istanbul ulaşım zammı

  6
  maxime 10.2.2020 16:19
  zam yaptığı için ibb'ye kızgınım fakat ak partililerin bu konudaki yüzsüzlüğü, tüm kızgınlığımı aldı götürdü. ekrem imamoğlu'na zam üzerinden öyle bir yükleniyorlar ki, sanarsın ak parti bizi finlandiya refahında yaşatıyor. ulan vergi ve zamdan önümüzü göremiyoruz yıllardır, insanda azıcık yüz olur.
 • 1
  shewolf 10.2.2020 22:54
  koltuğa oturur oturmaz zam yapan bir adama neden yuklenmesinler? yaptığı açıklamada cabası. yakim. mesafeye bile 2 lira. ulaşım bizim can damarimiz be.
 • -2
  systemfailed 11.2.2020 17:40 ~ 17:41
  ekrem ımamogluna bok atanlar hemen ardından marmaraya aynı zammı yapmışlardır ayrıca şunuda belırteyım gecen sene 160 170 tl gelen dogal gaz faturamız bu sene 300 310 civarında adam bırde dalga gecer gibi aslında bız dogalgaza az zam yaptık dedı bu mıllet gene ses etmedı sanırım bu mıllete müstehak bunlar
 • 0
  hedap 12.2.2020 22:55
  tamam da arkadaşım, hani tüm yolsuzlukları ısraflari engelleyince vatandaş rahatlatayacakti?
  onca araç dizildi israf diye, onca belge vs açıklandı oraya buraya şuraya aktarılan paralar diye. israf olmasın diye açılış yapmama töreni düzenlendi. böyle muhalefet yapacaksanız yapmayın amk. salak misiniz olm siz? gerizekali mısınız?
  onca israfa ve boşa harcanan parayı engelleyip vatandaşı rahatlatıcam dedikten sonra zaten halihazırda yağsız bir şekilde giren kazigin boyutunu artırirsan insanlarda sana napiyorsun sen birader? diye sorar.
  ha ben toplu taşıma kullanmıyorum. arabayı da her seferinde fullerim sikimde olmaz, ben yüklenmem. ama bu kadar toplu taşıma kullanan insan "akp'li insan yüklenmeleri" gibi sikik bir nedenle rahatlayacak değil veya kızgınlıklari geçecek değil.
  sen bu koltuğa her şeyi daha güzel yapmak için geldin. halihazırda olan düzenin a.koymak için değil.
  ayrıca şuna da ayrı ayar oluyorum. zamlara karşı çıkanların hepsi sanki akp li. bu kadar takım tutar gibi parti tutulmaz.
 • 0
  kafamkadarguzelsin 13.2.2020 14:13
  halkın üzerine yük bindirmek yerine tasarruf politikaları ile vatandaşı ekonomik açıdan rahatlatacağını belirten başkanın fiyat güncellemesidir
 • 0
  systemfailed 13.2.2020 14:57
  adam metro yapıcagım dedı turk telekom için kredı musluklarını açan bankalar kapılarını kapadılar olmadı yurt dışından buldu onay vermedıler şimdi bu adamlar mıllete hizmet için geldiler degılmı şimdi zammı eleştırıyorsun hanı hersey guzel olacaktı dıye soruyorsun ee hanı dogalgaza zam gelmeyecektı ??? salakmısınız sız gerızekalımısınız ??birde 25 yıldan berı zamların onu kesılmıyor ben hiç görmedım bır sey yazdıgınızı sankı hiç bir seye zam yok sadece toplu tasımaya varmış gibi ardıdan marmaraya zam yapıldı ondan önce tren fıyatlarına 100%300 gibi bir zamcık yapıldı gene ben duymadım böyle bır sey 25 yıldan berı adamlar ekonomı ucuyor dıyor bır zıkım oldugu yok ama gene sesınız cıkmadı şimdi gelmişsin adamı yargıalamaya calısıyorsun adam beledıye baskanı o adama nasıl bır baskı yapıyorlar çalısmasın dıye senın haberın varmı o yuzden kufur etmeden saçmaladan once bırazdaha düşün