-7
artık bir yazarım.
çünkü bedava oyun reklamına denk geldim. yani elinde ki butceyi değerlendirmek isteyen adminler, uzun soluklu bir reklâm yerine kısa sürecek ve geçici etki yapacak bir reklamla yine coşturmus burayı. bakın ben size söyleyeyim en başından nasıl alıştırirsaniz öyle gider. musluğu kesince de kötü olursunuz. olmaz böyle. geriye gidiyor iyice. kaynak gözlüğü ile mi kullanıyorsunuz yönetici masasını. tarihte örneği yok böyle bir olayın. bari denenmiş yöntemleri araştırın.
 • -1
  bircocukabisi 1 yıl önce
  sen ne ara okuma yazmaya geçtin lan..
  0
  yusufir1 1 yıl önce
  sen daha vitamindin o zamanlad.
  -2
  bircocukabisi 1 yıl önce
  en son şakşakçılık yapıyodun, makarna filanmı vermediler niye geldin tekrar buraya..
  0
  yusufir1 1 yıl önce
  evet darbe olacak diye markete koşanlar yüzünden makarna kalmamış piyasadaki:)
  -1
  bircocukabisi 1 yıl önce
  darbe vakti ülke ekonomik açıdan gerilemesin diye marketleri boşaltan kahramanlara yaptığın bu acımasız eleştiriyi esefle kınıyorum.
  0
  yusufir1 1 yıl önce
  o kahramanlar şimdi evdeki makarnalari bitirmeye çalışıyor. doğru haklarrini yemeyelim. :)
 • 1
  gaddarus 1 yıl önce
  hak veriyorum +
  0
  yusufir1 1 yıl önce
  sonunda fanatiklik yapmayan biri çıktı.
  0
  gaddarus 1 yıl önce
  bizde eleştiri başlık açtık ama gören yok
  -1
  yusufir1 1 yıl önce
  (pi: @mortal) ve (pi: @oxygen) seri eksilemeye başladı.
  -1
  gaddarus 1 yıl önce
  (pi: @oxygen) zannetmiyorum da (pi: @mortal) olabilir :)
  0
  yusufir1 1 yıl önce
  (pi: @oxygen) az önce eleştirme dedi en çok o dedi
  0
  gaddarus 1 yıl önce
  (pi: @oxygen) moderatörlük çok değiştirdi onu çook
  0
  oxygen 1 yıl önce
  yoruluyorum..
  1
  yusufir1 1 yıl önce
  gerçeklik payı yok böyle bir söylemin.
  0
  oxygen 1 yıl önce
  neden böyle düşünüyorsun anlamış değilim.
  0
  yusufir1 1 yıl önce
  çünkü inandırıcı değil. her konuda yapılan sadece yangına köpük sıkmak. ateşle benzinin yanına gelip çakmağı çakan eli tutsaydin gerçeklik payı olurdu bu söylemin ama siz sadece köpük sıkıp geçiyorsunuz. bu hiç zor ve yorucu değil.
  1
  oxygen 1 yıl önce
  kusura bakma ama ne senin gibi ne de kişisel meselelerinin olduğu insanlar gibi düşünmediğim için olabilir. farklı düşünüyoruz ve ben kimseyi desteklemiyorum. ama siz aşırı büyütüyor ve de bizi suçluyorsunuz.

  ha ben ne için yoruluyorum? şurada bir şeyler yapıp düzene sokmak için yoruluyorum. her zaman olduğu gibi zıt kutba ayrılan insanlara aslında 3. bir seçenek var bu da burasıdır diyebilmek için çabalıyorum. eğer buna dair inancımı bir gün yitirirsem sadece silinirim. ne bir kişiyi suçlarım ne de bir taraf seçerim.

  ben insanlara ve insanların içerisindeki güzelliğe inanıyorum. allah'ın özenerek yarattığı insanların içerisinde iyiliğin kötülüğe galip geleceğine inanıyorum. ben insanlara inanıyorum.

  kişisel meselelere dahil olup birilerini kaybedeceğime herkesi kazanmayı tercih ederim ve şu yaşıma kadarki süreçte hep bunu yapmışımdır. sizin kendi aranızda kavgalı olmanız sizi sevmeme size saygı duymama engel olamaz.

  bu yüzden dahil olmadım diye beni suçlamanı istemiyorum. ben tüm insanları seviyorum.
  1
  yusufir1 1 yıl önce
  butun yazında haklisin.
  ama bu işin ucu cok kaçtı ve taraf tutuldu. özellikle(pi: @mortal) tarafından. yada bilmediğimiz başka bir admin var mı bilmiyorum o da olmayabilir. benim hiçbir zaman kişisel bir kavgam olmadı. aksine hep bi saldıri oldu karşılık verince kalabalık olan tarafın haklı sayıldı biz silindik. bu başlığa bile gözükmemesine rağmen eksi gelmeye devam ediyor ki birileri yine sizin koydugunuz 3 eksiyi avantaja çevirmeye çalışıyor. bunu ben karşılamaya kalktığım için yine silineceğim. ama açık açık söyleyeyim sırf sana özellikle değil yani yanlış anlama çok yorulan adminler hiç uğrasmadan bu hesabi silip sorunu çözmüş olacaklar. her neyse bundan sonra bana küfür ve hakaret edenlere de ve benin yazılarımi kasıtlı eksileyecek olanlara karşı da yorulursaniz o zaman sizi daha samimî bulacağım. ama kesinlikle bu samimiyete inanmıyorum. taraf tutuluyor ve adım kadar eminim ki tutulmaya devam edecek. sen tutmayabirsin ama tutanlar baştakiler zaten.
  0
  oxygen 1 yıl önce
  o süreçte yer almadığım için tam olarak neyin buna sebep olduğuna dair fikrim yok. ama ortadaki danışıklı döğüşü herkes görüyor. ve malesef bir taraf bu konuda aşırı ileri gidince o taraf suçlu konumuna düşüyor. herhangi bir şey yapmadan birbirinizi 'yok sayarak' geçinebilirsiniz.
  1
  yusufir1 1 yıl önce
  bizi yok sayan sayın adminimiz(pi: @mortal) gerek bırakmadı. çoğunluk kalsın biri gitsin dedi gittik. eyvallah. ama seri eksileme şuan hu başlıkta yapılıyor. ve sen yok sayin diyorsun. bunun bir çözümü yok. ben bir başlık açıcam adam 3 5 hesaptan basacak eksiyi. ama o hesap silinmeyecek çünkü o haklı. çünkü o sizinle aynı fikirde. çünkü benim fikrim ve gorusum size ters ama onların ıı sizle uyuşuyor. siz derken komple sızın yönetici kısmından bahsediyorum. şahsi değil.
  1
  gaddarus 1 yıl önce
  (pi: @oxygen) bak bu konuda (pi: @yusufir1) hqklı çünkü o olaylar tek taraflı değil di bir kaç tartışmayı bende okudum yani küfür var fakat karşılıklı küfür var ama silik atmaya gelince tek taraf değil o olaya karışan herkes silik yemesi lazımdı yani benim görüşüm böyle
  0
  oxygen 1 yıl önce
  ben o dönemde ortada değildim tam olarak ne olduğunu bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim. ama kesinlikle haklısın ben de görüyorum kimse ak kaşık değil. ve bu durumda herkes uçurulmalıydı buna kesinlikle katılıyorum..
  1
  gaddarus 1 yıl önce
  o dönemy yoktun biliyorum fakat bende tam senin demek istediğini kast ettim yani orta da bir olay var ve o olay tek taraflı değil..
  ya (pi: @yusufir) in hesabı geri verilsin ya da o olaya karışanlar da silik yesin
  0
  yusufir1 1 yıl önce
  buranın yöneticisi(pi: @mortal) veya başka bir kişi her neyse işte. onun amacı sadece ve sadece belli gorusten insanları birbirinden ayrıştırarak bir paylaşım ve gelişim sürecinden ziyade ortamı kendı goruslerine uyan insanlarla doldurup diğer tarafa bir linç girişimi uygulatarak silik attıracak duruma getirmeye çalışmak bunu iyice anladım. çünkü yapılan şeyleri hep tek bir taraftan goruyor ve kuralları ona göre işletiyor. (pi: @mortal) siyasî gorusunu siteden ustunden tutarak hareket ederek tarafını belli etmiştir. ona göre küfür eden kendi gorusundsn değilse haksızdir. işte böyle dar bakışlı bir siteden ileride bir eksi, inci, reddit, vs çıkmayacagi şimdiden bellidir. bu uğraşlarinda bu yüzden boşa olduğunu düşünüyorum.
  1
  gaddarus 1 yıl önce
  vay be koca (pi: @oxygen) bir hafta da çökmüş.. yıpranma payından yararlanıyormusun puvo :)
  1
  oxygen 1 yıl önce
  erken emeklilik şart :)
  1
  gaddarus 1 yıl önce
  yani (pi: @mortal) bu kadar emeği görmezden gelmez sanırım :)


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...