15

ince: 5 milyon insan maltepe'de ama hiçbir kanal canlı yayın veremiyor!

vermiyor değil bak. veremiyor. türksat'a dahi müdahale ediyorlar.
 • 7
  everest 7 ay önce
  götler tutuştu, 70 iq üzeri herhangi biri bile sadece bu engellemeden dolayı oyunu inceye vermeli. bir insan neden böyle bir rejimi destekler anlamam. bunun muhafazakarlıkla bir alakası yok artık, şu hareketin allah katında hesabını nasıl verecek akpliler?
  3
  nuvit 7 ay önce
  bu yorumuna çok katılıyorum, şu yayın sorununu görürken her yere böyle twit attım.
  0
  altiniser 7 ay önce
  bir insan neden terör destekçileriyle aynı cepheye geçer bunun cevabını nasıl vereceksin?
  ayrıca doğru düzgün bir görev bile yapmamış bir adamın gercekten ülke yönetebileceğine inanıyor musun?
  4
  tofıta 7 ay önce
  siz diplomasi olmayanlara, enişte çocuklarına, damatlara ülkeyi emanet ediyorsunuz. bunu nasıl açıklayabilirsin?
  0
  altiniser 7 ay önce
  damatları güzelce hizmet ediyorsa ve bu ülkeye yerli iha'lar, siha'lar yapıyorsa tabiki desteklerim
  4
  tofıta 7 ay önce
  harbi fazla safsın
  1
  altiniser 7 ay önce
  cevapsızlık tepkisi
  3
  magic 7 ay önce
  ne ihaymış arkadaş ya, parçaları dışardan getirt planı başka ülkeden arakla getir ülkede birleştir yerli iha de. içten yanmalı motor yapmaktan daha kolay muhtemelen
  -2
  altiniser 7 ay önce
  60 yıl yapılmayan hizmetleri bir bir yapıyorlar. bak şimdi de incenin boş gördüğü "yerli otomobil" projesini de yapıyorlar. havalimanları, hastaneler, yollar, köprüler, gençlik merkezleri ve daha nice hizmetler.
  4
  magic 7 ay önce
  yerli otomobil önceki seçimin vaadi değil miydi yav? bi öncekinin de? her seçim vaadediyorlar herhalde, petrol falan da bulurlar şimdi ülkede
  0
  altiniser 7 ay önce
  hahahaha mazotla, benzinle çalışan bir otomobil olacağını sanıyorsan yanılıyorsun. birlik kuruldu ve ceo da atandı. çalışmalar yapılıyor. elektrikli otomobiller olacak inşallah :)
  0
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  ince'nin yerli otomobil projesini neden kaldıracağını anlattığı halde anlamayak istemeyen bu dar kafalıyla zamanını boşa harcama.
  unutma kendilerine siyonist diyen erbakan'a hoca demeye devam ediyor bunlar.
  0
  tingildekskr 7 ay önce
  anlamadığımız şey şu bu adam bunları kendi parasıyla değil halkın vergisiyle yapıyor. yani sen ben bankaya borçlanıp kredi çekip hayat standardimizdan taviz verirken köprü kolonları görümüze tek tek girerken köprü yaptık diyolar. bunada inanıp oy veriliyo.
  1
  semihemre 7 ay önce
  ya parayı bizden al bedava geçirt yada kendi paranla yap paralı geçirt bizim paramızla yapılan köprüden parayla geçtikten sonra ben bu adamı niye seveyim aq
  0
  toruko 7 ay önce
  damatları dediğinden yalnızca bir tanesi yani bayraktar iyi o da itü'den çıkma yani bütün akp cenahında iki kişi var biri bu bayraktar diğeri de yine itü'den ve mühendislikten gelen, politikalarda da mühendislik işindeki hata payı kavramını uygulayan binali yıldırım. onun dışında hepsi çöp tayyip de cumhur çöpü a.q.
  1
  therosa 7 ay önce
  millete ''savaşmalıyız'' diye bağırırken çocuğunu askere göndermeyen,
  atatürk'ün önünde selam verip onu kitaplardan kaldıran,
  iki ayyaşın kurduğu cumhuriyet diye hitap ettiği vatanda söylediği yalanların haddi hesabı olmayan,
  okuduğu yeri uyduran,
  ülkemizin eğitimini mahvedip eğitimle övünürken kendi çocuğunu yurtdışında okutan birini gelip burada savunma kardeşim :)
  1
  altiniser 7 ay önce
  ki teröristle aynı kefeye tutuyorsan yazıklar olsun. beğenmezsin, sevmezsin birşey demem ama terörü destekleyen adamı desteklersen senin terörist yandaşlarından ne farkın kalır?
  0
  magic 7 ay önce
  desteklemeyenler de var ama reis göstermediği için haberin olmaması normal
  0
  altiniser 7 ay önce
  mesela?
  atatürkün partisi dediğimiz chpnin mitinginde sallanan hdp bayraklarını görünce hiç mi için sizlamadi? mehmetçiğe kurşun sıkanlarla birlikte olmaktan hiç mi çekinmezsin? hata, kusur ayrı bir şeydir vatana ihanet ayrı birşey.
  0
  magic 7 ay önce
  o kurşun sıkanlarla megri megri söyleyenleri ne çabuk unuttuk? neyse ben akşeneri kastetmiştim. o da fetöcü zaten değil mi, incenin terörist olduğu gibi.
  0
  altiniser 7 ay önce
  tabiki de öyle. ilk açıklamasını 15 temmuzdan 20-25 gün sonra insanın samimiyetine falan inanmam. demirtaş çıkmalı diyen çakma milliyetçi
  0
  magic 7 ay önce ~ 7 ay önce
  ah bi de anlasan dinlediğini. kadın diyor ki madem suçlu nasıl başkan adayı oluyor? ki gayet haklı ve ortada net bir çelişki var bunu sorması gayet normal. fetöcü meselesine fazla yorum yapmak istemiyorum, ya anlamıyorsunuz, ya da gözünüzü kör etmişsiniz; ikisinin de hesabı sorulur öteki tarafta
  0
  altiniser 7 ay önce
  şuan bile fetoyu ve pkkyı lanetlemekten uzak duran hdp ile birlik kuran bir şahıs kendisi.
  0
  magic 7 ay önce
  aynen öyle puvo. amacım zaten kimsenin oy fikrini değiştirmek değil de çelişkiye katlanamıyorum, sen de çelişki doğurup duruyorsun. tartışmanın anlamı yok
  0
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  nasıl bir birlik kurmuş kendisi söylesene biraz ? çıktığı her programda hdp'nin pkk ile bağlantısı olduğunu söylüyor rahatça. lütfen tarafsız ajansları takip et.
  1
  magic 7 ay önce
  akşener’in bi sözü var: fetöcü olduğumu ispatlamazsanız şerefsizsiniz dedim, 2.5 senedir şerefsiz geziyorlar diye dkdkdksks
  0
  altiniser 7 ay önce ~ 7 ay önce
  valla darbe girişiminden sonra haftalarca sessiz kalması ve fetöye doğru durust bir kınama yapmaması ayrıca darbe girişimi öncesi ben cumhurbaşkanı olacağım diye bas bas bağırması benim için yeterli bir delildir. ama sen objektif bakmadığın için sana öyle gelmiyor olabilir. şahsen ben de darbe girişimi öncesi o kadını destekliyordum fakat darbede ve sonrasında ne kadar güvenilmeyecek bir karakter olduğunu gösterdi
  0
  magic 7 ay önce
  sen çok objektif baktığın için fetöcüyü hemen tespit ediyorsun, bravo valla.
  0
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  anasını sattığımın coğrafyasında her muhalif insan fetöcü ulan bu nasıl bir zihniyettir ?
  0
  tofıta 7 ay önce
  ne fetöcüsü lan muhalif insanların hepsi vatan haini şerefsizler hepsi pkk destekçisi hepsinin allah belasını versin (!)
  1
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  millyetçilikten bahsederler,milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyen birini savunurlar. bunların akli dengesi yerinde değil.
  0
  altiniser 7 ay önce
  ben neden fetocu olduğunu dusundugumun gerekçelerini söyledim kardeşim. benim gözümde fetöye karşı durmayan bir şahıstır kendisi. lafı evirip herkes fetocu vs.ye getirmeye çalışma. gerekçe var bilgi var. hep algı hep yazıdan cımbızla laf çekmek.
  0
  altiniser 7 ay önce
  her muhalif fetocu desem sana da fetocu derdim :)


  ben neden fetocu olduğunu dusundugumun gerekçelerini söyledim kardeşim. benim gözümde fetöye karşı durmayan bir şahıstır kendisi. lafı evirip herkes fetocu vs.ye getirmeye çalışma. gerekçe var bilgi var. hep algı hep yazıdan cımbızla laf çekmek.
  0
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  yine geçmişi açıp şüpheli ve soru işaretli durumları kendi lehine yorumlayıp liderlere fetöcü damgası vuruyosun.
  peki neden akp'nin içindeki fetö yapılanması hakkında ağzını açmıyorsun ? zamanında fetöyle kol kola gezen,yapılanmasına izin veren bunlar.
  0
  altiniser 7 ay önce
  başındakilere güveniyorum. ve 15 yılda çok iyi bir politika izlediklerini dusunuyorum. ayrıca bahçeli'nin desteğine de güveniyorum. amerika nın avrupanın karşı çıktığı bir lider kesinlikle türkiye cikarinadir
  0
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  15 yılda ülkenin içine ne kadar terörist varsa soktular evet, amerika ve avrupa'nın karşı çıktığı lidermiş. aç gözlerini kardeşim aç. iyi beynini yıkamışlar senin. israil haber ajansları erdoğan israil için en iyi seçenek diyor sen burda ne zırvalıyosun.
  gerçi senin de suçun değil. bi aktrol girmiş kanına.
  0
  altiniser 7 ay önce
  hangi haber ajansiymis atar mısın lütfen
  0
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  haaretz gazetesiydi galiba öyle bir yazı vardı ve daha aklıma gelmeyen bir çok haber ajansı. sputnik'de vardı galiba haberi ordan bakabilirsin.
  0
  altiniser 7 ay önce
  sputniki takip ediyorum. bakarız
  0
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  geçmiş ile ilgili konuşacaksan hiç şansın yok. akp'nin fetöyle,barzaniyle,apoyla nasıl kol kola gezdiğini tüm millet biliyor. ergenekon'un savıcısıyım diyenin kim olduğunu çok iyi biliyor. oslo'da cıvık cıvık konuşan kim iyi biliyor. habur rezaletini kim yaşattı iyi biliyor. kol kola megri megrileri iyi biliyor. fetullah hasretini meydanlara yansıtan kim çok iyi biliyor. hocaefendi hocaefendi diye kimler gezindi çok iyi biliyor. zamanında mecliste muhalif partiler fetullah'ı tehlike gösterirken hocamıza nasıl laf edersin diye savunan kimler çok iyi biliyor. bop'un eş başkanıyım diyen kim çok iyi biliyor. israil'in başkentini kudüs olarak söylenmesine kim karşı çıkmadı çok iyi biliyor. kardeşim esad deyip kanlı bıçaklı kim oldu çok iyi biliyor. abd'ye kim yataklık yapıyor çok iyi biliyor.
  merak etme 24 haziran ve 8 temmuzda bu ülke bu gerici,yobaz,yalancı zihniyetten kurtulacak.

  yallah yandaş inciye.
  0
  altiniser 7 ay önce
  geçmişi savunduğumu kim söyledi? ben 15 temmuzdan bu yana bu iktidarı gayet başarılı buluyorum ve bu başarıdan dolayı destekliyorum. zaten onları yaparken desteklemiyorum bahçeli'nin de o zaman desteklemediği gibi. ama şuan vatana millete gayet iyi hizmet ettiğini dusunuyorum. ve diğer adayların da cumhurbaşkanı olmayı geç bakanlığı zar zor yapacakları kanaatindeyim
  0
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  yol yapmak,köprü yapmak,havalimanı yapmak hükümetin görevidir. görevlerini yerine getirmek hükümetin zorunluluğudur icraatı değil. bunları icraat gibi göstererek anca kendinizi kandırırsınız. dünyada hiçbir gelişmiş ülkede bir hükümet yoktur ki hastaneler,yollar,köprüler üzerinden propaganda yapsın,hiçbir gelişmiş ülkede yoktur bunlara kanacak bir seçmen.
  açın gözlerinizi açın. 16 yılda ülkenin geldiği yer millet kıraathaneleri,millet parkı. adamlar uzaya çıkıyor,mars projeleri üretiyor,bizimkiler gelmiş bedava kek sunuyor.
  0
  altiniser 7 ay önce
  kardeşim kusura bakma da bundan önce görev yapan mı vardı allah aşkına?
  chpli bakanların paraları çalıp yurtdışından sevgilisi ile yedigi günler vardı, çöplerden geçirmeyen ve suları akmayan bir istanbul vardı. çöp patlaması yüzünden ölenler vardı. çok değil 20 sene önce
  0
  altiniser 7 ay önce
  ayrıca konuşmak kolay. o kadar maddi destek var, proje sundun mu? sen ne yaptın? her şeyi devletten bekleme diye bir laf vardır bilir misin?
  0
  tingildekskr 7 ay önce
  sinir ötesi operasyonu kime yapıyoruz? bu örgütleri akp desteklemedimi tırlar bulundu mesela. kaç şehidin var sınır ötesinde haberin var mı? para ve silah yardımı yaptığın örgütler sana silah çevirdi sonra cengaver gibi operasyon düzenlediler. feto kimin zamanında feto oldu? sen kimi desteklediginin farkında mısın acaba? bizimle alay mı ediyosun reisin gibi?
  0
  altiniser 7 ay önce
  kimi desteklediğimin gayet farkındayım. sen acaba o tırların türkmenlere gittiğinin farkında mısın?
  fetöye ve dış guclere karşı ilmek ilmek örülmüş bir politika izlendi. artık bu ülke kendi kararlarını veriyor batıya muhtaç değil.
  -2
  kadirabi_ 7 ay önce
  hdp teror destekçisi degil
  hdp her turlu siddete karsidir
  simdi buraya toplanacajlar senin baskanin buraya aponun heykelini dikecez dedi
  apo yazardir bunu hatirlatayim once bak pkknin %80ini. dogudakiler olusturuyor ve her parti onları bitirecegiz diyor e bu analar nasl oy versin onlara evlatlarimi oldurecek onlara nasl oy vereyim selo baskanda diyor ki pkkyi dagdan indirecem bu sorun savas olmadan da cozulur bu hırs bizi bir yere tasimaz o diycek ben oldurcem o dicek ben peki giden canlar... onlar ne olacak analarin agitlari ne olcak lutfen medyanin kurbani olmayalim objektif bir medya ortada yok yapilan yollara yapilan baska seylere kanmayin bos icraat bunlar sarayin sadece aylik elektrik parasiyla kac ev gecimini saglayabilir bizim dis borclari arastirin ve yüreğinizi yaniniza alin sandiga gidin.
  0
  altiniser 7 ay önce
  askerime kurşun atana gram acımam
  0
  altiniser 7 ay önce
  neden dağa çıkıyorlar onu açıkla. rahat mı batıyor? iş var eş var eğitim var. neden devlete karşı örgütlenme yapıyorlar?
  ayrıca pkk kürtlerden oluşan bir örgüt değildir. batı desteklidir ve çoğu da ermeni ve gayrimüslimlerden oluşur. kürtler türkiye'de kullanılan tarafı
  -1
  tingildekskr 7 ay önce
  şuanki cumhurbaşkanı 2002 de seçilirken ne kadar görev yapmıştı? ülkeyi yönetmek için dahi olmana yada tecrübeli olmaya gerek yokmuş gördüğün gibi. kabinesini bilgili iyi eğitimli insanlardan seçeceğine eminim incenin. ama görüyorum ki erdoğanın kabinesinde her şeye tamam diyenler var. sivan perver ile megri söyleyen ypg turkiye sınırından geçerken lahmacun ısmarlayan davullu zurnali uğurlayan akp değil miydi sen kime ne soruyosun?
  0
  altiniser 7 ay önce
  türkiye nin en büyük şehrinin belediye başkanı idi. koskoca istanbulu abad etti. çöplerden pisliklerden kurtardı, doğalgaz getirdi su getirdi daha ne tecrübesi olsun?
  kardeşim o zamanlar ben de desteklemiyordum erdoğanı fakat şuanda o günlerin ne kadar ustaca bir politika olduğunu görüyorum.
 • 4
  alicoyum 7 ay önce
  bugünler belgesellere konu olacak, iyi malzeme çıkıyor yapımcılara.
 • 1
  maximum 7 ay önce
  k o r k m a b i z h a l k
 • 3
  nuvit 7 ay önce
  %1 oy bile alamayan perinçek yayınlanırken, en az %30 oya sahip bir partinin adayını halk tv hariç başka hiçbir kanalın vermemesi, hükümetin ne kadar; yalancı demokrasiye, hukuğa ve adalete sahip olduğunu gösterir.
 • 1
  atsiz2929 7 ay önce
  bence fazla şaşırmamak gerek. şuan bu ülkede acaba ne kadar özürüz? ne kadar bi düşünce ifade etme hakkımız var? ya da dayısı millet vekili olmayan biri en fazla ne kadar yükselebiliriz?
 • 4
  therosa 7 ay önce
  ya varya tek isteğim erdoğan'ın seçilmemesi.
  1
  altiniser 7 ay önce
  bağnazca verilen oylar. yazık
  1
  estas 7 ay önce
  bu cümle çomarlık içerir. oyun oynamıyoruz, evlatlarımızın ülkesinden bahsederken bu kadsr düşüncesiz, bencil cümleler kurmakta nasıl bu kadar rahat olabiliyorsunuz anlamıyorum. biri geliyor gitsin de kim gelirse gelsin. kolayı var, sen git. (kesinlikle hükümetin değişmesi gerektiği kanaatindeyim, fakat bu olurken alternatiflerin iyi değerlendirilmesi, alternatifler yeterli değilse de beklenmesi gerekir.)
  -1
  therosa 7 ay önce
  15 senedir bekleyen bir ülkeyiz, artık özgürlük gerek. olay yalan yanlış broşürlere ve söylemlere kadar gitti. biraz değişim gerek. çomarlıktan çok, bıkkınlık içerir.
  0
  estas 7 ay önce
  öyle bıkkınlıkla olmuyor işte. öyle bi millet olduk ki artık, hep biliriz biliriz, ama iş hiç başa düşmez. sorumluluktan kaçarız. madem öyle neden düzgün siyasetçiler yetiştirmeyiz ve ya yetişmeyiz. bişeyler kötüyse, düzeltmek için hareket etmeliyiz, ama işimize gelmez o da işte. sonra çıkartılardan oluşur siyasetçiler sadece.
  0
  therosa 7 ay önce
  iş başa düşse bile trafoya kediler giriyor. kendi adıma yapabileceğim tüm şeyleri yapıyorum gücüm yettikçe.
  0
  altiniser 7 ay önce
  yok kardeşim. ancak laf bizimkilerde. taşın altına kimse elini koymuyor sonra "o neden koymadı" diye eleştiri yapıyorlar
 • 1
  rheaeosqueen 7 ay önce
  h*p ile aynı yerde saf tutan bireyler ile ne ara aynı ülkeyi yönetme fikrine kapıldınız ?
  16 yıldır aynı tas aynı hamam devam ediyoruz. bunun da değişmesi lazım. ama o terörist partisinin safında bulunan bir parti ile değişim olmaz.
  bir ülkede adam akıllı düzgün bir kesime hitap eden parti olmaz mı ya ?
 • 0
  feridun 7 ay önce
  kedi pisliğini örtermiş!!
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  594 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.