5

fazla merak içerir

az önce göz göze geldiğim
dönüp birdaha bakarmı diye
merak edermiyim diye
merak ediyormudur diye
merak ediyorum

kafamda deli sorular
 • 1
  bablisok 8 gün önce
  bakmadı vay amk
 • 0
  cicoyt 8 gün önce
  hahahaha. bakmazzzzzzz. ama devam şampiyon. azimle işeyen duvarı deler.
 • 1
  aydakigunes 8 gün önce
  bizi çizmezsen böyle olur, hadi bakim.
  1
  bablisok 8 gün önce ~ 8 gün önce
  şuan elektirik yok ama
  1
  aydakigunes 8 gün önce
  tm. inandım.
  1
  bablisok 8 gün önce ~ 8 gün önce
  eğer inanmadıysanız 186 yı arayıp 4 defa 1 e basarak toros elektirik dağıtım a.ş tarafından bilgilendirme alabilirsiniz teşekkürler.
  1
  aydakigunes 8 gün önce
  bir an kendimi kötü hissettim :d
 • şiirsel

  “İçimden geldi ve yazdım” açıklaması ile buradayım.

  3 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  bertugakengin

 • bu bölüm #kültür-sanat bölümünün alt bölümüdür.


 • bekliyor insan, hep bekliyor..

  beklentilerinin karşılanması için, kimi zaman ise hayatını, beklentilerinin doğrultusunda yönlendirebilmek için doğru anı, zamanı bekliyor insan..

  kısmen birşeyler veriyor hayat, mutlu ediyor ama hiç bir zaman, birşeyler almayı unutmuyor senden. hayat bu acımasız sevgi gösterir tıpkı parasını bekleyen bir kaltak gibi.

  hep birşeyler ters gider ya hayatında.. hani özenerek giyinmişsindir hava bozar, hani bıraktım dersin sigarayı bi arkadaşın sigara uzatır, hani kafede çay istersin ama yanında şeker gelmez ve şeker gelene kadar da çay soğur ama o çayın değiştirilmesini isteyemeyecek kadar cesaretin yoktur zor gelir sana çekinirsin. gecenin bir vakti tek bir dal sigaran kalır ve onu da tersten yakarsın ya hani bilirsiniz böyle ufak tefek sinir bozucu illet şeyler vardır. 

  umarım bunlarla sınırlı kalır sinir bozukluklarınız cansız şeyler canınızı sıkar ancak canlı kişiler canınızdan can alır. ne olursa olsun canlı kalmaktan vazgeçmeyin renginizi kaybetmeyin ufak şeylerin sinirlerinizi bozduğu gibi ufacık şeylerle de mutlu olmayı bilin mutlu yalnızlığınıza asla canınızdan can alacak canlıları gölge etmeyin..