:44
  sevgili saygılı dostlar benim başımdan şöyle bir olay geçti;

  1,5 2 seneye yakın bir ilişkim oldu. kız balık burcuydu. ikimiz de kız arkadaşımla aynı yaşlardayız(dık) (30). biraz ineklediği için zamanında ilk ciddi ve hervşeyi yaşadığı ilişkisiydim fakat kötü bir dönemime denk gelmişti vs bazen o da kendi kendine terk edip 1 hafta sonra geri dönerdi. 2 seneyi devirdikten sonra saçma bir kavga daha ettik ve bu sefer kesin diye terk etti. baktım iş ciddi durumumu meramımı efendi gibi anlattım. bilmiyorum dedi sustu. sonra arada sırada sadece sarılmak ve o türde şeyler yapmak için beni çağırdı. sarılıp ağlıyordu gerizekalı diyip kolumu ısırıyordu gfdfgdfgdg 1 hafta sonra ben haftasonu planın varmı falan fıstık derken ayarlarıza getirdi ertesi gün dayanamadım ağzını aradım ve hoşlandığı biri olduğunu onunla olacağını söyledi. yani zorlamasam bir hafta daha oyalacaktı belki? şimdi yazacaklarım tam bir gizem

  * sen değil o veya bir başkası ama sen değil diye trip attı
  * tamam madem artık ben değilim ilişkisi bitenler ve arkadaş da kalmak istemeynler engeller siler. beni bir daha düşünmeyeceksen ve benle olmayacaksan engelle dedim. engellemedi. ilerisi için bilmiyorum diyor. ya hani sen değil o veya başkası demiştin dediğimde de sessiz kalıyor.
  * verdiği cevaplar hep sallantılı cevaplar. bir de tinderda yakaladım madem sevgilin var sen sevgilin varken tinderda mı takılıyosun o adama haksızlık değilmi bu? bana öğüt verip niye dengesiz şeyler yapıyosun dediğimde eğlencesine girdiğini söyledi. sonra da tamam kaldırdım dedi.
  * ileriye dayalı şeyler sorma bana sen beni o şekilde zorladığında ya bilmiyorum ya hayır derim dedi. şimdi ne bu abi? sen manita yaptım de ilerde sana gene dönebilirim mi oluyor?
  bir de normal buluştuk geçen gün. bana eskiyle ilgili kezsban kezban laf gömdü. işte bazı insanlar da insan içinde sevdiği insana zılgıt çekiyor vs vs diye. madem olmuş bitmiş ve bana bilmiyorum diyosun sevgilin var. brazzers mı bu amk noluyo adamı da boynuzlamak değil mi bu? insanın sevgili yaptığında eskiye tam olarak git diyip niye silemiyor?

  herşeyden önce bu neyin kafası dostlar ? özellikle kadınlar cevap verebilir mi? şair burada bana ney anlatmaya çalışıyor? cidden içinden geçen ne veya neye yakın bişiy olabilir ve benim ne yapmam lazım? ne bok yerse yesin diyip mesaj atmadan akışına mı bırakayım?

  acil yardım
 • 1
  666o999 2.5.2018 11:46
  kaç kurtar be kardeşim kendini...
 • 0
  dasaksiz_penguen 2.5.2018 11:53 ~ 11:53
  yılan hikayesi gibi,ilişki diye bisi kalmamıs daha konusma
  0
  almankornosu 2.5.2018 12:32
  zaten bu insan neyin kafasında diye soruyorum onu ben de anladım :d kafayı çözersem ona en pis ve en cool hamleyi yapabilirim (onurunu kırmadan tabi)
 • 2
  hrnmedya 2.5.2018 11:57
  ne yaparsan yap kimsenin ikinci tercihi olma. eğer başkası var diyorsa bırak kendi haline. senden vazgeçmeyecek birisi ise zaten sana geri döner. diğer türlü düşündüğünde ise seninle onu, onunla seni aldatacak ve sen bunu bileceksin.
  0
  azerkan 2.5.2018 11:58
  kesinlikle katılıyorum
 • 2
  delizekaliadam 2.5.2018 12:10
  önce kendine sor derim senin beklentin ne bu ilişkiden doğru cevap sende saklı kardeşim.
 • 0
  gazelpc2 2.5.2018 12:38
  bremin alimümünyum folyo kaplama dünyada 1 tane gız yok o yüzden başka arayışlara gir genciz hızlıyız uzun lafın kısası kaçan kovalanır.. cool ol siktir et:))
 • 0
  betulaltindal 2.5.2018 12:45
  psikolojik sorunlar seni aşar sen düzeltemezsin onu, onun destek alması lazım
 • 0
  nutrix 2.5.2018 12:52
  bence bu savaşı kaybetmisin gibi hareket edip ondan uzaklas eğer sana geri dönerse degerlendirirsin ama şimdi durduk yere kendi kafanı karıştırma
  0
  paco652 2.5.2018 12:56 ~ 12:58
  olmuyor uzaklassada insan buluyor elbet seni bir şekilde arayıp yada yanına gelip kacamıyorsun her zaman bende aynı durumdayım deniyorum ama olmuyor
  1
  nutrix 2.5.2018 13:10
  bence ordada yapmanız gereken güçlü ve iradeli bir duruş sergileyip onun kendisinden emin olduğunu hissedene kadar taviz vermeyisiniz olur diye düşünüyorum
 • 0
  paco652 2.5.2018 12:55
  tinder ve yeni biri var hayatımda kismini kaldir herşey aynı bende aynı durumdayım 1 aydir sonuç yok bitti mi bitmedi devam eden ilişki var mı yok senin dediğin gibi ayrıldıysak arkadaş olmak istemiyorum diyorum ariyor beni arada sırada derdini anlatıyor bana arama sorma deneme rağmen sil beni dedim yok bir gelişme olursa sana ulaşırım seninde işine yarayabilir ama şimdilik çözüm yok bende
 • 0
  samieugur 2.5.2018 12:57
  merhaba, bence senin verdiğin değeri biliyor ve bu zamanda insanlar birbirlerine bu denli kolay kolay değer veren birini bulamıyorsun malesef. bu yüzden de seninle olan muhabbetini kesmek istemiyor kaba tabirle boş zamanlarını değerlendiriyor en kötü yalnız kalırsam dönerim diye düşünüyor .
 • 0
  embermoon 2.5.2018 12:59
  yakın bi mevzuyu henüz yaşamaktayım. (7yıllık bir ilişkşde hemde). ağır bir sözünde çok ciddi o cümlenin sana koyduğunu hissettir ve eyvallah sana mutlulujlar diyerek muhabbeti komple kes. bir kaç gün de kesinlikle yazarsa ararsa cevap verme. sonra onun sana ulaşıp ulaşmama durrumu, seni ne kadar istediği falan bunlara bir bak... ben böyle yapıorum, bi boka yaramıo ama arada sana dönmeye çalışıo falan kendi egonu da ööle tatmin edion işte... yoksa dönse de o işten bi bok olmuo yani...
 • 0
  tuzlukunefe 2.5.2018 13:02
  dostum tek diyebileceğim şey "uzak dur, hayatın tadını çıkar"
 • 0
  mukadderat 2.5.2018 13:49
  öncelikle tinder kısmından gireceğim . eğer hatun kişisi seninle beraberken veya seni unutamadığına dair aforizmalar kasarken tinder kullanıyorsa söyledikleri sadece yalandan ibaret , sen onun aşkı falan değil alışkanlığı olmuşsun o artık aşkı arıyor. daha sonra karakteri oturmamış olmalı ki , senden kopamamışken başkası ile ilgili duyguları olduğunu dile getiriyor . bunları onun kafa karışıklığı olarak gördüğünü , iyi tarafından bakmaya çalıştığını farz ediyorum , çünkü su gibi gerçeği görmek yerine tavsiye almaya karar vermişsin . köklü bir ilişkiden yara almamanın ya da en az zararla bitirmenin ilk yolu yüzleşmektir , ardından da kabullenmek . sen bu iki noktayı atlamışsın , atlama . muhtelemen sende gördüğü çekici ne varsa artık görmüyor , görmek istediği yelkenlere açılacak . son olarak aşağıda da yazmışlar , eğer sen varken başka bir tercihi araya girmişse hayatından çıkar. çünkü sen gerçekten olsaydın başka bir seçenek konuşuluyor olmazdı. kendine olan saygını kaybetme , çünkü karşı taraf sana olan saygısını kaybetmiş . gerekeni yapman gerekiyor , kabullendiğinde ne yapman gerektiğini de anlayacaksın .
  0
  almankornosu 2.5.2018 14:05 ~ 14:06
  biraz yanlış anlaşılmış konu :p benleyken değil hoşlandığım biri var derken bu modaa gördüm sonra kıvırıp tinderı kapadı vs vs.o adamla ciddi düşünüyosan beni engelle dedim engellemedi, beni sevmiyor musun niyetin yok mu yani diye ağız aradığımda da bilmiyorum sen zorladıkça ya bilmiyorum ya hayır diyeceğim dedi bu kafayı çözemedim çözüp ona göre critical strike vurmayı planlıyorum
  yani madem o kişi hoşlandığı kişi ve öyle biri kurgu değilse varsa ne diye bana da çek git demiyor ve niye tinder kullanmaya yeltendi?
  0
  mukadderat 2.5.2018 14:25
  anladığım kadarıyla arkadaşımız konformist biri. bu yüzden onun için senin alışkanlık olduğunu düşünüyorum. son cümledeki sorunun cevabu bu . başa gelecek olursam da sen varken başka birinin bahsi bile geçse senden vazgeçmiş olduğuna kanıt açısından yeterli , bunun farkında olman lazım.
  0
  almankornosu 2.5.2018 14:41 ~ 14:45
  onu anladım da neden git diyemiyor ben onu anlamadım. benden vazgeçti diye ben de düşünüyorum o zaman o kanıtı çürütüyor bu kararsız hali. ha gerçekten ben de içten içe istiyorum ki bana "istemiyorum seni ben onla olcam artık hadi bye" diyip silmesini. idrak edebiliyorum durumu ama neyi ne için söylediğini anlayamıyorum. en güzeli bir daha sallamamak genelin dediğine göre galiba. kendi gelince de eğer gelirse söylenecek ağır söz varsa esirgemeden söylemek. ben bu kafadayım belki ben de suçluyum ama yapacak bişey yok
 • 0
  can23 2.5.2018 14:51
  hacı seni yedekte tutuyor senden daha iyisini bulabilcegine inanıyor
  0
  almankornosu 2.5.2018 15:45
  hiçbir erkek o kaprisi kabul etmez. hele bugün gel yarın giti asla. bigün anlar ama ben olurmuyum bilmem ama sinirliyim ben sanırım sinir sevgiden daha çok sinir de kin değil gücenmek ve midemin sindirememesi
  0
  can23 2.5.2018 18:00
  hacı boşver sen o kızı bu arada kabul edenler var
 • 0
  istanbulbeyefendsi 2.5.2018 17:07
  ikinci plandasın reiz
 • 0
  zarfilemazruf 2.5.2018 23:50
  tavsiyelerim:
  1- oğuz atay'ın "ne evet ne hayır" adlı tadından yenmez bir öyküsü vardır. evvela onu bul ve oku. korkuyu beklerken kitabındadır.
  2- türkçede cümle ve anlam bilgisi konularına bir miktar uygulamalı olarak çalış.
  3- onda seni etkileyen şeyin ne olduğunu gerçekçi sorular ve cevaplarla bulmaya çalış. muhtemelen bi bok bulamayacaksın. bulduğun bok bizzat kendin olacaksın. bunu anladığında yukarıdaki tüm kafa karışıklıkların anlamsız sayıklamalara dönüşecek.
  4- düzenli uyu ve sağlıklı beslenmeye özen göster.
 • 1
  zehraauslu_ 4.5.2018 22:26
  ıstemem yan cebime koy hesabı kardeş. bırak gitsin