-3
coca cola ve torku

Bu yazıda da sizlere kola ve torku ile ilgili bilgi vereceğim.


Bildiğiniz üzere internet ortamında araştırıldığında torkunun cola ürettiğine dair efsaneler karşımıza çıkmakta. Hatta resimli ve gayet inandırıcı efsaneler. Ama bu efsanaler söylediğim gibi sadece efsanedir. Torku asitli içecek üretecek kapasiteye sahip bir firmadır ama üretmez. İnsan sağlığına zararlı ürünler hiçbir şekilde Torkunun üretim yelpazesinde yer almaz.


Coca Cola torkunun en büyük müşterilendir desem bu da size efsane gelebilir ama değil. Coca cola ve pepsi gibi firmalar Torkunun ürettiği sıvı şekeri kullanan ve satın alan başlıca firmalardır. Tabi ki bu sıvı şekeri torkudan alıyor diye sağlıklı olduğu anlamına gelmiyor. Ancak bu bilgi internet ortamında pek rastlanmaz. 


Kısacası torkunun kola ürettiği veya üreteceği veya veya ileride üretmeyi düşündüğü hakkında çıkan haberler tamamen asılsızdır ve olması muhtemel olacak olan en son eylemdir.
 • 0
  garavel 1 yıl önce
  Diğer yazılarınızı da okudum. Torku hakkında nasıl bu kadar bilgi sahibisiniz?
  3
  yusufir 1 yıl önce
  internet ortamında yazılan yazılar daha çok dışarıdan bakan ve sadece milli duygular (yani körü körüne torkuya destek olmaya çalışan) bireylerin yazdığı yazılar. Ben bu firmada çalışıyorum ve doğru yanlış neyse hepsini bizzat 1. ağızdan aktarmak istiyorum. Bilgi sahibi olduğum konu daha çok zamanla hepsini yazıya dökeceğim.


 • torku

  Torku ürünleri hakkında sormak istedikleriniz meram ettikleriniz ve daha fazlası.

  3 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  yusufir

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...