4

internetin amaçsız kullanımı

diye bir gerçek var. evet internet bilgi çöplüğü çok kalabalık ve yanlış yonlenmek kolay olabiliyor ama şu zamanın en güvenilir yeri. çünkü televizyon radyo gazete bunlarda bize istedikleri kadarını bildiriyorlar hatta yalanlarını bildiriyorlar hepsi parsel parsel taraflara ait fakat internet öyle değil.

evet elin ağrıyor diye girdin kanser çıktın orospu evladı evet bi sen haklısın gel sen söyle sen gel. internet senin elinin röntgenini çekip kırık çıkık var mı diye sorgulamiyor sığır herif bu kadar cahil olma sığır herif sağlık için doktora gideceksin ama bilgi için nereye gitmeli? televizyon mu sen orada sana göstermek istediklerinden fazlasını göremezsin.. gazete aynı şekilde, radyo aynı şekilde.

internet kullanımından önce beynini kullanırsan o internette neler var bir bilsen. evet bilgi çok ama akıllı bir adam oradan gerekeni yani doğru bilgiyi aklıyla sinayip alır en azından hükumetlerin televizyonda sana istediklerini gostermelerinden iyidir senin aklınla ayırt ettiğin doğru diye tanımladığın bilgi, evet bunu yapabilirsin biliyorum daha önce kullanmanı engellediler aklını kullanman için ama vallahi yapabilirsin..

internet bu kadar tehlikeli olmasaydı hükumetler devletler için, instagram, facebook, twitter gibi senin aptal gibi ne yediğini nereleri gezdiğini paylaşarak ego tatmini yapıp kendini pazarladigin salak mecralari kurmazlardi abicim elindeki nimetin önünu kapatmak için neler yapıyorlar farkına var evet yine takıl sosyal medya da ama lütfen beynini kullan, uyan!
  • 0
    ibrahim13845 11 ay önce
    bilinçli kullanılması gerek en azindan. sacma sapan uydurma bir cok şey bulunuyor.
12 saat önce 12 saat önce