1
burası cidden özgür bir platform mu ?
az önce başıma geldi ve düşündüm .


ınsanlar düşüncelerini farklı yolla ifade eder ; biri hakaret eder biri alıntı yapar . burası özgür bir platform ve küfür etmek serbest . ( ilk geldiğimde sormuştum ) . 1-2 gün önce burdaki bir yazara hakaret ettiğim için bana şantaj ve tehdit mesajları yollamaya başladı . madem ifade ve düşünce özgürlüğümüz var bu adamın bana laf etmeye hakkı yok . gerçi reddedebilir veya bana karşıt bir fikir sunarak tartışma yaratabilir ama bu beni mahkemeye veririm diye tehdit etti . ıfşalamamak için o yazarın adını vermeyeceğim ama o kendini biliyor .
hayır bu düşünce ve ifade özgürlüğümüz olmasa bir şey demezdim ama var . var ve ben burada insanlara küfür edebilirim. ( şahsa değil 3. belirsiz insanlara ) .

bak buraya kadar okumuşsun kuzum , benim gibi böyle bi saygı çerçevesi içinde ve tehditsiz mesaj atsaydın ne güzel tartışıp karşıt düşüncelerimizi öğrenebilirdik ama sen direk tehdit ettin . olmuyor , saygı denen bir şey var insan gibi mesaj atsan iyiydi ama direk tehdit haksızlar direk kaba kuvvete başvurur. sen kendini haksız hissetmiyorsun ama . hem ironik oluyorsun hem dar görüşlü . bunun yerine bana insan gibi mesaj at ve de ki :
ben böyle düşünüyorum . sen neden tersini düşünüyorsun ?

böyle yazarsan insan gibi fikir alışverişinde bulunuruz
 • 0
  anlamadimbabacim 1 yıl önce
  şikayet etsene admine çözsün işini tehdit etmek ne demek amk.
  1
  baban 1 yıl önce
  etmeyeceğim , benim için sorun oluşturmuyor . ınsan gibi davranıp nazikçe bir mesaj attım o'na . ufak bir fikir alışverişiyle çözeriz . zaten boş yaptığını anlar bence
 • 0
  nanichirgelair 1 yıl önce
  dikkate almayın.
 • 0
  maximtsigalko 1 yıl önce
  tehdit mi hahahahahahahhaha
 • 1
  lazcoder 1 yıl önce
  birisine hakaret ve küfür düşünce özgürlüğü mü? nasıl bi zihniyet, küfürü düşünce özgürlüğü olarak görüyor, yazık...
 • 2
  yusufir 1 yıl önce
  ıfsa olunacak bir durum yok. ben geniş bir insan değilim. ne sivilde ne de sosyal platformda aile bireylerime edilen küfürü kaldiramam. senin düşüncene göre ben burda çıkayım önüme gelene o.cocugu diyim. kizarlarsa da napalim kardeş buda benim ifade özgürlüğum mu diyeceğim? hangi akil mantık alir bunu? umarim burda birinin anasina sovecek kisiler okur bunuda böyle olaylar yasamak zorunda kalmazlar. ben hiçbir yazımda hiç bir cevabimda(sahsimi hadi es geciyorum ) aile bireylerime küfür edilecek bir durum yasatmadim. kimsenin de aile bireylerime küfür etmesine tahammül edemem. bence mortal bu konuya deginmeli. terörist miyiz biz anamiza sovuyorsun? o küfür karşısında benden nasil ılımlı bir uzlassma cevabı beklersin ? küfür özgürlüktür belki evet. biz de ediyoruz yeri gelince. ama burda ki yazarlarin hiçbirine gidipte ana avrat sovmuyoruz. bu bize yakismaz yapmayin. hadi ortam elverislidir agiz alışkanlığı birşeyler soylersin. ama burda hicbir yazar baska bir yazarin aile bireylerine sovmesin. ben sahsen düşüncem ve fikrim ne olursa olsun bir daha aile bireylerime gelen küfüru gormezden gelmeyecegim. sizde gelmeyin. ha terorist den bahsedersin onun bende -spoiler-. ama burdan birine asla.
 • 0
  ayisigi 1 yıl önce
  3.belirsiz insanlar kim?
  genelde edilen küfürler annelere
  annelerin ne suçu var bi anlasam
  hepsi hesap sorucak sizden hala özgürlük peşindesiniz ne diyeyim..
  this is your choice man:)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...