"afgan rasulov" youtube kanalı içeriği nedir? kimdir?

  -1
  hellomyfriend 6.1.2017 23:36
  " 'bir insanın hayatı iyi bir eğitimle tamamen değişebilir.' "

  "merhaba, ben afgan rasulov. kanalım pcderslerim'de eğitim, eğlenceyi harmanlayarak sanat,grafik,tasarım ve fotoğraf severler için pratik aynı zamanda uygulamalı türkçe dersleri hazırlıyorum. genellikle grafik tasarım sürecinde adobe photoshop programını kullanarak fotoğraf efektleri ve fotoğraf düzenleme tekniklerini öğrenmek isteyen kitleyi hedef almaktayız.

  ister amatör isterse de profesyonel olun her ikiniz içinde hem temel eğitim hem de ileri düzey eğitimlerin olduğunu fark edeceksiniz. uygulamalı fotoğraf çalışmaları nasıl yapılır sorusuna cevap veriyor.

  türkçe eğitimler hazırlayarak üniversite okuyan, okumayan, yabancı dil bilmeyen yada özel okullara, kurslara bütçesi yetmeyen gençliğe yardım etmek tek hedefim"

  katılım tarihi 27 temmuz 2011

  10.580.147 görüntülenme 146.187 abonesi bulunan bu youtube kanalı, tanıtımdan anlaşılacağı üzere kendi içeriklerini üreten, photoshop dersleri veren ve genç yaşta ki video işiyle uğraşan kişilere ders veren yardım sever ve egosuz bir insandır.

  yeni tanıdığım ve yeni abone olduğum youtube kanalıdır.

  amatör olsun, olmasın; profesyonel olsun, olmasın tüm grafik işleriyle uğraşan kişiler için yararlıdır. ben bile epey şey öğrendim.