• 0
  webim 1 yıl önce
  yunanistan'da herkese uygun ada var. tropik havası olan bir tatil yeri isteyenlere kos, yerinde duramayan her saniye eğlenmek isteyenlere mykonos, hayallerinizdeki balayı tatilini gerçekleştirmek isteyenlere ise santoroni adası. birbirinden güzel ve her adasında insana ayrı bir heyecan katan yunan adaları ülkemize olan yakınlığından dolayı tatil konusunda her zaman ilk düşüncelerimiz arasında yer alıyor. batı komşumuz olan yunanistan'ı ziyaret etmek zor değil, dilerseniz hava yolculuğu dilerseniz de deniz yolculuğu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. aynı zamanda ben yunan adalarını ziyaret etmek istiyorum ancak adalar hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim diyorsanız turlara katılarak rehberler aracılığı ile yunan adaları turu deneyimi yaşayabilirsiniz.

  yunan adalarını internet üzerinden ücretsiz olarak incelemek ve sizleri ilgilendiren haberleri, etkinlikleri, görselleri ve videoları görmek istiyorsanız yunan adaları gezi rehberi platformunun bültenine kayıt olabilirsiniz. yunanistan'a bağlı olan adalar ile alakalı güncel bilgiler sunan platformu takip ederek güncel haber ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz. yunan adaları gezi rehberi sizin için her şeyi detaylandırır ve kesin bilgiler sunar. bu sayede seyahatinizde yabancılık çekmez ve tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

  yunan adalarında tatil yaparken ünlü isimlerle karşılaşabilirsiniz. hadise, hülya avşar, acun ılıcalı, ebru gündeş, eda taşpınar ve cristiano ronaldo gibi bir çok ünlü isimlerin tatil yaptığı mekanlara ev sahipliği yapan yunanistan'da yunan adaları tatili sadece ünlü isimlere özgü değil. sizler de kendinize uygun adayı seçerek tatil planları yapmaya başlayabilirsiniz. yunan adaları tatili yaparken belirttiğiniz ada'da etkinlik olabilir. her adanın kendine özgü tarihi ve etkinliği bulunmaktadır bu etkinliklerden haberdar olmak ve katılmak istiyorsanız yunan adaları gezi rehberinde bulunan etkinlikler bölümüne göz atmanızı öneririz.

 • karışık

  Karışık

  135 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..