• 1
  lazcoder 12.5.2019 00:43
  clickbait
 • -1
  banabubade 12.5.2019 00:45
  konuşmasına dayanana helal olsun.

  nedir yani şimdi böyle konuşunca etkili mi oluyo?
  0
  piiuv 12.5.2019 00:50
  anlamak isteyen anlıyor bence
  0
  banabubade 12.5.2019 00:54
  anlamak isteyeni engellediğini düşünüyorum, normal insanların diksiyonları bu tarz eğilimlerde olmuyo niyeyse hangi dini kanala baksam böyle bir tarzda konuşuluyo yani anlamlandıramıyorum böyle bir örnek mi kurmak istiyo insanlar müslüman böyle konuşur felen gibisinden?
  0
  piiuv 12.5.2019 01:03
  üslup konudan konuya değişir kardeşim eğer böyle önemli bi konuyu işliyorsan o hissiyatı karşı tarafa belgesel formatında anlatarak geçiremezsin. insanların hiç umursamadığı ama aslında çok önemli olan bu konu içinde böyle bir hitap olması lazımki akılda kalsın :)
 • 2
  hedap 12.5.2019 12:08
  ve bu videoyu yayanlarin amerikan internet sitesi youtube u kullanması:)
  üstüne bir de videoyu ekleyen yobazin videoya reklam koyması.
  hatta kahrolsun israil diyenlerin büyük bir çoğunluğunun, israil'in en büyük destekçisi abd nin ürettiği google yazılımlı telefonla, abd ye ait youtube üzerinden bu yorumu yapması dışında mide kaldıracak bir şey göremedim ben.
  işte yobazlık böyle bir şey. hiç bir şey üretmez yapmaz, işine geldiğini düşman ilan eder, düşman ilan ettiğinin ürettiği mallardan işine geleni kullanır, işine gelmeyeni kullanmaz, kullananları da atılan bombalara destekçi ilan eder, bok çukuru gibi günaha batar felan filan.
  videosundan reklam geliri elde eden birinin farkındalık için video yaptığını düşünen kitle bu kadar çoksa, biz boşuna çalışıyoruz amk. bunların önüne ver arka fonda acılı bir müzik, iki israil'e giydir gelsin paralar. valla bu kitleyi bi biz sömüremiyoruz, sömüren sömürene.
  2
  sevde 12.5.2019 14:12
  zulmü alkışlayamam zalimi asla sevemem gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem demiş aziz üstad..

  zulme sessiz kalan dilsiz şeytandır.

  bu yazdıkların engel değil zulmü duyurmaya

  kendi alanımda en iyi olmaya çalışıyorum ama malesef teknolojiyi tek başıma üretemem ne ben ne de (pi: @piiuv) ama zulmü tek başımıza bir iki kişi bile olsa duyurabiliriz senin aksine.

  herkes en iyi olmaya çalışsaydı bu durumda olmazdık senin aksine yapıcı bir eleştiri yapıyorum. susmak çare değil. senin gibi boş yapmak da çare değil.
  0
  hedap 12.5.2019 19:23 ~ 19:28
  yani diyorsun ki sayın yobazcim, videoyu koyan arkadaşların kazandırdıkları reklam paraları zulme karşı direnmek için öyle mi?
  arkadaşta o paraları ne güzel harcıyordur he şimdi şöyle zulme karşı.
  ben anlamıyorum şimdi kola israil mali dediniz yıllarca, böcek kanı vardı bilmem neydi? ne oldu? ne oldu kola satışlarını mi kaybetti?
  bak güzel yobazcim, sana baştan sona olayı anlatayım sonra karşı çik. bir şeyi bilmeden etmeden karşı çıkıyorsunuz amk.
  kola varya bu hani israil malı kola, bunu türkiye'ye yayan kim biliyor musun?
  ülker.
  şimdi diyeceksin ki yok canım olur mu öyle şey.
  cola turka adı altında bu kola denen şey müslüman kesime bile ictirildi. israil mali olan coca cola, yine coca cola nin patenti ile cola turka adıyla türkiye'de her eve girmeyi başardı.
  sonra kola turka nin piyasadan el ayak çekmesi ve ortamı tekrar coca cola ya bırakması sence tesadüf mu?
  bunlar nedir biliyor musun? pazarlama sektörü savaşlaridir.
  öyle yok müslüman dünyası uyuyor bilmem ne gibi yobaz videolar çekeceğine veya paylaşacağına, bir şeyleri öğren önce.
  öğren oku araştır. böyle sözde yobazlık içeren çağ dışı yobaz videolarla kimse satış rakamlarından zarar etmiyor hatta artırıyor. emin olabilirsin buna

  adam bakıyor yobazlar kolaya karşı, içeceği yoksa bile içiyor. içmeye teşvik ediyorsunuz insanları.
  1
  piiuv 12.5.2019 19:55
  ya biseferde boş yapmada git o olmayan aklını kendine sakla. boş yapma iş yap iş
  0
  sevde 12.5.2019 20:59
  ben içmiyorum bir çok tanıdığım kişide içmiyor bak bizde işe yaramış demek ki. farkındalık öğrenilerek olur tıpkı öğrenen ve kullanmayan kişilerin yaptığı gibi. yoksa içen içsin ne yapabilirim gören görmüş bu tarz videoları ders almayıp içiyorlarsa onların mesuliyeti, herkes kendinden mesul. ama tebliğ hepimizin vazifesi
  2
  piiuv 12.5.2019 14:22
  islamiyet sen gibi kıt düşünenler yüzünden geri kaldı zaten. senin lügatında allah rızası olmayabilir evet ama herkeside kendin gibi zannetme herşey para değil. en azından sen gibi boş yapmıyoruz bi gayemiz var "zulme rıza zulümdür" diyerek gayret ediyoruz. şimdi kuranı aç ve o sapkın hocalarının meallerini oku bakayım kuran zulme nediyor...
 • 1
  turbo 13.5.2019 04:18
  böyle iğrenç bir hitabet de görmedim. videoyu izleyemedim bu yüzden.
  -1
  piiuv 13.5.2019 04:21
  sebeplere değilde hakikate odaklansan izlerdin
 • 1
  racooss 13.5.2019 05:55
  arkadaşlar. israil in askeri masraflarını coca-cola karşılamıyor. sen içsen de içmesen de bombardıman devam edecek. hatta coca-cola batar da kapanırsa bile devam edecek. coca-cola askeri bir firma değildir. meşrubat üretir. devletine gerekli vergiyi verir, yoluna devam eder. verdiği verginin çok küçük bir kısmı askeriyeye gider. o kadar abd, israil malları kullanırken gıkınız çıkmıyor da bu coca-cola ile alıp veremediğiniz nedir? videonun paylaşıldığı site abd malı, videoyu düzenlemek için kullandığı yazılım muhtemelen adobe olacak ki o da abd malı. yayınladığı site youtube amerikan malı. kullandığı internetin alt yapısı tamamen abd yapımı. sprite,fanta da hatta damla su da coca-cola ya ait. ama tutturmuşlar bi coca-cola diye, susmak bilmiyorlar. şu an bu videoyu hazırlayanların da, izleyenlerin de, bu yorumu okuyanların da evinde en az 6 israil malı vardır. ama bu demek değildir ki aldığın ürünler filistine mermi olarak gidiyor. gitmiyor arkadaşlar. biraz akıllı olun. bu aptal bu videoyu çekip aklın sıra duyar kasıp gelir elde etmek yerine, hazır abonesi de varken daha faydalı bir video çekse, bu krizin asıl sebebini anlatsa çok daha faydalı olurdu.