8
düşmanlıktan unutulan düşmalar
insanlar artık akp ye olan nefretinden dolayı chp nin pkk ya yardım ettiğini hpd nin cidden pkk olduğunu mhp nin boş işler peşinde olduğunu anlamadı.
evet akp kötü bir parti olabilir ben de sevmiyorum fakat şu an bence ciddi anlamda diğer partilerden en iyisi.ha bunun için napmalı mıyız yeni bir parti kurulmasını istemeliyiz diyicen ama ne kadar işey yarar bilemiyorum.atsız'ın dediği gibi siyasi partiler oy için her şeyden vazgeçerler.tek amaçları paradır, oydur.
not: hiçbir siyasi görüşüm yok. düşüncem türkçülük ve militarizmdir.
 • 1
  baba 1 yıl önce
  siktir lan yüzyılın yolsuzluğunu yapan parti en iyisiymiş. sikerim öyle iyiyi.
  -1
  fizikogretmeni 1 yıl önce
  pkkyı destekleyen parti mi başa geçsin ? ya da kendi içinde düzen olmuyan. yani diyorum ki sömürülceksek daha az sömürülerim
  0
  baba 1 yıl önce
  tamam sen git tayyibe bas oyu. akp sevmiyorum edebiyatı yapma en azından dürüst olun. çözüm sürecini ben çıkardım zaten.
  0
  fizikogretmeni 1 yıl önce
  sanırsam anlamadınız ben oyumu boşa atıyorum ben hiçbir siyasi partiyi desteklemiyorum.ayrıca çözüm sürecinin de a.... k....
  1
  yusufir 1 yıl önce
  pkk yi destekleyen chp mi başa geçsin sorusuna cevap veremedi yine:) kıvır baba kıvır belin kalın ama kırılır dikkat et.
 • 2
  fifthdayofmay 1 yıl önce
  hiçbir siyasi görüşüm yok yada akp sevmiyorum diyen adamların %99'u akp'ye oy basar. tıpkı senin gibi.

  bizim insanımız ne ara bu kadar hırsız sever oldu hayret ediyorum. kızınızı da hırsıza verirsiniz siz zira vatanını veren her şeyi verir.
  0
  fizikogretmeni 1 yıl önce
  kesinlikle akpye oy basmıyorum emin olun.hepara basmak isterdim fakat o da her ilde olmadığı için boş atıyorum
  1
  fifthdayofmay 1 yıl önce
  anladım özür dilerim o zaman. akp bu milletin başındaki en büyük illettir. diğer partileri zaten bizde ciddiye almıyoruz. devletin tamamında sınavsız kadrolaşan akp'liler mevcut. bunlar biatçı eğitimsiz tipler. düzenin değişmesi için akp'nin değişmesi gerekir.
  0
  fizikogretmeni 1 yıl önce
  katılıyorum bunun için de bilgi lazım adam imam hatiplerde öğrenim görenleri üniversiteye yolluyor.tabiki diyorlar onlar insan değil mi gidemez mi diye.fakat imam hatiplerde ders işlenmiyor ki...
  1
  fifthdayofmay 1 yıl önce
  mesele imam hatip değil. kpss diye bir şey kalmadı artık. sözleşmeli personel ayağına 600.000 kişi devlet memuru yapıldı sınavsız. utanmadan cemaat kpss sorularını çaldı diyorlar birde. lan sen kpss ye bile sokmuyorsun. bunlar tabi halk tarafından bilinmiyor medya sağolsun.
  0
  fizikogretmeni 1 yıl önce
  cidden tek gereken şey okumak başka çare yok...
  0
  kerestemimari 1 yıl önce
  biraz geç oldu beyefendi ama yeni gördüm okumak çare diyoruz ama cemaatten falan anlamam ama kayyum olayından dolayı okulumuz çalkalanıyor ünide yeni getirilen hocalar siyaset yapıyor not vermiyor öğrenci grupları arası zıtlaşma diz boyu darbe öncesi döneme döndü okumakta kolay değil onu bile engellemek için elinden geleni yapıyor burada hepimiz dershaneyle bir yerlere geldik okulda sınav eğitimi verilmiyor bize onu bile kaldırdılar amaç ? garezin cemaateyse sadece onunkileri kapat gelecek neslin ne suçu var ? (pi: @fizikogretmeni)
  0
  fizikogretmeni 1 yıl önce
  dediğin gibi darbe öncesi dönem gibi olduk.bu dönemde bi darbe çok güzel giderdi bence...
  0
  kerestemimari 1 yıl önce
  askeri darbeye kesinlikle karşıyım ama her darbe askeri olmak zorunda değil toplumsal daha ilerici olur askeri darbe bizi daha da geri iter bu bencesi tabi
  0
  fizikogretmeni 1 yıl önce
  darbe zaten hergün olcak bişi değil ve darbe gerektiğinde olursa toplumu geri götürmez hatta ve hatta ilerletir zekileşirir.bence şu durumda okumayan ve duyduğu her söze inanan bir toplum ortaya çıktı ve askeriyenin şu anki durumuna bakarsanız askeriye bile siyaset yapıyor.o yüzden fazla bişi olacağını sanmıyorum.zaten bu şehitler siyasetten değil mi ?
  0
  kerestemimari 1 yıl önce
  haklısınız galiba ama bundan önce ki bütün darbelerde böyle düşünmedik mi her seferinde kontrolden çıkıyor
  0
  fizikogretmeni 1 yıl önce
  işte aslında darbe ile yeni bir yönetim gelmeli buda militarizmdir.askeriyenin ülkeyi yönettiği fakat milletinde sözünün dinlendiği bir ülke.işte bu gerçek türkiye olurdu.
  0
  kerestemimari 1 yıl önce
  ancak hayal olurdu güzelinden
  1
  fizikogretmeni 1 yıl önce
  hiçbir şey hayal değildir! bir kişinin bile inandığı şeye hayal denemez.
 • 0
  80kiloysa79udassak 1 yıl önce
  çözüm sürecini başlatan ortadayken her türlü yolsuzluk hırsızlık ortadayken pkk ile masaya oturan ortadayken hala akp en iyisi diyebilmek gerçekten kendini türkçü olarak tanımlayan biri için ilginç türkçülük içinse bir yüz karasıdır. en azından boş işler peşinde ya da düzensiz bir partı dediğimiz mhp (chp ile hdpnin ne bok olduğunu herkes biliyor ) en azından pkkya teröre karşı olan duruşuyla bir en iyi seçilecekse bunu hakeder. oy için güç için her türlü dönekliği yapan zerrece bir mukaddesatı ve mukaddesata saygısı olmayan akpyi en iyi yapabilmek ancak bilmeyen ve düşünmeyen bir kafanın eseridir
  0
  fizikogretmeni 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  milletçilik diyerekten mafyacılık oynayan adamları da destekleyemem.ali balseven olayını biliyorsanız onları desteklemem imkansız.ben zaten siyasi adamlardan hiçbir şey olcağını düşünmüyorum.militarist bir türkçü olduğumun için askeri yönetimin bu ülke için en iyi seçenek olduğunu düşünüyorum ki bulunduğumuz coğrafya zaten buna uygun din ile yönetim bir saçmalıktır fakat şu an din ile yönetilmemiz ayrı bir delilik.din ile gerizekalı salak insanları yönetirsin.ha bana bırakırsan ben mhpnin bazı adamları harici hepsini öldürmeyi düşünürüm çünkü hepsi vatan haini benim gözümde.ben siyasi bir partinin başa geçmesini istemem fakat burada darbe karşıtı insanlar olmasından dolayı bu fikrimi açık açık sölemedim.aslında başlıktaki gibi (pi: düşmanlıktan unutulan düşmanlar) aslında akp ye o kadar çok sinir oluyoruz ki diğer partilerin saçmalıklarını gözümüzden kaçırıyoruz. yani akp iyi bişi yapmıyor fakat tek kötü yapan akp değil.
 • 1
  yepyeni 1 yıl önce
  akp en iyisi demek için çözüm süreci denen olayları görmezden gelmek. ayakkabı kutuları bilalin gemicikleri 700 binlik saatler ve zarrabları görmezden gelmek demek. bugüne kadar ki yapılan hukuksuzluklar, din tüccarlığı (elde kuran ile mitingler) ve halka söylenen yalanlara (asgari ücret bizden önce şöyleydi şimdi böyle vs...) hiç girmeyeceğim.

  çözüm süreci ve yolsuzluk yetiyor. "en iyisi" olmamaları için.

  gelelim vatandaşa. ulan oruçluyum diyorsun. namaz kılıyorum diyorsun gidip hırsızlığını seninde kabul ettiğin partiye oyunu verip mitinginde bayrak sallıyorsun.

  0
  fizikogretmeni 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  akp en iyisi yazmadım. akp diğerlerinin en iyisi yazdım. bu diğerleri ise chp mhp ve diğer pkknın siyasi uzantısı.yani başa gelebilcek partiler var fakat onlarda oy almıyor ve her ilde olmadığı için oy verilmiyor.siyasi bir parti kurabilecek olsam kurardım ama öle bi şansım yok.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...