şikayetvar.com gerçekten kullanışlıymış

  8
  filozofunsakali 19.5.2019 20:22 ~ 20:29
  bugün nternet üzerinden satın aldığım bir şey başıma dert oldu. marka da sektöründe en üstlerde sürekli kullandığım firma. direkt siteye şikayeti yazdım 3dk sonra aradılar firmadan. ha 3dk içinde aramaları işimi çözdü mü? işim çözülmüş gibi yapıldı. ama şikayet varın korkulan bir platform olduğunu anladım. o firmaya da bir şans daha vericem bayramda, eğer aynı hata başıma gelirse kullanmayacağım muadili çok.
 • 1
  ciddiyetsiz 20.5.2019 03:11
  hak veriyorum, yazdığım şikayetlerin ardından hemen arıyorlar. hem de hiç beklemeden, eheh şikayetinize olumlu yorum bırakır mısınız demeyi de ihmal etmiyorlar.
 • 1
  beeju 20.5.2019 12:33
  daha önce kullanmadim,tavsiye edenler oldu ama, etkili ise kullanırım mutlaka. ben genellikle dogrudan satıcıya şikayetçi oluyordum, ama şikayet var da herkes göreceği için daha etkili demek ki
 • 0
  erlikbey 21.5.2019 01:10
  sikayetvar.com tüketicilerin markalar konusundaki rahatsızlıklarını ve şikayetlerini belirtme mottosuyla açılmış ilk platformdur. yani interaktif sözlükte ekşi neyse, tüketici şikayetlerinde sikayetvar.com da odur. haliyle markalar da zorunlu olarak bu siteyi sık sık ziyaret etme durumunda kalıyorlar. çünkü adamlar dolandırıcı değilse mutlaka ama mutlaka halkı galeyana getirmeden ürünlerini pazarlamalı. sikayetvar.com da kamuoyu kimi zaman interaktif sözlüklerden daha hızlı oluştuğu için gönül rahatlığıyla şikayetlerinizi belirtiniz efendim. ne derdiniz olur ne tasanız.
 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..