3
guzel kizlar bolumune bakip masturbasyon istegi gelen yazarlar...
nasil bir yokluktur...

biliyoruz, bazilarina delik dense ahh uhh diye sesler cikarmaya basliyorlar hadi onu gectim normal bir insansan aklina gelen ilk sey o nasil olabiliyor?

ergenim ben de, kan kipir kipir ama o bolumde paylasilan hicbir fotografa o gozle bakmadim, mankenleri, guzel yuzlu kizlari paylasiyor orada yazarlar.

bolumun faydali bir amaca ulasmasi nadir ancak nasil bundan cinsel istek duyuyorsunuz?

hadi bir adam var paylastigi tum icerikler +18 cinsellik iceriyor ona iradene bagli girersin, zaten cinsel bir fotograf icerse 18 siniri olmadigi anda kaldirilir, o yorum ne la yok orasini oksadim oh saclara bak ay turuncu sac ve ciller ahh uhh. abaza misiniz amk yeter...
 • 2
  birakinlanbeni 1 yıl önce
  şimdi kötülememek lazım.

  bazısı puiv'de bir kadın görür off bu nasıl sikilir der. bazısı da puiv'de onu görmek istemez, belki onu başka yerde görmek ister. sonuçta kimse ibne değil burada.

  ben rahatsız olmuyorum açıkçası, açıp baktığımda çok nadirdir.
  0
  hellomyfriend 1 yıl önce
  bazen tanidik yuzler orn mother of dragons filan gorunce bakiyorum begendiysem arti veririm cok acik ise eksi veririm buna bakip azmak nedir...
 • 0
  karakartal1903 1 yıl önce
  inci sözlük değil burası abaza da yok
  ama aklınca bana laf sokuyorsan hadi neyse
  0
  hellomyfriend 1 yıl önce
  seninle ne derdim var ne lafi sokayim? senin icerigin uzerine yazdim o ayri
  0
  karakartal1903 1 yıl önce
  abaza olsam oralara yorum yazardım ama yazmadım. sadece insanların zayıf yönleri olduğu için bir anlık zevk için hayatını zehir edebilir onu önlemek için öyle bir içerik açtım.
 • 0
  velet 1 yıl önce
  o tiplerden bende nefret ederim. bende ergenim falan ama bı keresinde sadece boydan yarı çıplak görmüştm o an rahatsız olmstm
 • 0
  darkier 1 yıl önce
  bölüm 3 gündür harika gidiyor. +18 ibaresini belirttikten sonra kimse koymak istemiyor ve böylece yüz odaklı fotoğraflar daha çok olmuş oluyor. şimdilik çok güzel. öyle yok azıyorum, yok puivde bunları görmek istemiyorum... geç bunları geç.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...