11
zulüm 1453te başladı
gezi olaylarında istanbul'u yakıp yıkan, otobüsleri ateşe veren, milletin mal ve can güvenliğine kast edenler, duvara bir slogan yazdı: zulüm 1453te başladı!

konstantini istanbul yapan ecdadını, zulmeden olarak gören bir neslin bu şehre, verebileceği hiç birşey yoktur.

recep tayyip erdoğan

__________________________

avrupa ülkeleri, asya ülkelerinin bazıları çok gelişmişken, neden türkiye gelişmedi? neden türkiye türkleri cahil ve vurdumduymazlığın kurbanı oluyor? dünya'ya hükmetmiş türkler neden lucifer (iblis) ve onun dünya'yı yöneten gizli örgüt ve tarikatlarını yok edemiyor? neden yönetilen durumuna düştü?
bu sorular malesef türkiye türkleri'ni meşgul etmemektedir. o yüzden yöneten değil yönetilenler durumuna düşmüştür. türkiye türkleri'nin gözündeki gaflet perdesi çok kalın. bir zamanlar uygar türklerin ve insanların yaşadığı anadolu, şimdi ise cahil, sokakları serseri, kaba, hoşgörüsüz, sapık, hırsız kısaca türkler için önemli kavram olan şerefsiz türkler ve insanların yaşadığı bir çöplüğe dönmüştür. şehirler bakımsız, refah düşük. bu durumu oluşturan masonlar yani lucifer (iblis) güçleri gerçekten çok başarılı. zihin kontrolü, telegram, metafizik istihbarat biliyorsunuz şer odaklarının silahlarıdır. bunları türkiye'de kullanmaktadır fakat bu türklerin yüce yaradan'ın verdiği nefs ve iradeyi neden iyi kullanmıyorlar? sorun buradadır. ruhun iki özelliği, nefs ve iradedir. %60'ı şer odaklarının saldırısı, %40'da insanın nefsidir. bu %40 senin nefsinin saldırılara karşı galip gelebileceği bir orandır. ne mutlu bilim-ilim-irfan ile yoğurulmuş iyi nefs ve iradelere! şimdi canvas ve otpor örgütü dünyanın farklı bölgelerinde yönetimi istikrarsızlaştırma ve darbe ile çökertme amacıyla kurulmuş örgütlerdir. amaç cfr'nin talepleri doğrultusunda çıkar amaçlarını zedeleyen yönetimleri devirmek ve istenen kişiyi geçirmektir. daha önceki makalemde otpor'u ve faaliyetlerini anlatmıştım. şimdi türkiye boyutuna bakalım.
daha önce söylediğim gibi siyaset denen şey bir yalandan ibarettir. demokrasi ise halka atılmış kazıktır. türkiye'de iktidar ve muhalefet sahte hedeflerdir. masonlar yönetenlerdir. iktidar ve muhalefette masonluğa hizmet eder fakat söz sahibi değillerdir. işleri masonlar'ın yapacağı işin duyurulmasını sağlamak ve halkı üstüne kışkırtmaktır. sırbistan'daki taktik türkiye'de yaşanıyor. kendin iktidar oluştur, onun gerçek yüzünü göster ve halkı otpor militanlarınca kışkırt. ve ülke senin!
şimdi diktatörü indirin sloganının diğer ülkelerde de darbe için kullanıldığını biliyor musunuz? meydanlarda bağıran aktivistlerin darbe planında aktör olarak kullanıldığını biliyor musunuz? işte halk bunu görememektedir ve her seferinde meydana toplanmaktadır. otpor, her ülkede farklı sembollerle ama aynı tasarım ve sponsorla hedefe kilitlenmektedir. cfr, rejimler yıkılırken dilediği gibi ortadoğu'yu şekillendirmektedir. otpor örgütünün ilk denemesi türkiye'de odtü'de yapıldı ama güvenlik güçlerinin refleksi oyunu bozmuştur. ama dağılmadılar. diğer ülkelerde olduğu gibi türkiye'de de iktidarı yıkmaktı. otpor örgütünün aktivistleri gençleri gezi parkı eylemi bahanesiyle facebook ve twitter'den örgütledi. yabancı televizyonlar sadece yaralananları gösterip provakatörleri mağdur gösterdi ve polis orantısız güç kullanmakla itham edildi. halkın zihni iyice bulanmaktadır. otpor örgütü diren gezi parkı sloganını twitter da en üst sırada olmasını sağladı ve tüm dünyanın gözü türkiye'ye çevrildi. otpor örgütünün planına en fazla desteği amerikan basını vermektedir. destek vermesi oldukça dikkat çekicidir.
avrupa ve asya'nın tam ortasında kilit nokta olan türkiye 170 yıllık boyunduruğunu kırıyor, imf'ye olan bağını koparıyor. tavistock, türkiye topraklarını parçalayarak kurmak istedikleri ermenistan ve kürdistan'ı kuramamaktadır. pkk musallat ediliyor ama istenilen sonuç alınamamaktadır. peki ama neden? çünkü sirius (ruhsal idare mekanizması) 'un uluları börü budun (teşkilat-ı mahsusa) türk'lerden ilahi misyonunu almadı. inşallah da kalır. şer odaklarıyla savaşmaktadır. değersiz makalemle size yardımcı olduysam ne mutlu bana! iyi okumalar sevgili insanlar! batuhan oğuz atilla nın yazısını okudunuz, teşekkürler!
 • 2
  yusufir 1 yıl önce
  çok tehlikeli bi makale yazmışsin. şimdi asil koyun kendileri oldukları halde, sana koyun diyen( imf mezvusundan dolayı) cahiller çıkacak. gardını al şimdiden bence.
 • 0
 • 0
  roxic7 1 yıl önce
  makale gibi makale.
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  hiçbir düşünce değersiz değildir.. oldukça güzel bir makale olmuş..
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  abi olayları nedem bu kadar derine bağlama ihtiyacı var . metafizik telekinezi ülkede bir olay olunca dış güçlerin oyunu falan filan. herşey çok güzeldide bu olaylar sebep yokken mi patlak verdi . gezi eylemleri karşıtıyım ama bunlar şer odaklarıdır filan ilginc . erdoğan amerikan ajanıdır diyenler kadar saçma bir makale olmuş


 • karışık

  Karışık

  41 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...