assassin's creed origins

  9
  zenginmutfagi 2.1.2018 16:10 ~ 16:17
  uzun zaman sonra bir assassin's creed oyununu eleştirmeden, keyifle oynayabiliyorum, demek ki neymiş, isteyince oluyormuş dimi paragöz ubisoft.
 • 0
  chillin 2.1.2018 16:13
  düşmanlar hala teker teker dalıyorlarsa hiç bulaşmayalım puvo
  0
  zenginmutfagi 2.1.2018 16:15 ~ 16:21
  şaşırtıcı bir şekilde oyunun dövüş mekaniği de değişmiş ve gayet başarılı bir hal almış, bir çok kez öldüm, baya pata küte dalıyorlar, hatta dövüş mekaniği dark soulsa yaklaşmış diyebilirim.
 • 0
  zenginmutfagi 24.1.2018 15:49
  evet nihayet bitti, ana görevler, yan görevler, mezar taşı, yıldız görevleri, av, loot, karakol baskınları gibi tüm görevler, arena, hipodrom, tanrı savaşları, plyakes savaşları derken 78 saatte platin kupa alarak bitirdim, sonuna kadar değdi, uzun zaman sonra ilk defa bir ubisoft oyununu çok beğenerek oynadım, hiç bir yerinde sıkılmadım, seriyi seven, sonra kızan ne kadar kişi varsa bir şans vermenizi öneririm, şimdi çıkacak iki dlc yi bekliyorum.
  1
  ultraviolence 5.3.2018 13:19 ~ 13:20
  levelimle görevler çok orantısız gidiyor hocam, galiba yeterince exp kazanamıyorum. yan görevleri hiç yapmadığım için muhtemelen. 14 levelken 18 level görevi yapmaya çalışınca insanı çok zorluyor ama cidden çok eğlenceli. en son hyenayı kestim devam edeceğim en kısa sürede. bu arada hidden bladei baya geliştirdim 17 levelken 20 leveli tekleyebiliyorum loot çok önemli :d
  1
  zenginmutfagi 5.3.2018 13:31
  sana tavsiyem oyundaki yan görevleri, karakol baskınlarını, hayvan liarlarını, hazine görevlerini muhakkak yap, direk main mission gidersen evet oyunu çok çabuk bitirirsin ama bence bu oyun böyle basit bir bitirişi hak etmiyor, ayrıca hikaye açısından çok güzel side missionlar ve karakterler var, bende haritayı temizleme rahatsızlığı olduğu için her şeyi yaptım, tüm assassins serisini ezbere bilen biri olarak, ac 2 den sonra zirveye oynayabilecek bir oyundur kendisi ileriki leveller de peşine plyakesler takılacak, epey güzel bir oyun, envanter gelişimin de gayet iyi, muhakkak bir sword yedekte de bir heavy weapon bulundur, ilerde filler gelecek :)
  0
  ultraviolence 5.3.2018 13:46
  ben hep heavy takılıyorum şuanda :d genelde hep yüksek seviyeli adamlar gelince karşıma hafifler işe yaramıyor pek. plyakesler peşime takıldı çoktan 22 level hyenayı 17 levelken öldürebiliyordum çok zor da olsa ama bunları şimdilik öldürmem imkansız :d neredeyse tek okuyla ölüyorum
  1
  zenginmutfagi 5.3.2018 13:51
  güçlendiğinde hepsini rahat öldüreceksin ama muhakkak side missonlara da git.
  0
  ultraviolence 5.3.2018 14:14
  gideceğim mecburen böyle devam edemem zaten :)
 • 0
  ucankabak 18.4.2018 09:44
  bu oyunu iki yönden ele almak lazım.

  birincisi bir "assasin's creed" oyunu olarak. eğer oyunu serinin devam oyunu yönünden ele alacaksak hayatımda gördüğüm en kötü assasins creed oyunlarından biri diyebilirim, çünkü tüm çizgisini bozmuş assasins yerine fighters creed adına evrilmiş bir oyun.

  ikincisi bir "oyun" olarak. eğer bunu herhangi bir oyun olarak ele alırsak gerçekten harika, muazzam ve üstüne emek harcanmış bir oyun. gerek grafiksel detayları, gerek oynanışı ve hikayesi gerçekten bir "oyun"da olması gereken şeylerin hepsini barındırıyor.
  1
  zenginmutfagi 18.4.2018 09:56
  aslına bakarsan ilk söylediğin için oyunun başlarında ve gelişiminde haklısın, çünkü seri ile alakası olmayan bir oyun oynuyoruz ve diyoruz ki bu medjay'in assassin'lik le ne alakası var, adam mısırın robin hoodu olarak geziyor, insanlara yardım ediyor, tabi kendi intikamı da var ama assassin's nerede?
  oyun tamamen olayların en başını hedef almış, bu creed'in nasıl ve neden kurulduğunu anlatıyor, yeterli mi değil belki ama yapımın serinin diğer oyunlarından farklı olması sağlanmış ki ac serisinin tam da ihtiyaç duyduğu şeydi bu, çünkü olaylara farklı bir bakış açısı gerekiyordu bunu da en baştan anlatma gereksinimi duyuyor ubisoft, şimdi asıl soru origins'in üzerine gelecek oyunda neler var, bu dakikadan sonra bir assassin's oyunu görebilmeliyiz çünkü giriş kısmı bence çok güzel yapıldı devamı da bu yönde ilerlemeli,
  oyunun haritası, tarihi mekanları, yan hikayeleri gerçekten çok iyi olmuş bunlara zaten kimsenin bir şey dediği yok ama o devam oyunu gerçekten devam oyunu olmalı, işin başında ubisoft olunca insan ister istemez korkuyor.
  1
  ucankabak 18.4.2018 10:05
  yani eğer origins tomb raider serisi gibi bir bakıma "reboot" oyunu olacaksa ve devam oyunları bu çizgide ilerleyecekse ubisoft'un ac markası adına herhalde son 3-4 yılda verdiği en mantıklı karar bu olmuştur. ancak seriye reboot atmaktansa "hadi bir de bunu deneyelim" demişlerse ve sonraki oyunun origins mekanikleriyle alakası olmayacaksa ubisoft serinin sonunu kendi elleriyle getirmiş olacaktır. şey kafasında değilim " serinin başlangıcı belli her zaman öyle olmalı" çünkü herşey gibi oyunlar da evrilir, değişir ve gelişir. ac serisinin bu değişime, taze kana çok fazla ihtiyacı vardı çünkü oyuncular gerçekten yılmıştı artık temcit pilavı gibi sürekli aynı şeylerin önlerine sunulmasından. origins tek başına gerçekten çok güzel bir oyun olmuş, ancak serinin sonrasını nasıl etkileyeceği bence asıl başarısını yansıtacak, o yüzden eğer çıkacaksa ki - ubisoft paragözdür, garanti çıkar - sonraki oyun çıktıktan sonra bence originsin gerçek değeri ortaya çıkacaktır.
  0
  zenginmutfagi 18.4.2018 10:09
  kesinlikle katılıyorum, bekleyip göreceğiz.
 • oyunlar

  Oyunlar hakkındaki düşüncelerinizi veya paylaşmak istediklerinizi,tavsiyelerinizi,yeni kişiler ile tanışıp yeni oyunlara katılmak isterseniz bölümümüze bakmanızı tavsiye ederim. -Bölüm Yetkilisi;KnighT

 • küfür ve argo içerik yasaktır.

  pornografik görüntü paylaşmak yasaktır.

  spam,flood yasaktır.


  kuralları çiğeneyenler bölümden engellenir veyahutta siteden engellenebilir.