alfaloji.com

  0
  cozbrozza 23.5.2018 05:15
  http://www.alfaloji.com

  blogumuzun amacı erkeklere yol göstermek özellikle kadınlarla ilişkilerinde başarısız olan erkekleri mental açıdan geliştirmek.

  kadınların o kadarda önemli olmadığını anlatarak onlarsız da mutlu olabileceğimizi bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. kadınlara güzel sözler söyleyerek, çiçek ve pahalı hediyeler alarak etkilemenin mümkün olmadığını söylüyorum. onlara sürekli sevdiğinizi söylemenin faydasız olduğunu anlatıyorum. kadınlar erkeklerin hayatlarını güzelleştirmek istemez. kadınlar zaten hayatları güzel olan erkeklerin hayatlarının bir parçası olmak ister. kadınlar olmadan mutlu olunabilir.

  bu blogta kendi hayatınızı güzelleştirebilmek için tavsiyeler vereceğim. aynı zamanda bu tavsiyelere kendim de uyuyor olacağım. hayatımız boyunca kadınlar çiçektir onlara çiçek alın iyi davranın gibi tavsiyeler aldık. zihnimiz allak bullak oldu. saçma sapan kız tavlama taktiklerinin işe yaramadığını hepimiz anladık ama işe yarayan neydi peki? doğallar ve sonradan bu işe el atıp doğallaştıranlar. biz doğal değiliz. biz sonradan bu işe el atıp doğal olana kadar devam edeceğiz.

  yazılarım size tanıdık gelebilir bir yerlerden. buna çok takılmayın. doğrular değişmez. bir çok makale okudum. bir çok film izledim. bir çok kitap okudum. hepsinden biraz biraz alarak kendi yorumumla harmanlıyorum. sizi araştırma zahmetinden kurtarıp kendim araştırarak bir şeyler yayınlıyorum.

  burada alfa erkek,beta erkek,kırmızı hap ve pua oyun üzerine yazacağım. hepsinin temeli aynı aslında. isimleri farklı kavramlara takılmayın.