5
neden son 2 haftadır puivde kaliteli zaman geçiremiyorum?
ya puvolar son zamanalarda puiv hiç zevk vermiyor ne bileyim yazmadığım halde başka sözlükleri okuyorum lanet olası onedioda bile günde yarım saaate yakın zaman harcamaya başladım ve hiç sağlıklı bişey değil neyse sözlükte 5 dakikdan fazla takılamamaya başladım bence yeterince özgün içerik üreten yazar sayımız çok az
 • 1
  sewo 11 ay önce
  eleştiri iyidir, hoştur ancak fazlası saçmalamaya götürür. peki özgün içerik sıkıntısı var ise içerik çıkartmak işe yarar. bu eleştiriyi gün boyunca sürekli okuyorum. eee arkadaşım sen çıkar biz okuyalım böylece özgün içerik çıkaran yazarlar toplanır. böylece veryansın etmek gereksiz olur. son 3 saattir tek içerik çıkaran benim biraz emek lütfen.
  0
  kenevir 11 ay önce
  aynen başlığı açarken bu yorumu alacağımı biliyordum profilime girip içeriklerimi inceleyebilirsin puvo. bi kaç kişinin uğraşmasıyla olmaz.
  0
  sewo 11 ay önce
  olucak ama uğraşlar burayı daha güzel bir yer haline getirecek.
  0
  kenevir 11 ay önce
  nerden baskan 1 senedir bu tarz yorumlar okumaktan ve cevap vermeken bıktım samimiyim böyle bir başlığıda ilk defa açıyorum gerçekten muhteşem bi taze kana ihtiyaç var yazarlar olarak sahip olduğumuz genel manteliteyi değiştirmeli buna gerek olmasa bile geliştirmeli iyileştirmeliyiz
  1
  sewo 11 ay önce
  taze kan falan boşver. muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcut. takılma bu tür olaylara herkes biraz özenirse güzel şeyler çıkacaktır.
  0
  kenevir 11 ay önce
  salla diyorsun olursa olur olmazsa denemiş oluruz diyorsun
  0
  sewo 11 ay önce
  salla demiyorum. iyi bir şey çıkması için niye taze kan aransın. zamanla oturcak. online süremiz yükseldikçe içerik sayısı artıcak otomatikman içerik artıkça kaliteli içerikler göze çarpılıp değerlenceği için kaliteli içerik çıkarmaya çalışılcak buda ortamı daha özgün ve doğal bir hal aldırcak. zamana ihtiyaç var yoksa temel kötü olur. tamam eğlence iyi hoştur ama bilgide lazım. adam içerik girmiş sabri sarığoluyla ilgili, sabri ile ilgili başlık yok. yazar canı istediğinde arama bölümüne esprilerde kullanılan şahsiyetleri aradığında bulmalı. içerik konusunda kaliteli içerikten önce bilgi havuzumuzu yükseltmek lazım. daha sonrasında bu havuzdan espriler şakalar çıkar elbette, tek seçenek kahkaha atmaksa, youtube'a komik videolar yazılmasını tavsiye ederim.
 • 0
  hain 11 ay önce
  uygulama bir çıksa ben umutluyum puivden
 • 0
  yondaimehokagesama 11 ay önce
  yeni bölümüne basınca insan bir daralıyor çünkü yeni bişey yok
 • 0
  ismail5412 11 ay önce
  site google ile adam gibi entegre edilse, seo kurallarına uyulsa google üzerinden yazar çekilebilir. tabi ihtiyacımız olduğunu düşünüyorsanız.


 • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm

  106 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ibrahimisbilir

  nesquik
  hukuk582
 • 1. bölüm açıklamasına uygun olmayan başlıklar açmayınız.

  2. yanlış bir bilgi gördüğünüzde yazara düzeltmesi için rica ediniz.

  3. açılan başlığı gerekli buluyorsanız (+), gereksiz buluyorsanız (-) yönünde işaretleyiniz.
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...