6
puiv'e dair başlık açmaktan normal başlık açamamak

Puiv'i puiv hakkında tartışarak kullanma saçmalığıdır. Yazarlar olarak kafayı yediğimizin göstergesidir. 

Not: Sevgili inciden gelen kardeşlerim, inciden gelmeyen kardeşlerim, yeni yeni gelen kardeşlerim, kısaca kardeşlerim. İnci tehlikesi diyerek bahsettiğimiz şeyin ne olduğunu bu başlık altında açıklamak istiyorum çünkü yanlış anlaşılmalar oldu. Bakın, buraya ''inciden kaçıp gelen'' yazarla, burayı ''inci haline getirmek'' isteyen yazar arasında fark vardır. Biz ikinci olay başımıza gelmesin diye uğraştık. Aynı şekilde ben şahsım adına uğraşmaya devam edeceğim. Yani incideki sağlam yazarlar da inci'nin geldiği halden şikayetçiyken biz burası inci haline gelmesin dediğimizde aldığımız tepki çok saçma değil mi lan?

Not2: ''lethe'' reisin açıkladığı gibi burası sözlük formatından biraz farklı bir ortamdır. Ona göre kullanılması önemle rica olunur. Ben buraya ilk geldiğim de popüler bölüm ''beyin fırtınası'' iken şu an ''goygoy''. Bu yeterli bir kanıt sanırım.

Not3: İstenir ki bu başlık, artık puiv'in formatına göre açılmayan son başlığı olsun. 

 • 3
  hikayeci 1 yıl önce
  Bn İNCİ SÖZLÜKTE YAZAR dım Yani Profilimde yazar-senarist yazıyordu. Bnde İNCİ den sıkıldım. Çok takipçim vardı ama olsun diyip buraya geldim. Ve hikaye yazmaya devam ettim. Inşallah hikayelerimi beğenirsiniz yani hoşunuza gider.
 • 1
  lazcoder 1 yıl önce
  benimde gereksiz bulduğum başlık kirliliğidir. artık sözlüğü sözlük gibi kullanmamızın zamanıdır
 • 1
  kullanici 1 yıl önce
  İlk başlar, ilk heyecan olduğu için kızılmaması lazım. Zamanla rayına oturup gündem ile ilgili şeylere sıra gelecektir. Umutla bekliyoruz.
 • 2
  lethe 1 yıl önce
  Adım geçmiş :)
  Şahsen ben de biraz abarttım. Yazdığım bazı şeylerin hala doğru olduğunu düşünsem de bazıların da çok abartmıştım. Bu yüzden bana önceden sinir olup da şu an bunu okuyan varsa onlardan özür diliyorum. Bir anda çok tutucu oluvermişim.
  Bu yazı da son nokta olacak gibi duruyor. Herkesi dikkate alarak yazdığın için teşekkürler.
 • 1
  nestor 1 yıl önce
  Yeni ve guzel başliklar bu başlık altinda belirlensin bence ona gore de duyurulsun ayarlansın.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...