gördüğüm garip rüya

  3
  sixreasontokill 25.10.2020 21:56
  arkadaşlar bir rüya görmüşüm. bu kadar saçma birşey görmedim. sanırım komple götüm açıldı da ondan böyle oldu. okuyun derim.
  rüyada dünyayı yok edecek olan meteor yağmurundan kurtarmaya çalışıyorum. ama öyle böyle bir meteor yağmuru değil. rüyada olay esnasında çekmeköy'deyim. meteor yağmuru başlamış. yanımda nedenini bilmediğim şekilde optimus prime ve ekibi var. ne alaka amk

  neyse efenim. yanıma geliyorlar ve bana bir cihaz veriyorlar. "bunu bir tek sen kullanabilirsin" falan vs diyorlar. böyle bi de metalimsi şekilsiz şükulsüz bişi' veriyorlar. onu cihaza koyup havaya sıkacağım ama bir türlü cihaz çalışmıyor. ekip panikliyor tabi.
  naabıcaz ne edicez falan. nereden geldiğini bilmediğim (sanki optimus ve agalarının nereden geldiğini çok biliyormuşum gibi) türkic bir teyze ve oğlu geliyor yanımıza ellerinde pazar torbalarıyla. teyze bir anda" o cihaz sahte. orjinali asırlar önce yok oldu kaderi değiştiremezsiniz. tanrı'nın yazgısı böyle. artık son geldi" diyip tıngır tıngır gitti. biz de bütün ekip mal gibi gökyüzüne bakakaldık. ve dünya yok oldu.
  neden ve nasıl böyle bir rüya gördüm bilmiyorum. dünya yok olur olmaz uyandım. çok saçma amk. cidden gördüm bu rüyayı
 • 2
  imperium 25.10.2020 22:45
  bence harika bir kısa film çıkar bundan, resmen gözümde canlandı okurken. hatta çekmeköy'ü bilmediğim için beynim bu sahneyi çengelköy'de çekti. galiba teyzelerin çantasında saltalık görmemin sebebi de buydu.

  (pi: çengelköy hıyarı)