6

yüksek seçim kuruluna güveniyor musunuz? neden?

anket seçeneklerinden biri 40 oya geldiğinde sonlanacaktır.


 • 0
  devrimm 6 ay önce
  referandum seçiminde mühürsüz oyları geçerli sayan bir kurula neden güvenelim? üstüne üstlük kendileri suçlarını da itiraf etmişlerdir. baş muhalefet partinin (chp) referandum sonucu mühürsüz oyların geçerli sayılmasına gösterdiği tepki sonucu ysk'nın " chp fazla zorlamasın bizim de elimiz kolumuz bağlı " ifadelerini kullanan bir kurula neden güvenelim?
 • 1
  huysuzwoman 6 ay önce
  tabi ki de güvenmiyorum. referandumda gördük zaten daha fazlasını söylemeye gerek var mı hakimin savcının dahi birilerinin önünde el pençe divan duran bir ülkenin seçimleri ne kadar doğru olur? güvenilir olur ?
 • 0
  kedicik 6 ay önce
  sokaktan geçen bi yabancıya daha çok güvenirim

 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  274 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın