14

canım yanıyor

sıkıntılarla boğuşuyorum antidepresan kullanıyorum 22.günümdeyim.keşke diğer insanlar kadar moron olsaydım keşke kendime zarar verecem yaşamak istemiyorum.yoruldum,fazla yüklerden omzum ağrıyor.çok mutsuzum.dert açtığım ailem beni anlamıyor.
 • 0
  logic 1 ay önce
  antidepresan işe yaramıyor bence, daha etkilisini kullan puvo
 • 0
  sunny131 1 ay önce
  en büyük sıkıntın nedir ?
  0
  mewthree 1 ay önce
  hayat çok boş anlamsız geliyor ve bitkinim insanlar çok aptal geliyor bana
 • 0
  nesquik 1 ay önce
  sorunun çözümü anti depresanlar yerine bilgi edinmek bence ben depresyon hallerimi bilgiyle kapatıyorum ve sosyal medyadan uzaklaşmakta fayda var herkes bu tarz bu tarz dönemlerden geçiyor
 • 0
  simiagong 1 ay önce
  antidepresan hiçbir şeyi çözmez
 • 1
  mewthree 1 ay önce
  mantıklı cevap verin beyler yardımcı olmuyorsunuz.
  0
  helianthus 1 ay önce
  başka insanlar aptal diye kendi yaşamından vazgeçecek değilsin. insan bazen kendini çok çaresiz umutsuz yalnız ve kimse onu anlamıyormuş gibi hissediyor. ama bu yalnızca bir aşama her şey düzelir insan ölüme bile alışıyor. seni mutlu eden bir şey var mı. herhangi bir şey mesela film izlemeyi seviyorsan sabahtan akşama film izle enstrüman çalıyorsan yeni şarkılar öğren. dışarı çık temiz hava al yürüyüş yap ne kadar yorgun olursan ol yap bunu. yüzme biliyorsan imkanın varsa bir havuza git insanın kendini bile duyamadığı etkinlikler yap. mutluluk hormonu salgılaman lazım. umutsuz düşüncelere kapılma. bunu yaşamış biri olarak söylüyorum her şey zamanla daha iyi oluyor. küçük şeylerdeki mutluluğu görebiliyorsun.
  0
  bizanskurdu 1 ay önce
  olm sen daha derdinin ne olduğunu bilmiyorsun, biz nasıl mantıklı cevap verelim amk. şu boktan dünya için ne saçma derin düşüncelere giriyorsunuz. geldik gidiyoruz işte biraz rahatla.
  0
  mewthree 1 ay önce
  heh şu kafa yapısını istiyorum işte no brain no pain
  0
  bizanskurdu 1 ay önce
  neyse beybi :)
 • 0
  cahilinbiri 1 ay önce
  okuyunca ben yazdım sandım. ben böyle söylediğimde psikiyatristim bana da antidepresan yazmıştı. sakinleştiriciler, antipsikotikler ve en son da hepsini bıraktırıp dikkat ilacı yazdı. dehb yüzünden depresif davrandığımı söyledi. ilk başlarda iyiydi ama şu sıralar yine aynı triplerdeyim. bir çözümünü bulursan bana da söyle puvocum..
 • 0
  mewthree 1 ay önce
  hiçbirşey yapacak halim yok keşke diğerleri kadar aptal olsaydım uyum sağlasaydım keşke felsefede tarihte ve dinde aşırı bilge olmasaydım keşke insanları gözlemlemekte iyi olmasam beyler nasıl diğerleri gibi olurum
dün