• 1
  lazcoder 13 gün önce
  clickbait
 • -1
  banabubade 13 gün önce
  konuşmasına dayanana helal olsun.

  nedir yani şimdi böyle konuşunca etkili mi oluyo?
  0
  piiuv 13 gün önce
  anlamak isteyen anlıyor bence
  0
  banabubade 13 gün önce
  anlamak isteyeni engellediğini düşünüyorum, normal insanların diksiyonları bu tarz eğilimlerde olmuyo niyeyse hangi dini kanala baksam böyle bir tarzda konuşuluyo yani anlamlandıramıyorum böyle bir örnek mi kurmak istiyo insanlar müslüman böyle konuşur felen gibisinden?
  0
  piiuv 13 gün önce
  üslup konudan konuya değişir kardeşim eğer böyle önemli bi konuyu işliyorsan o hissiyatı karşı tarafa belgesel formatında anlatarak geçiremezsin. insanların hiç umursamadığı ama aslında çok önemli olan bu konu içinde böyle bir hitap olması lazımki akılda kalsın :)
 • 2
  hedap 13 gün önce
  ve bu videoyu yayanlarin amerikan internet sitesi youtube u kullanması:)
  üstüne bir de videoyu ekleyen yobazin videoya reklam koyması.
  hatta kahrolsun israil diyenlerin büyük bir çoğunluğunun, israil'in en büyük destekçisi abd nin ürettiği google yazılımlı telefonla, abd ye ait youtube üzerinden bu yorumu yapması dışında mide kaldıracak bir şey göremedim ben.
  işte yobazlık böyle bir şey. hiç bir şey üretmez yapmaz, işine geldiğini düşman ilan eder, düşman ilan ettiğinin ürettiği mallardan işine geleni kullanır, işine gelmeyeni kullanmaz, kullananları da atılan bombalara destekçi ilan eder, bok çukuru gibi günaha batar felan filan.
  videosundan reklam geliri elde eden birinin farkındalık için video yaptığını düşünen kitle bu kadar çoksa, biz boşuna çalışıyoruz amk. bunların önüne ver arka fonda acılı bir müzik, iki israil'e giydir gelsin paralar. valla bu kitleyi bi biz sömüremiyoruz, sömüren sömürene.
  2
  sevde 13 gün önce
  zulmü alkışlayamam zalimi asla sevemem gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem demiş aziz üstad..

  zulme sessiz kalan dilsiz şeytandır.

  bu yazdıkların engel değil zulmü duyurmaya

  kendi alanımda en iyi olmaya çalışıyorum ama malesef teknolojiyi tek başıma üretemem ne ben ne de (pi: @piiuv) ama zulmü tek başımıza bir iki kişi bile olsa duyurabiliriz senin aksine.

  herkes en iyi olmaya çalışsaydı bu durumda olmazdık senin aksine yapıcı bir eleştiri yapıyorum. susmak çare değil. senin gibi boş yapmak da çare değil.
  0
  hedap 13 gün önce ~ 13 gün önce
  yani diyorsun ki sayın yobazcim, videoyu koyan arkadaşların kazandırdıkları reklam paraları zulme karşı direnmek için öyle mi?
  arkadaşta o paraları ne güzel harcıyordur he şimdi şöyle zulme karşı.
  ben anlamıyorum şimdi kola israil mali dediniz yıllarca, böcek kanı vardı bilmem neydi? ne oldu? ne oldu kola satışlarını mi kaybetti?
  bak güzel yobazcim, sana baştan sona olayı anlatayım sonra karşı çik. bir şeyi bilmeden etmeden karşı çıkıyorsunuz amk.
  kola varya bu hani israil malı kola, bunu türkiye'ye yayan kim biliyor musun?
  ülker.
  şimdi diyeceksin ki yok canım olur mu öyle şey.
  cola turka adı altında bu kola denen şey müslüman kesime bile ictirildi. israil mali olan coca cola, yine coca cola nin patenti ile cola turka adıyla türkiye'de her eve girmeyi başardı.
  sonra kola turka nin piyasadan el ayak çekmesi ve ortamı tekrar coca cola ya bırakması sence tesadüf mu?
  bunlar nedir biliyor musun? pazarlama sektörü savaşlaridir.
  öyle yok müslüman dünyası uyuyor bilmem ne gibi yobaz videolar çekeceğine veya paylaşacağına, bir şeyleri öğren önce.
  öğren oku araştır. böyle sözde yobazlık içeren çağ dışı yobaz videolarla kimse satış rakamlarından zarar etmiyor hatta artırıyor. emin olabilirsin buna

  adam bakıyor yobazlar kolaya karşı, içeceği yoksa bile içiyor. içmeye teşvik ediyorsunuz insanları.
  1
  piiuv 13 gün önce
  ya biseferde boş yapmada git o olmayan aklını kendine sakla. boş yapma iş yap iş
  0
  sevde 13 gün önce
  ben içmiyorum bir çok tanıdığım kişide içmiyor bak bizde işe yaramış demek ki. farkındalık öğrenilerek olur tıpkı öğrenen ve kullanmayan kişilerin yaptığı gibi. yoksa içen içsin ne yapabilirim gören görmüş bu tarz videoları ders almayıp içiyorlarsa onların mesuliyeti, herkes kendinden mesul. ama tebliğ hepimizin vazifesi
  0
  hedap 12 gün önce
  sen ne yap biliyor musun? önce o mehdi bekleyen said kitaplarından bir arındır kendini.
  etrafına da kur'an anlaşılmaz, risale okuyun gibi saçma sapan tavsiyeler vermekten
  sonra uyduruk rivayetleri sorgusuz sualsiz inanıp millete yaymaktan
  sonra kola içenleri neredeyse israil işbirlikcisi destekçisi diye yaftalayacak rezalet videolari tebliğ diye yaymaktan
  dinini yalnızca allah ile kendi aranda yaşa, ortalıkta namaz kılıyorum oruç tutuyorum muhteşem müslümanım görüntüsü vermeye çalışmaktan vazgeç.

  inaniyorsan kur'an oku, önce sen kendi dinini tam anlamıyla bir öğren, allah ne diyor ne emrediyor iyice bir anla ve tüm bunları tamamen idrak edebildikten sonra tebliğe geç.

  ki senin görevin bu şekil bir tebliğ değil, allah tebliği misyonerlik faaliyetleriyle değil, örnek bir müslüman olmak göreviyle vermiştir. daha kendin bile hiç bir şeye tam hâkim değilsin, çoğu şeyi hakiki manada hiç bir şekilde bilmiyorsun, insanları allah'ın dininden ve kur'an'ın dan saptirip, başka başka kitaplara ve söylentilere saptırıyorsun yönlendiriyorsun. bunun vebalinin altından kalkamazsin.

  sen burda yalnızca "allah'tan yardım isteyin" diye yazılmış allah kelamıni bile, insanlar anlayamaz, bunun için kur'an değil risale okunmali diyecek kadar-kelime bulamıyorum- birisin.
  şundan emin ol; o videoda ki yahudiler sen ve senin gibi örgütlü cemaat ve tarikatlar kadar zarar vermiyor islam'a.
  onlar bariz bir şekilde islam'a karsi savaşıyor onları biliyoruz.
  ama siz islami mezheplere, rivayetlere dayanarak parçalara boluyorsunuz.
  en ufak bir abdest almada bile mezheplere bölünmek ne demek lan?
  yemezler. o kadar yanlıştan sonra çıkıp, kola içmeyen müslüman görüntüsüyle aklanamazsiniz canım ya.
  bir de kola içmiyorum diyor. aman ne güzel. 100 sevap point kazandınız.
  0
  piiuv 12 gün önce
  sende o beynini kullanmayı dene istersen çünkü görülen o ki beyninin bedenine faydası yok
  2
  piiuv 13 gün önce
  islamiyet sen gibi kıt düşünenler yüzünden geri kaldı zaten. senin lügatında allah rızası olmayabilir evet ama herkeside kendin gibi zannetme herşey para değil. en azından sen gibi boş yapmıyoruz bi gayemiz var "zulme rıza zulümdür" diyerek gayret ediyoruz. şimdi kuranı aç ve o sapkın hocalarının meallerini oku bakayım kuran zulme nediyor...
 • 1
  turbo 12 gün önce
  böyle iğrenç bir hitabet de görmedim. videoyu izleyemedim bu yüzden.
  -1
  piiuv 12 gün önce
  sebeplere değilde hakikate odaklansan izlerdin
 • 1
  racooss 12 gün önce
  arkadaşlar. israil in askeri masraflarını coca-cola karşılamıyor. sen içsen de içmesen de bombardıman devam edecek. hatta coca-cola batar da kapanırsa bile devam edecek. coca-cola askeri bir firma değildir. meşrubat üretir. devletine gerekli vergiyi verir, yoluna devam eder. verdiği verginin çok küçük bir kısmı askeriyeye gider. o kadar abd, israil malları kullanırken gıkınız çıkmıyor da bu coca-cola ile alıp veremediğiniz nedir? videonun paylaşıldığı site abd malı, videoyu düzenlemek için kullandığı yazılım muhtemelen adobe olacak ki o da abd malı. yayınladığı site youtube amerikan malı. kullandığı internetin alt yapısı tamamen abd yapımı. sprite,fanta da hatta damla su da coca-cola ya ait. ama tutturmuşlar bi coca-cola diye, susmak bilmiyorlar. şu an bu videoyu hazırlayanların da, izleyenlerin de, bu yorumu okuyanların da evinde en az 6 israil malı vardır. ama bu demek değildir ki aldığın ürünler filistine mermi olarak gidiyor. gitmiyor arkadaşlar. biraz akıllı olun. bu aptal bu videoyu çekip aklın sıra duyar kasıp gelir elde etmek yerine, hazır abonesi de varken daha faydalı bir video çekse, bu krizin asıl sebebini anlatsa çok daha faydalı olurdu.
8 saat önce
 • reklamlar

  beğendiğiniz, beğenmediğiniz, size ilginç, saçma, komik gelen reklamlar

  0 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  yepyeni

 • bu bölüm #karışık bölümünün alt bölümüdür.