• 0
  hurshit 1 yıl önce
  senin yapacağın muhalefete sokayım. bu açıklamanla kime göz kırptın sen şimdi gerzek kadın. iyi ki sana oy vermermişim.
 • 0
  lothlorıenkıng 1 yıl önce
  çark eden çark edene mkkk. hiç mi düzgün adam kalmadı memlekette ? bundan gayri beni diri diri yakın.
 • 0
  magic 1 yıl önce
  aq öyle dememiş ki tam olarak. dediği daha çok ülkenin anasını bellediniz ama çözümünğzde size yardımcı olacaz tarzı bi şey. başını sonunu kesmeyelim lütfen
 • 1
  akdmrahmt 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  meral akşener o konuşmasında diyor ki;
  bunca zaman yapılan uyarıları kulak arkası ettiniz ve iş bu noktaya geldi. türkiye cumhuriyeti aile şirketiniz değil, ekonomik tabloyu bozarken yalnızdınız, ancak ilan etmek isterim ki; çözüm için birlikte hareket etmeye hazırız. bugün ve ülkemiz ve milletimiz adına hükümetimizin yanındayız...
  konuşmayı dinleyip direkt olarak aktardım bir kuşkunuz olmasın...
  yani burda herhangi bir kötü niyet yahut bir yalakalık bir destekleme tarzı bir açıklama görmüyorum. sadece ülkemiz için elimizi taşın altına koyarız sizin hatanızı düzeltmek için beraber çalışırız diyor.son derece vatanperver bir tavırla hükümeti iş başına davet etmiş bunun neyi yanlış anlaşıldı ki ben anlayamadım
 • 2
  kamesrep 1 yıl önce
  millet chp den başka muhalefet görmediği için olayı kaçırıyor. asıl muhalefet böyle yapılır. kadın parti içinde de konuşmalarında da demokratmış gibi yapmıyor, demokrasiyi yaşıyor. olması gerekeni yapmış, oyum da helal olsun. şu durumda hala hükümeti suçlayıp yapıcılıktan uzak davransa asıl o zaman kızardım. bi bok yediniz, bırakın ablanız düzeltmenize yardım etsin diyor işte. muhalefet böyle olur. yanlışına ayar verir, yeri geldi mi akıl verir.
 • 0
  cokgormus 1 yıl önce
  doğrusu, ülkemiz ve milletimiz adına vatanımızın yanında olup yapılan yanlışları düzeltmek için uğraşacağız olması gerekiyordu.
 • 0
  atakde 1 yıl önce
  doğru bir açıklamadır.
 • 1
  madam_aylak 1 yıl önce
  işte tam olarak bizim yanlışımız bu. arkadaş her sey siyaset değil. siyasî partiler ülke için devlet için vardır. aslolan devlettir. eğer ülke batıyorsa ve muhalefet bana ne siz yaptınız diyorsa o muhalefetin allah belasını versin afedersiniz. bu arada beni meralci diye etiketleyen olursa annesinden öperim yazdıklarımı gözünüzle okuyun. her neyse. önce gemiyi kurtarmak lazım. hepimiz batacağız sonuçta.
 • haberler

  haberlerin paylaşıldığı bölüm.

  117 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  sadurra
  canki

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • yapılabiliteler:


  - haber linkleri paylaşılabilir.

  - haber videoları, fotoğrafları paylaşılabilir.

  - haber yazıları paylaşılabilir.

  - yazarlar video ve fotoğraf destekli olarak kendi haberlerini paylaşabilirler.

  paylaşım yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  - tarih vermekten çekinmeyin.

  - abartıya kaçmayan, açıklayıcı başlıklar kullanın. 

  - link paylaşımına ''yorum'' eklemek istediğinizde başlığa önce haberin ne olduğunu yazıp eğer yorumunuz kısaysa yorumunuzu parantez içerisinde belirtmeniz çok çok rica olunur. 

  örnek: kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı (nereye gidiyor lan bu ülke?) 

  yani başlığa ''ülke nereye gidiyor beyler?'' şeklinde sadece yorumunuzu yazmayın. gireceğimiz link'in ne olduğunu bilelim biz. 

  - ''ya kardeşim ben bir haber okudum, valla içim çok dolu, ben şuraya sayfalarca yardırmak istiyorum'' diyorsanız haberi ''yazı'' formatında paylaşın ve lütfen başlığınız haberin ''ne olduğunu'' söylesin. yazıda ise önce kaynağı belirtip ardından yorumunuza geçin.

  örnek:

  başlık: ''kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı''

  yazının ilk cümlesi: (kaynak) abuksabukhaber.com/haberler/ankara/avm/bomba

  yazının devamı: ya ben bu ülkeyi anlayamıyorum kardeşim...

  bunu neden istiyorum? çünkü bu bölüme giren kişinin ilk amacı ''haber'' okumak. o yüzden önce haberi okuyup sonra sizin yorumunuzu görmeli.


  - link'i paylaşıp içeriği ekledikten sonra sanki içeriği ekleyen siz değilmişsiniz gibi paylaşıma girip yorum yapmak da bir seçeneğiniz, siz bilirsiniz.


  uyarı: bölümle alakasız ve reklam kokan içerikler silinecektir.